-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6PQtJEK-c2U/T3YVlEmUXzI/AAAAAAAAEKM/xBCNPhtPk2o/s720/_DSC6250.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TXKAzJvGsI8/T3YVmHa4ATI/AAAAAAAAEKU/6OGeaaFPXeQ/s720/_DSC6282.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gs_SCUV3phs/T3YVnRjGw2I/AAAAAAAAEKc/C6tZBJBJLW0/s720/_DSC6352a.jpg[/IMG] [LEFT] na resztę nadal czekam... dziwne, przez opere nie mogłam dodać zdjęć, jakieś miniaturki mi wskoczyły:crazyeye: a przez fire foxa normalnie się wstawiają. nie lubię zmian na forum. [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XonZD9XCkn8/T3Su2i2wuhI/AAAAAAAAEJM/AkQ8hd_pkWM/s720/_DSC6190.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-q50i0icwHQE/T3SvHYBR04I/AAAAAAAAEJs/gFJmCXZhYOg/s512/_DSC6174.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3kB-Y62UfyU/T3SvJqDCdCI/AAAAAAAAEJ0/GMlJfokf5Bs/s720/_DSC6215.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q489oJxZ094/T3YVjBGNO0I/AAAAAAAAEJ8/yU8CTQiVGJw/s720/_DSC6178.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ShytvlKlg1k/T3YVkKmqzYI/AAAAAAAAEKE/IRL3JcJa3DM/s720/_DSC6214.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='lula2010']i ten syrop astce cory wet przepisal;dzis odbieraja go z lecznicy:-)[/QUOTE] jeśli nie pomoże, to sprawdzę jak się nazywały tabletki, po których mojej etnie przeszło całkowicie popuszczanie.
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='inga.mm']Czy to Rafał wysyłał w Twoim imieniu do mnie? Kopne Cie z chęcią i bezinteresownie... Tylko po co? wrzuc bieliznę, 2 pary butów, wygodne ubranie, wyjsciowe ubranie i w miarę wyjsciowe ubranie.[/QUOTE] oj, gdyby to było takie proste... przy 2 maluchów trzeba zabrać ze sobą pół domu na tygodniowy wyjazd (domyślam się, że jedziecie wszyscy na święta do pl?) -
[quote name='agnieszka32'] Ale się cieszę, że już masz taki porządek i nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądał efekt końcowy![/QUOTE] ja też się cieszę ale na efekt będzie trzeba poczekać. zanim roślinki się rozrosną to trochę minie. [quote name='lula2010']widze ,ze ETNA nadzoruje i sprawdza front robot;-)[/QUOTE] taaaaak, umorusana cała od tej ziemi. wczoraj ją prałam i nie mogłam doprać. dzisiaj kropi więc psy wychodzą tylko na siku.
-
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
agaga21 replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
po operacji ruch ograniczony maksymalnie, potem pomalutku musi zacząć chodzić. szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie że po takim zabiegu pies wraca do schroniska, bo nie będzie jak jej przypilnować. dt w jej przypadku bardzo by się przydał. -
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
agaga21 replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o tą lecznicę, w której sunia będzie operowana, to mogę napisać, że doktor piotr jest świetny, postawił na łapy moją powypadkową etnę, która kilka miesięcy po wypadku (nie leczona w schronisku!!!) nie wstawała i miała już nie chodzić a teraz mimo kalectwa szaleje, biega, skacze i jest bardzo aktywna. drugiego mojego psa doktor operował (obustronna dysplazja stawów) i wyniki super-pies jak nowy :) -
[quote name='Donvitow']vito, niestety ogrodniczki nie mamy:eviltong: Jak to nic nie będziesz w ogrodzie robiła? :)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: ja mam wymówkę: 2 dzieci, męża i 3 kundle,więc i brak czasu na ogródek:eviltong: jutro od 7 rano znów zaczynają. malawaszka, to jest właśnie ten ogrodnik i jego strój roboczy, jak bum cyk cyk :cool3::cool3::cool3::evil_lol:
-
[quote name='lula2010']troche z innej beczki i moze nie to forum ale....weszlam dzis na forum miau(czasem podczytuje kocie watki) i po przeczytaniu watku"Persica Belusia wrocila z adopcji po 5 latach.." a w ogole po obejrzeniu zdjec kotecki zryczalam sie jak bobr:( wyglada jak moja Niunia(TM) i tyle nieszczescia sie na nia zwalilo...:( ;gdyby nie moje 3 psice wzielabym ja do domu na zawsze.....[/QUOTE] straszne :( na nietrzymanie moczu posterylkowe dobrze działa ponoć PROPALIN
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']masz rację, każda w innym krańcu Polski, nawet się nie dowiedzą o sobie:diabloti:;) [/QUOTE]:mad::mad::mad: zaraz chyba kogośn [B]pig bullem[/B] poszczuję:diabloti:
-
no panowie zrobili kawał dobrej roboty. w przyszłym tygodniu będą już nową ziemię przywozić, bo teren trzeba podnieść, wyrównać no i zasypać to betonowe coś. na murku kamiennym tym po lewej stronie [url]https://lh6.googleusercontent.com/-jGeb5tkGk5k/T3LecTT6l1I/AAAAAAAAEIY/TplQwLpnNVs/s720/IMG_8441.JPG[/url] mają być pnące róże, na białej ścianie drabinki, po których będą się pięły clematisy a po prawej będą 3 rododendrony- 1 z tych wysokich i 2 niskie. ma być puszczony winobluszcz na pień świerka i na część murku kamiennego po prawej stronie, do tego ta roślina która jest na pierwszym planie po prawej stronie się rozrośnie, bo praktycznie w 90%(!!!) została wycięta, bo była sucha i zdziczała. winobluszcz też puścimy z drugiej strony podjazdu na pień obgryzionej :mad:sosny przy studni i studnie jeśli się da, obudujemy kamiorami(tak jak murek) bo mamy chyba z tonę tych kamieni ze skalniaka. no ale to za jakiś czas, na razie ten skrawek robimy. hehe, na białej ścianie rosły stare winogrona, ogrodnik je wykopał i przesadził do maleńkiego ogródeczka za furtką(za garażami). chyba nie mógł znieść widoku jaki tam zastał(zeszłoroczny gąszcz, pozostałości po eksperymentalnym warzywniaku karola:evil_lol: ) i wszystko powyrywał, zagrabił...i mówi do mnie: "trochę pani tam z tyłu posprzątałem". szczena mi opadła, bo nigdy tam nie było takiego porządku a zrobił to chyba w pół godziny!:crazyeye: karol stwierdził, że teraz ma kompleksy z powodu tego warzywniaka, bo sam by tam nigdy tak nie posprzątał:evil_lol: etna jest cała "czorna". chyba się żywicą pokleiła i na to brud i kurz :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img688.imageshack.us/img688/1773/dsc0022cn.jpg[/url] fajny! lubię takie wielkie sznupki [url]http://img88.imageshack.us/img88/9136/dsc0032tu.jpg[/url] świetne macie tereny- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
to wstawiam foty masakry tak było przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dmpjx6e2ViM/T3Lh7JNxcnI/AAAAAAAAEIs/6GJMDzEukQQ/s720/IMG_4564.JPG[/IMG] dzisiejszy widok: wszystko co suche i zniszczone zostało przycięte. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eNM_X4urh8k/T3Lc0cQlyWI/AAAAAAAAEIE/zSB36hSHZdw/s720/IMG_8447.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vci8wzJlC9o/T3LeE8YC8gI/AAAAAAAAEIQ/mH0KdtJ1FoM/s720/IMG_8448.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jGeb5tkGk5k/T3LecTT6l1I/AAAAAAAAEIY/TplQwLpnNVs/s720/IMG_8441.JPG[/IMG]
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-c_0PVG8Dj7k/T3Iud-QN4aI/AAAAAAAAEAo/Dk2j-1X2mU0/s640/DSCN0615.JPG[/url] fajniusia :) i te oczka błękitne!!!