Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Donvitow']O rany. Jaka Lucyferkowata.[/QUOTE] z kłaju :(:(
  2. [quote name='zerduszko']No właśnie nie wiem, bo ja chciałam już Igę adoptować i nic. Ale może ja warunków nie spełniam :([/QUOTE]albo malawaszka zaczyna być "zbieraczką" i wydawać nie chce do adopcji :mad: ;)
  3. [quote name='paoiii']Nie u nas to jest serio luksus... To są bulle z mordowni w Kłaju...[/QUOTE] tak myślałam, że to nie może być u was. przejmiecie te psy? proszę, powiedz, że tak:placz:
  4. [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545164_127477644056697_1465745064_n.jpg[/url] tylko mi nie mów, że to zdjęcie waszego boksu w schronisku!!!!!! :placz: boże, kolejny "brat" etny!
  5. [quote name='Izabela124.']A jakie jest Twoje wyobrażenie? :razz:[/QUOTE] [IMG]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/1262681756_by_owsik69_500.jpg[/IMG] :eviltong:
  6. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/IMG_5236.jpg[/url] zawsze miałam inne wyobrażenie o tym, jak wygląda "prawdziwy facet" :evil_lol::evil_lol: ;)
  7. a ja poczekam z życzeniami aż się okaże czy na pewno... ;)
  8. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6743.jpg[/url] urocza :evil_lol:
  9. [url]http://img692.imageshack.us/img692/6562/dsc0108uj.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: kiedyś myślałam, że 2 dziewuszki to twoje córy, potem gdzieś wyczytałam, że nie masz dzieci...któż to w takim razie? :) jeśli oczywiście można spytać. fajne dziewczynki, od najmłodszych lat widać "przyuczane" od wyprowadzania piesków:diabloti:
  10. birka też jedzie na wakacje?
  11. hahahaha! świetna ta rozmowa przez tel.:evil_lol: trzymam kciuki oby jutro poszło gładko ;) powodzenia!
  12. [quote name='Isadora7']Kto ty jesteś jestem Cinek jamnik sliczny mistrzu minek szukam domu już dwa lata szukam domu i nie podobam się nikomu?[/QUOTE] ...ale przyjdzie taka pora, że pokocha człowiek stwora, weźmie go na swą kanapę będzie mówił: podaj łapę :) i buziaków 100 mu dam bo ja-cinek serce mam i chcę mieszkać już w swym domu, gdzie nie będą już nikomu przeszkadzały moje psoty przecież jestem piesek złoty........ isadoro, pozdrawiam ;)
  13. [quote name='malawaszka']to Luna :turn-l:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: widać też się zgubiła...:roll::evil_lol: wszystkie te sznupy są identyczne no!:eviltong::eviltong::eviltong: a z daleka to już szczególnie.
  14. joga faktycznie wygląda na wkurzoną :D uwielbiam wściekły róż w naturze! [url]http://img854.imageshack.us/img854/5627/dsc0103ih.jpg[/url] buhahaha! [I]"przecież tylko udawałem, że myślałem, że się zgubiłem" [/I]:evil_lol::evil_lol:
  15. może je coś uczuliło?
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Agaga i Agnieszka- pisząc o zasypianiu w łóżeczku nie miałam na mysli aby mi się tu tym jeszcze ktoś chwalił;) :) - ale na serio zazdroszczę, u nas bujanie w wózku na zasypianie , ale to moja wina niestety [/QUOTE]aniu, na pocieszenie powiem ci, że też tak miałam jak ty ale do 5 miesiąca. jak mała w końcu pokochała smoczek, tak od tamtej pory zwykle sama zasypia wieczorem. w ciągu dnia zawsze w wózku lub podczas karmienia na rękach.
  17. sybel, maluszek słodziutki!!! dopiero teraz mi się fotki wyświetliły.
  18. [B]DRAMAT, KOSZMAR, TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!! [/B]:placz::placz::placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!Ruska-wieś-EŁK-SYF-NIEGOSPODARNOŚĆ-ŁAMANIE-PRAWA-!!-WYSYŁAMY-MAILE-[/url]!!
  19. jezu...tam jest ok 200 psów w takich warunkach, w takim stanie?????:angryy::angryy::angryy::angryy: :placz::placz::placz::placz:
  20. [quote name='yucca'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227953-Bazarek-ogłoszeniowy-na-tymczasy-(Emil-Kropka-Sisi)-do-30-06-2012-zapraszam[/URL]! Tutaj jest taki bazarek. Dziękuję w imieniu Amy :) Tylko trzeba koniecznie zaznaczyć, że Ama nie nadaje się do domu, gdzie są inne zwierzęta, niestety, szczególnie suczki :shake: Ama toleruje psy, szczególnie starsze, suczki niestety atakuje. Ostatnio miała spięcie z suką z kojca obok, złapała ją za pysk zupełnie bez ostrzeżenia, przechodząc obok jej boksu, więc lepiej nie ryzykować :roll:[/QUOTE]tu masz link, napisz, że to ode mnie trzeci pakiet.
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja też nie dramatyzuję odnośnie spania dziecka z rodzicami, jezeli jest tak wygodnie, to czemu nie. Kiedyś dziecko samo w końcu spać będzie;) Bartek co noc od 1-2 ląduje u nas, nie ukrywam, ze uwielbiam z nim spać-jest taki mięciutki i bezbronny, a rano o 5 spiewa i gada do siebie zaraz mi nad uchem;) Jedyne co, to rzeczywiście zazdroszczę mamom , które nauczyły dzieci zasypiać same w łóżeczku i one tam spią do rana- ja nie umiem i już....[/QUOTE] lena zasypia sama w swoim łóżeczku. budzi się na karmienie i z powrotem ją tam odkładam. na kolejne karmienie wędruje już do dużego łóżka i zostaje do rana, bo nie wyobrażam sobie tego wstawania w nocy. tak jest wygodniej po prostu. kiedyś będzie spała całe noce w łóżeczku, pewnie jak w końcu przestawię ją na mm.
  22. a może adikowi byś też pomogła...? czy on za mało piękny?:cool3:
  23. [quote name='bira']Do tego kółczeka można jeszcze milion pytań, próśb i zażaleń dołożyć... czasami jak słyszę "mama", to mi się słabo robi ;-) Tatuś czasai chciał by się poudzielać, ale jest wykluczony ;-) Dzisiaj usłyszał od prawie dwuletniej gówniary idź stąd , ja chce mame![/QUOTE] przykład sprzed kilku dni: kamil ze swoim tatą siedzą w kuchni, ja coś w salonie robiłam przy lence. kamil bierze z lodówki actimela i krzyczy z kuchni: "mamo, otworzysz mi?" i zanim zdążyłam odpowiedzieć, że przecież ma tatę obok, to już do mnie z tym actimelem przyleciał:evil_lol:. takie sytuacje są na porządku dziennym.
×
×
  • Create New...