-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
aniu skaza białkowa przy karmieniu mm? to możliwe? lena czasem też tak ma ale dużo mniej tych krostek, dosłownie parę. czym mu buźkę myjesz? a pieski nie liżą go po twarzy? potówki zimą? też mi to jakoś nie pasuje, chyba że go na maksa przegrzewacie(ale pewnie nie)
-
[quote name='agnieszka32']Faktycznie... Mam nadzieję, że to się sierść wytarła od siedzenia na kocykach na kanapie :diabloti: A tak poważnie, to oby to jakaś drobnostka była...[/QUOTE]oczka też nie są ładne ale ona zawsze miała taką delikatną otoczkę. wieczorem pojadę, niech jej wet pobierze jakieś próbki i sprawdza co to za paskudztwo. już się boję. jeśli jest na coś chora i zarazi resztę towarzystwa to splajtujemy przez leczenie tylu kilogramów psów
-
[quote name='agnieszka32']O kurczę... to niedobrze. A skąd takie podejrzenie? Łysieje?[/QUOTE]sama zobacz jaką ma dupkę :( [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kovm6ce8ncA/TxinClqhzgI/AAAAAAAADjE/B8D30Yo5UOI/s720/IMG_4455.JPG[/IMG] patrzyłam na wczesniejsze zdjęcia i tak nie miała! [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hm...a ja się zastanawiałam co one tam tak szukają a tu proszę, dzieciakom się po prostu lodów zachciało :evil_lol::evil_lol: no tak...piękny słoneczny dzień więc co się dziwić ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='imperator']To samo chciałem napisać:), ale po tym co zobaczyłem na szkodnikach nie zdziwiłoby mnie to jak Dolar ze swoją energią by sobie wygryzł dziurę w drzwiach i po prostu wyszedł z boksu :diabloti: Jeżeli mówicie poważnie to mam stare opony i jedną mogę mu podarować[/QUOTE] poważnie. moja etna przez dłuższy czas nie rozstawała się z oponą. niestety na dłuższą metę zęby się ścierają jak pies ciągle opone gryzie, więc jej zabrałam. myślę jednak, że przez tydzień nic się nie stanie a dolar będzie mógł rozładować energię(jeśli oczywiście załapie, że można się z oponą posiłować)
-
zawieźcie mu starą oponę, będzie miał na czym energię spalić.
-
[quote name='Kocurek']Moja Dolarkowa skladka przyjdzie z poczatkiem lutego:)[/QUOTE] ok, napisałam co doszło do dzisiaj :) normalnie to rozliczenia co miesiąc robię.
-
[quote name='chita']hahhaah jaki obłęd, az jej sie oczy skośne zrobiły:evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-gw-nrxdXXoo/TxhUA13ugAI/AAAAAAAADik/R0GXq54E7vM/s640/IMG_4924.JPG[/URL][/QUOTE]etna była bardzo zaangażowana. nie wiem co jej odbiło. przyszła sie napić po zabawie na linie i ześwirowała jak lód zobaczyła [quote name='agnieszka32']Agata, to u Was jest lód??? I śnieg??? :crazyeye: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-JX2VjInXR9M/TxhV4Oyu1AI/AAAAAAAADiw/e4JrbnVLfA4/s640/IMG_5014.JPG[/URL] Buahahahahaha, ona jest jedyna w swoim rodzaju:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-fyu3RSUEOow/Txg4gRjnCSI/AAAAAAAADho/-L-Xa01qQlE/s640/IMG_4617.JPG[/URL] Piękny portret :loveu:[/QUOTE] no powiedzmy że jest śnieg i lód. coś tam jeszcze od wczoraj zostało chyba, ale nie jestem pewna bo dziś siedziałam w domu (kamil znów chory sie dzisiaj obudził:mdleje:) hehe, etna jak coś robi to wkłada w to serce ;) a co do portretu to pies ma śpiocha w oku więc do bani:diabloti:zapomniałam go przetrzeć też szmatką, uczesać i uprasować przed foceniem...:oops::diabloti:
-
[B]na dolara doszły wpłaty od: 50zł KAROLINA K (fb) 30zł martasekret 94zł kkasiiiar 10zł tobciu 30zł karolina175 40zł Telimena 20zł BORA1 30zł Zbigniew G z Opola 50zł TULIPANNA 10zł Anula 15zł moca35 20zł Helena K (fb) 100zł Donvitow 50zł aida 10zł Kamil P (fb) 120zł marmosia 20zł rodzice imperatora 30zł Juldan [/B]
-
[quote name='kkasiiiar'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-SRoe_3h25C0/TxhW7bN6dSI/AAAAAAAADi4/ygNjjzGo5-g/s720/IMG_5157.JPG[/URL] Etna jakie spojrzenie :D to spojrzenie mowi wszystko:D Zjecia cudne bo psiaki cudo! :)[/QUOTE] :) [quote name='bira']Rewelacyjne foty :-) Widać, że trójca miała przednią zabawę :-) Szczególnie Etna :-) Nawet Gamoń nieśmiało łapką wodę trącał ;-) A Luśka jaka wysoka... czy tylko tak na zdjęciach wygląda?[/QUOTE]gamoń to nawet nurkował! ba! nawet wyłowił kawałek lodu:razz: [quote name='malawaszka'][url]https://lh4.googleusercontent.com/-Cz1amyDVdcQ/TxhQhO5vqfI/AAAAAAAADiM/xzxMYJlHmZY/s640/IMG_4820.JPG[/url] hahah jaki to jest świr :roflt:[/QUOTE]no cóż.....:evil_lol:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SRoe_3h25C0/TxhW7bN6dSI/AAAAAAAADi4/ygNjjzGo5-g/s720/IMG_5157.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RXYooO79wRw/TxhXcztSD0I/AAAAAAAADi8/5LBUbeTbjug/s640/IMG_5278.JPG[/IMG] czekałam i czekałam aż ktoś wpadnie do wody ale nikt nie wpadł więc zakończyłam pstrykanie i zabrałam mokre psy do domu
-
karol sie chyba wystraszył że psy wypiją całą wodę i postanowił im pomóc w wyławianiu [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L_g9B3spRO0/TxhUcneqD1I/AAAAAAAADio/e23uOBnle5E/s640/IMG_4986.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8LVvciKpKsQ/TxhVJxH31FI/AAAAAAAADis/5OqNR2_24uc/s720/IMG_4997.JPG[/IMG] DAWAJ!!!!!!!:evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JX2VjInXR9M/TxhV4Oyu1AI/AAAAAAAADiw/e4JrbnVLfA4/s640/IMG_5014.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wZzt908CcH4/TxhWXnIaPXI/AAAAAAAADi0/Y_MgMmObvjE/s720/IMG_5049.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wRzsuqEe4vM/TxhR5Ls8kDI/AAAAAAAADiU/xVaSAP0-65c/s640/IMG_4854.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7enZTGF3-QA/TxhSY7DOa-I/AAAAAAAADiY/gimaQrWL_ww/s640/IMG_4856.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5htpBCOj6DA/TxhS3CKYeeI/AAAAAAAADic/xRNfnC3x3zc/s720/IMG_4865.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2EGWL3E4f-8/TxhTiSz8flI/AAAAAAAADig/DjfPRaDMGx8/s720/IMG_4893.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gw-nrxdXXoo/TxhUA13ugAI/AAAAAAAADik/R0GXq54E7vM/s640/IMG_4924.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jnv59P5DNFE/TxhPmE-8J0I/AAAAAAAADiA/9U9HLglpds4/s720/IMG_4738.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ekw3w7GsfBA/TxhP-SpTSbI/AAAAAAAADiE/UGVsKbHVeh0/s720/IMG_4739.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pPsaHOwzTg8/TxhQJTSWiSI/AAAAAAAADiI/vbc70ujuoQk/s720/IMG_4798.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Cz1amyDVdcQ/TxhQhO5vqfI/AAAAAAAADiM/xzxMYJlHmZY/s640/IMG_4820.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6rGCc4O42Hk/TxhRbPyn6-I/AAAAAAAADiQ/9mBRL4Ts_ug/s640/IMG_4841.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fyu3RSUEOow/Txg4gRjnCSI/AAAAAAAADho/-L-Xa01qQlE/s640/IMG_4617.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UKN4tXgZrp0/Txg45bGeAFI/AAAAAAAADhs/TZZjNJYS3yY/s640/IMG_4631.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h8FXWBHAUA8/Txg6FxywC0I/AAAAAAAADhw/zV9aeP8YOCQ/s640/IMG_4665.JPG[/IMG] etna postanowiła za wszelką cenę wyłowić kry [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AldReJDs-Zo/TxhONikugBI/AAAAAAAADh4/bTUE-rtegdw/s720/IMG_4718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Fd533Ykm_y8/TxhO95cQ58I/AAAAAAAADh8/BZUjSgTWHAc/s720/IMG_4732.JPG[/IMG]
-
jutro ta sunia chyba pojedzie do hoteliku. mam nadzieję, że sie uda. tymczasem po "milionie" telefonów organizacyjnych w jej sprawie odstresuję się wstawiając wczorajsze pstryczki moich piesów :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Hzhl-6d5mus/Txg2w0TgxXI/AAAAAAAADhc/sLNjm-jAqtM/s640/IMG_4510.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-D3x1ES4ZVKg/Txg3Pzzen9I/AAAAAAAADhg/5dYDtYoy0pY/s640/IMG_4517.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-10l3Hw4-wdo/Txg38l5YT1I/AAAAAAAADhk/b_IcoXU0TvY/s640/IMG_4537.JPG[/IMG] wydaje mi się, że etnuśka trochę utyła... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lLoktYrVwFA/Txg16cv0ExI/AAAAAAAADhU/qR2NJmAHZ0g/s720/IMG_4407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Mt8mda1VQoc/Txg2Y9Xm3HI/AAAAAAAADhY/L75ELJ5hiaw/s720/IMG_5328.JPG[/IMG]
-
jakiś czas temu gdzieś czytałam, że chińszczyzna jest be, teraz znowu firmówki?:evil_lol: nie popadajmy w paranoję! to, że rodziców stać na drogie zabawki i sprzęty nie znaczy że ich dzieci będą źle wychowane i zapatrzone w komputer. dobry sprzęt pomaga w życiu i jesli kogoś na to stać, to nie wiem, dlaczego ma sobie tego życia nie ułatwiać. bo co, bo kiedyś tego nie było? bo kogoś innego na to nie stać?:cool3: swoją drogą jeśli zachowamy umiar, to dziecko tylko skorzysta z tego, że już od lat przedszkolnych będzie potrafiło obsługiwać komputer. często osoby dorosłe/starsze mają z tym mega problem i boją się komputera jak ognia(bo w dzieciństwie nie miały z tym styczności) a w dzisiejszych czasach to niestety ułomność-tak jak brak znajomości języka angielskiego czy brak prawa jazdy w dorosłości. a w ogóle śmieszy mnie trochę krytyka nowoczesności gdy krytykująca osoba codziennie spędza czas właśnie przed kompem-np.na dogo:diabloti: według mnie najważniejszy jest zdrowy rozsądek i świadomość, że chcemy czy nie, świat idzie do przodu a kto nie nadąża ten niestety będzie miał trudniejsze życie. rolą rodzica jest też nauczenie dziecka funkcjonowania w świecie który jest teraz a nie w takim, jaki był 20 lat temu ;) pamiętam jak koleżanka z bloku wyszła na dwór i miała banana którego zjadła sama, na oczach dzieci, które nigdy banana nie próbowały. wszystkim było przykro... cieszę się, że moje dzieci tego nie muszą doświadczyć, choć pewno niejedna inna przykrość ich w życiu spotka
-
[quote name='chita']mam nadzieje ze Dolar juz troche sie "wyżył";) a ja po prośbie....błagam zajrzyjcie, ta amstaffka lada moment urodzi...:placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221381-AMSTAFFKA-W-CI%C4%84%C5%BBY-na-dniach-urodzi-w-zimnym-kojcu!-POMOC-NA-CITO!-POMOCY!?p=18430299#post18430299[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1397.jpg[/IMG][/QUOTE] sunia prawdopodobnie też będzie pod naszą opieką. jej sytuacja jest dramatyczna :(
-
[B][COLOR="red"]musimy jej pomóc!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/221381-AMSTAFFKA-W-CIĄŻY-na-dniach-urodzi-w-zimnym-kojcu!-POMOC-NA-CITO!-POMOCY!?p=18430299#post18430299[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1397.jpg[/IMG] ona na dniach urodzi szczeniaki w brudnym kojcu. wtedy zostaną jej odebrane i uśpione. suka już teraz jest przerażona!:placz::placz: proszę, pomóżcie![/COLOR][/B]
-
[B]BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA FURII, ASTKI KTÓRA NA DNIACH URODZI W BRUDNYM KOJCU :( [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/221381-AMSTAFFKA-W-CIĄŻY-na-dniach-urodzi-w-zimnym-kojcu!-POMOC-NA-CITO!-POMOCY!?p=18430299#post18430299[/url] [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/1397.jpg[/IMG]