-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
cieszę się. wiem jaki to stres jak dzieciak tak mocno gorączkuje. -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']dzięki agaga - nie ma to jak pocieszenie haha ale jak już zacznie się bawić, to łatwiej bedzie go czymś zając- zabrac na spacer przez Tz czy dziadka...o to mi chodziło;)[/QUOTE] a to na pewno :) im starsze dziecko tym faceci mniej się go "boją" ;)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie ukrywam , że jest ciężko- rano do psiaków zanim Tz do pracy pojedzie- ma na 8-czasem później , bo jest nauczycielem. Jak wraca to lecę od razu do psów i wieczorem to już luźniej, bo nawet jak Tz mocno zajety, to mama wraca z pracy i mogę małego zanieść do dziadków . Ale czasu dla siebie to nie mam wcale. Jak mały spi, to staram sie porobic rozliczenia psiaków, czy foty powstawiać itp...mam nadzieję, że jak zacznie się bawić , to bedzie łatwiej....[/QUOTE] niestety im dziecko starsze tym mniej śpi a więcej się rusza-czyli więcej uwagi potrzebuje i w zasadzie przez pierwsze 3 lata z oka go prawie spuścić nie można bo albo sobie coś zrobi albo (już później) coś zbroi.
-
fajnie, że jest czysty, to na pewno zwiększa szanse na dom. też bym chciała by był już u furciaczkowej no ale jeszcze tylko weekend w zasadzie. najważniejsze że nie marznie i jest bezpieczny :) pyrdka, jak to spał na piasku? tam nie miał nawet budy???
-
[quote name='imperator']Kolejny filmik pokazujący okrucieństwo, bestialstwo i megaagresywność Dolarka, chyba chciał mnie zagryźć, ale uciekłem z paszczy potfffora :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=6ZFel2dXo9U&feature=mfu_in_order&list=UL[/url][/QUOTE] jest fantastyczny:) wiem, że się powtarzam.
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
ale z niego kulka fajna :) może macie za ciepło w domu, że tyle pije? -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Inga, lekarz kazal przyjsc za trzy dni jezeli temp nie ustapi. Tutaj maja takie procedury... Temp nie spada ponizej 38. Dzisiak nawet spala w dzien. Inga, ja holenderskiego sie dopiero ucze. Pokrecony jezyk. Na codzien uzywam angielsliego.[/QUOTE] jak u kamila gorączka nie chce spadać to daje mu syrop z ibupromu a za 4 godziny z paracetamolu wtedy sie nie przedawkuje a jeden lek wspomoże drugi i w końcu gorączka spada. robię tak gdy jest bardzo wysoka i spada tylko troche. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a u nas sypie i sypie i niedługo nas zasypie :mdleje:[/QUOTE]dla dzieciaków radocha, dla dorosłych mniejsza jak trzeba odśnieżać by dostać się do cywilizacji ;) widać nie wszystkie koty się nudzą- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='kkasiiiar'][B]Z mojego bazarku :[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220826-Dla-dziewczynki-od-0-do-9-mies..slo%C5%84-edukacyjny-ZAKONCZONY.-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/threads/2208...ONY.-ROZLICZAM[/URL] [B]przelalam na konto Dolara 46, 05 zł (na konto które mam do wpłat deklaracji)[/B][/QUOTE] wielkie dzieki :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
czytałam, że u was szpital. współczuję :shake: ja też zdycham od paru dni i zamartwiam się czy maluchów nie pozarażam. -
[url]http://img864.imageshack.us/img864/3895/image0004.jpg[/url] o kurcze, samolot o słup zahaczył!:crazyeye::evil_lol:
-
[quote name='Donvitow']Wkleiłem na ten wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-)/page41"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2076...-pies-)/page41[/COLOR][/URL][/QUOTE] nie wkleiłeś chyba, ja nic tam nie widzę.
-
Solo - błękitny rodowodowy amstaff juz w domu
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
a pani magda z tozu? ona na astach nie bardzo się zna ale tak ogólnie to myślę że dałaby radę :) w razie czego podam jej numer tel na pw -
[quote name='Sybel']Ania, dziękuję :) Tak btw, słyszałyście o tym? [url]http://wiadomosci.wp.pl/title,Atak-na-matke-z-wozkiem-6-miesieczna-Magda-zniknela,wid,14195392,wiadomosc.html?ticaid=1dcd3&_ticrsn=5[/url] Kurcze... Może znacie kogoś w tej okolicy, kto by się mógł rozejrzeć za małą? Chociaż... Jak rozpoznać niemowlę, którego się nigdy na oczy nie widziało :|[/QUOTE] koszmar....... ciekawe dlaczego nie trąbią o tym wszędzie w tv. ja w każdym razie nie natknęłam się na żadne apele o pomoc w poszukiwaniach.
-
[url]http://img441.imageshack.us/img441/2645/p1240001.jpg[/url] wyraźnie widać że to była próba skonstruowania czegoś....tylko się nie udało ;)
-
[quote name='paoiii']Dostałam odp z gumtree...umieszczam ją tu i chyba nie widzę sensu wplątywanie się w bezsensowne.. Ogłoszenia robiłam na Poznań bo z tego co się orientuje to jedno z większych miast bliżej schroniska w Gaju, a na gumtree nie ma możliwości ogłoaszania na tak małe miasta. Dopisze może, że pies przebywa w schronisku w Gaju?[/QUOTE] o rany! :evil_lol: paoii, wklej tego maila koniecznie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207657-Po-ile-ten-pies-)/page41[/url]
-
no właśnie gosia mi pisała, że nie jest pewna czy da rade w piątek, bo ma psa po ciężkiej operacji ucha, który strasznie cierpi i nie jest pewna czy już będzie na tyle lepiej, że da radę się wyrwać, więc jeszcze nie wiadomo, może tern wyjazd się przesunąć na niedzielę. mam nadzieję, że to nie problem... to wątek tego biedaka, który strasznie cierpi :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/183462-Adi-powtórka-z-quot-rozrywki-quot-...-SZUKA-DS-(-brakuje-100-zł?p=18473522&viewfull=1#post18473522[/url]