Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. cieszę się. wiem jaki to stres jak dzieciak tak mocno gorączkuje.
  2. [quote name='Agata Dymer']u taty w pracy. jest cały czas pod opieką, w ciepłym pomieszczeniu[/QUOTE] aaa, to nie doczytałam wcześniej.
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver']dzięki agaga - nie ma to jak pocieszenie haha ale jak już zacznie się bawić, to łatwiej bedzie go czymś zając- zabrac na spacer przez Tz czy dziadka...o to mi chodziło;)[/QUOTE] a to na pewno :) im starsze dziecko tym faceci mniej się go "boją" ;)
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie ukrywam , że jest ciężko- rano do psiaków zanim Tz do pracy pojedzie- ma na 8-czasem później , bo jest nauczycielem. Jak wraca to lecę od razu do psów i wieczorem to już luźniej, bo nawet jak Tz mocno zajety, to mama wraca z pracy i mogę małego zanieść do dziadków . Ale czasu dla siebie to nie mam wcale. Jak mały spi, to staram sie porobic rozliczenia psiaków, czy foty powstawiać itp...mam nadzieję, że jak zacznie się bawić , to bedzie łatwiej....[/QUOTE] niestety im dziecko starsze tym mniej śpi a więcej się rusza-czyli więcej uwagi potrzebuje i w zasadzie przez pierwsze 3 lata z oka go prawie spuścić nie można bo albo sobie coś zrobi albo (już później) coś zbroi.
  5. a to gdzie kenzo teraz mieszka? bo ja myślałam, że wlaśnie u nich.
  6. fajnie, że jest czysty, to na pewno zwiększa szanse na dom. też bym chciała by był już u furciaczkowej no ale jeszcze tylko weekend w zasadzie. najważniejsze że nie marznie i jest bezpieczny :) pyrdka, jak to spał na piasku? tam nie miał nawet budy???
  7. [quote name='karolina175']Wiem, wiem ale ja nie chce go do siebie poprostu popytam wsrod znajomych od bullkow :) Caly czas mysle o tym psaiku, musze sprobowac dac mu szanse bo inaczej nie bede spala spokojnie :)[/QUOTE] super by było :)
  8. karolina z tego co wiem to dropsiasty absolutnie nie nadaje się do domu gdzie są zwierzęta i dzieci. on ma nadal duży problem z jedzeniem.
  9. agata, czy twoi rodzice są nadal dt czy już raczej ds?
  10. [quote name='imperator']Kolejny filmik pokazujący okrucieństwo, bestialstwo i megaagresywność Dolarka, chyba chciał mnie zagryźć, ale uciekłem z paszczy potfffora :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=6ZFel2dXo9U&feature=mfu_in_order&list=UL[/url][/QUOTE] jest fantastyczny:) wiem, że się powtarzam.
  11. a to dobrze :) miałam nadzieję, że to nic poważnego.
  12. ale z niego kulka fajna :) może macie za ciepło w domu, że tyle pije?
  13. [quote name='bira']Inga, lekarz kazal przyjsc za trzy dni jezeli temp nie ustapi. Tutaj maja takie procedury... Temp nie spada ponizej 38. Dzisiak nawet spala w dzien. Inga, ja holenderskiego sie dopiero ucze. Pokrecony jezyk. Na codzien uzywam angielsliego.[/QUOTE] jak u kamila gorączka nie chce spadać to daje mu syrop z ibupromu a za 4 godziny z paracetamolu wtedy sie nie przedawkuje a jeden lek wspomoże drugi i w końcu gorączka spada. robię tak gdy jest bardzo wysoka i spada tylko troche.
  14. [quote name='malawaszka']a u nas sypie i sypie i niedługo nas zasypie :mdleje:[/QUOTE]dla dzieciaków radocha, dla dorosłych mniejsza jak trzeba odśnieżać by dostać się do cywilizacji ;) widać nie wszystkie koty się nudzą
  15. [quote name='kkasiiiar'][B]Z mojego bazarku :[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220826-Dla-dziewczynki-od-0-do-9-mies..slo%C5%84-edukacyjny-ZAKONCZONY.-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/threads/2208...ONY.-ROZLICZAM[/URL] [B]przelalam na konto Dolara 46, 05 zł (na konto które mam do wpłat deklaracji)[/B][/QUOTE] wielkie dzieki :)
  16. czytałam, że u was szpital. współczuję :shake: ja też zdycham od paru dni i zamartwiam się czy maluchów nie pozarażam.
  17. [url]http://img864.imageshack.us/img864/3895/image0004.jpg[/url] o kurcze, samolot o słup zahaczył!:crazyeye::evil_lol:
  18. [quote name='Donvitow']Wkleiłem na ten wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-)/page41"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2076...-pies-)/page41[/COLOR][/URL][/QUOTE] nie wkleiłeś chyba, ja nic tam nie widzę.
  19. a jutro też będzie jutro :D więc jest jeszcze mnóstwo czasu ;)
  20. a pani magda z tozu? ona na astach nie bardzo się zna ale tak ogólnie to myślę że dałaby radę :) w razie czego podam jej numer tel na pw
  21. [quote name='Sybel']Ania, dziękuję :) Tak btw, słyszałyście o tym? [url]http://wiadomosci.wp.pl/title,Atak-na-matke-z-wozkiem-6-miesieczna-Magda-zniknela,wid,14195392,wiadomosc.html?ticaid=1dcd3&_ticrsn=5[/url] Kurcze... Może znacie kogoś w tej okolicy, kto by się mógł rozejrzeć za małą? Chociaż... Jak rozpoznać niemowlę, którego się nigdy na oczy nie widziało :|[/QUOTE] koszmar....... ciekawe dlaczego nie trąbią o tym wszędzie w tv. ja w każdym razie nie natknęłam się na żadne apele o pomoc w poszukiwaniach.
  22. [url]http://img441.imageshack.us/img441/2645/p1240001.jpg[/url] wyraźnie widać że to była próba skonstruowania czegoś....tylko się nie udało ;)
  23. [quote name='paoiii']Dostałam odp z gumtree...umieszczam ją tu i chyba nie widzę sensu wplątywanie się w bezsensowne.. Ogłoszenia robiłam na Poznań bo z tego co się orientuje to jedno z większych miast bliżej schroniska w Gaju, a na gumtree nie ma możliwości ogłoaszania na tak małe miasta. Dopisze może, że pies przebywa w schronisku w Gaju?[/QUOTE] o rany! :evil_lol: paoii, wklej tego maila koniecznie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-)/page41[/url]
  24. no właśnie gosia mi pisała, że nie jest pewna czy da rade w piątek, bo ma psa po ciężkiej operacji ucha, który strasznie cierpi i nie jest pewna czy już będzie na tyle lepiej, że da radę się wyrwać, więc jeszcze nie wiadomo, może tern wyjazd się przesunąć na niedzielę. mam nadzieję, że to nie problem... to wątek tego biedaka, który strasznie cierpi :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183462-Adi-powtórka-z-quot-rozrywki-quot-...-SZUKA-DS-(-brakuje-100-zł?p=18473522&viewfull=1#post18473522[/url]
×
×
  • Create New...