Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Akrum']w takim razie w sprawie piątkowego transportu kontaktuj się proszę z Arkiem lub Gosią. Ja niestety odpadam, bo mam piątek i sobotę zawaloną...[/QUOTE] ok :) arek wspominał, że pewnie chętnie go przywiezie w razie czego więc myślę że się dogadamy. jak już dolcio pojedzie to będziemy się rozliczać.
  2. witam. maluch śliczny, myślę że weterynarz mało się zna na rasie i nie powinnaś się martwić. odpowiedziałam też u siebie ale napiszę i tu. mój lecter ważył w wieku 8 tygodni 5,5kg (wyrósł na dużego, 36kg amstaffa)więc różnica jest 1,5kg i 3 tygodnie więc wydaje się ok. jeśli chodzi o sikanie na dworze, to nawet dorosłe psy nie mają często ochoty wychodzić w taką pogodę a co dopiero maluszek. to jeszcze bardzo wcześnie, niektóre psy szybko łapią o co chodzi z sikaniem na dworze a niektóre(tak jak moja lucynka) potrzebują na to kilku miesięcy.
  3. [quote name='Daria83']cioteczki wiem że pewnie to nie do końca miejsce na to moje pytanie ale mam problem, mam Amstaffa i .... hhhmmmm podobno jest za mały jak na swój wiek ma 11 tygodni i 7kg, proszę powiedźcie mi jak duży taki maluch powinien być w tym wieku, jego rodzeństwo z poprzedniego miotu jest duże, matka i ojciec również...czy on może jeszcze " wyskoczyć"? będę wdzięczna za odpowiedź...[/QUOTE] oczywiście że jeszcze urośnie, przecież to jeszcze mały szczeniak. lecter w wieku 8 tygodni ważył chyba 5,5kg. mały nie był. jeśli kupiłaś go z hodowli a nie z pseudo to pewnie nie masz się co martwić, że nie urośnie :)
  4. [quote name='Akrum']w piątek Dolar ma dojechać do Ciebie agaga21? o której?[/QUOTE] jeszcze nie wiem, to zależy o której gosia dotrze. niestety nie mam możliwości by go u mnie przetrzymać, więc musi to być zgrane z jej przyjazdem. pewnie zrobimy tak, że jak ona dojedzie(sądzę że jakoś po południu) to wtedy do was zadzwonimy, że spokojnie można go przywieźć a zanim tutaj dolarek dotrze, to my sobie pogadamy przy kawce. myślę że inaczej byłoby trudno się czasowo zgrać, bo gosia ma kilkaset km do przejechania i sprawę po drodze do załatwienia chyba.
  5. w niedziele to było zimno, deszczowo i paskudnie. dolar wiedział że niefajnie jest na dworze i lepiej nie wychodzić.
  6. nam już jedno małe diablę wystarczy ;) i tak zawyżamy średnią jeśli chodzi o ilość posiadania futer ale tu widzę, obie koleżanki po 1 piesku mają. pewnie zarówno salsa jak i arina chciałyby mieć braciszka :) etna już niekoniecznie, wystarczy, że ma nadprogramową siostrę.
  7. według wstępnych ustaleń dolar w piątek ma jechać do gosi.
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221684-Schronisko-w-Gaju.-Spot-5-6-letni-AST.?p=18466519#post18466519[/url] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1327/108e0ce991ee6b72med.jpg[/IMG]
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221684-Schronisko-w-Gaju.-Spot-5-6-letni-AST.?p=18466519#post18466519[/url] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1327/108e0ce991ee6b72med.jpg[/IMG]
  10. poszukam potem jakiegoś bazarku ogłoszeniowego
  11. [quote name='Alicja']:stupid: ....nie bardzo rozumie o co ci znowu chodzi ( najgorzej jak ktoś włazi między wódkę a zakąskę i do tego nieproszony i nie zna tematu ), i co ma do psów Grażynki mój Ozzy :roll: ,a jak ktoś się z kogoś smieje to dziewczyno , na pewno nikt tutaj ....... na pewno NIE TUTAJ[/QUOTE] oczywiście. wszystkie dobrze wiemy o co chodzi.
  12. [quote name='baster i lusi']choć nie mam willi z basenem to kocham je bardzo i nie oddam choć ostatnio się pogryzły.[/QUOTE] [quote name='Alicja']nie potrzeba mieć willi z basenem , nie potrzeba mieć pełnej kiesy ...potrzebny tylko światły umysł i ogromne serce a to masz :cool2: Co urwisy nawywijały ??[/QUOTE] widzę, że "ciosy poniżej pasa" tak jak i "wbicie noża w plecy" to dla was nic wielkiego. [B]co innego dogryzać sobie a co innego drwić z czyjegoś nieszczęścia. [/B]:shake: dobrze wiecie, że osoba z której tu sobie drwicie zrobiła wszystko by patową sytuację opanować, dobrze wiecie że kosztowało ją to morze łez i że suma sumarum pies został w najbliższej rodzinie. gdy ozzy był chory, nawet mi przez myśl nie przeszło się z tego śmiać bo to było nieszczęście ale widać wy jesteście tak zawistne i pozbawione uczuć, że nie ma dla was granic. gratuluję, pokazałyście klasę!:shake:
  13. a ja całkiem zapomniałam, że poznałam go na żywo! a jednak jeden spacerek z juniorem zaliczyłam :) tu jest jego galeria: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221064-Moj-maly-zwierzyniec-czyli-trzy-diabły-wcielone-)?p=18463095#post18463095[/url]
  14. karolina, miłego czytania. zaopatrz siew chusteczki bo pewnie łezka ci się w oku zakręci :)
  15. [quote name='Donvitow']Aga a masz może stare foty Juniora z Gaju bo moje " zeżarła" awaria kompa. Popytam Domi i Paulę czy czegoś nie mają na kompach?[/QUOTE] a na wątkach zniknęły? edit: ha! znalazłam wątek! jasne, że są tam foty :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/117093-Amstaff-Perro-ponownie-porzucony-znów-marnieje-i-marznie-w-schronie-POMOCY!/page11[/url]
  16. jestem jestem :) tak, to prawda, byłam zauroczona juniorem baaaardzo! całymi miesiącami odnawiałam mu allegro by w końcu trafił na odpowiednich ludzi. bardzo się cieszę że założyłaś galerię. reszta stada też świetna, super, że tak fajnie się dogadują. będę zaglądać :)
  17. i co teraz? jest jakiś dalszy plan działania?
  18. faktycznie, miny niesamowite. nawet czarne przechodzi przez oko prawie jak u etny. fajny psiak.
  19. [quote name='imperator'][url]http://www.youtube.com/watch?v=ptyEGmxDX8k&feature=youtu.be[/url][/QUOTE] hahaha, prawie jak z kreskówki! betinka jeszcze bardziej sympatyczna na żywo :)
  20. [quote name='Donvitow']To dlaczego mnie nie odwiedzacie?[/QUOTE] no tak, tez fajny jesteś:evil_lol:
  21. [quote name='justysiek']no ojciec jest olbrzymi:) wydaje mi się, że hodowla ok, fajne warunki, psy szkolone, zadbane. ja też jeszcze ekspertem nie jestem, bedę się uczyła wraz z jego rozwojem:) mam nadzieje ze dam rade.[/QUOTE] a szczeniak to była niespodzianka czy razem wybieraliście? fajnie, że w końcu zwierzak u was na stałe :)
  22. [quote name='Donvitow']Aga tylko grzaniec pomoże.[/QUOTE] zapominasz, że ja matka polka jestem...
  23. to chyba te większe? przynajmniej ojciec tak w każdym razie wygląda. mi się właśnie duże owczarki podobają bardziej ale w zasadzie to się w ogóle na tej rasie nie znam.
  24. justynka a po jakich on jest rodzicach? ciekawa jestem czy to ten nowy typ-niski czy z tych dużych owczarków.
×
×
  • Create New...