-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='agnieszka32'] My byliśmy dzisiaj u dziadków na grillu przez cały dzień, szkoda tylko że basen mają ogromny i wody było za dużo (i za zimna), jak dla Zośki. Ale leży u mnie jeszcze nie rozpakowany nowiutki basenik (i piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia..., ale oczywiście Tadzio ma zawsze ważniejsze sprawy do załatwienia, niż budowa placu zabaw dla Zochy :shake:), więc jutro rozpakuję i też wody naleję. Upały nieznośne, dzieciaki się męczą okropnie (ale w domu mam tak zimno, że w krótkim rękawku marzniemy :evil_lol:)[/QUOTE]aga, ja sama wypakowałam basenik, sama napompowałam i sama wodę przyniosłam ;) na piaskownicę jeszcze za wcześnie, bo zosia piasek będzie jadła. na zjeżdżalnię też jeszcze wcześnie chyba, weź i sama rozpakuj basen, zobaczysz ile mała będzie miała frajdy :) [quote name='bira']Lepiej późno niż wcale ;-) Młoda jest cudna :-) Pogodna, uśmiechnięta :-) Cud, miód i malina :-) A na porzeczki chętnie bym wpdła, bo uwielbiam :-)[/QUOTE]nie mogę na nią narzekać. kochana jest :) wpadaj wpadaj na te porzeczki, przecież jedziesz do pl już za chwilę! coś ci zostawimy:evil_lol: [quote name='fonia123'] mała w basenie wymiata :) niedługo będzie Etnie robić konkurencję w zabawach wodnych ;)[/QUOTE]kurcze, o tym nie pomyślałam! etny micha stała zaraz obok, na szczęście lena jeszcze nie chodzi ale za rok to już chyba będę musiała ją przywiązać:diabloti: przecież nie pozwolę, by wypijała etnusi wodę ;)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
piękna była i fantastycznie razem z birą wyglądały :calus:przytulam kasiu, wiem jaki to ciężki czas. -
[quote name='dOgLoV']jak tu smacznie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]ciekawa jestem co jeszcze urośnie, do wszystkiego dziś nie dotarłam :D [quote name='malawaszka']haha Lucynka boska :D a fotki super! malinki ahhh zazdroszczę! nam zimą zając objadł malinowe krzaki i nie ma w tym roku :mad:[/QUOTE]u nas mało malin ale chociaż dzieciaki spróbują "prosto z krzaka" ;) [quote name='bira']Ale zdjęcia pyszne :-) Aż mi smaka narobiłś na niektóre owocki. Jutro idę szukć porzeczek i malinek :-)[/QUOTE]zapraszam na porzeczki, u nas nie ma kto zbierać a mamy jeszcze czarne i białe :) u nas dziś było 31 stopni w cieniu. umęczył nas ten upał strasznie. kamilek trochę się popluskał w basenie a ja większość dnia z maludą na ręku próbowałam jakoś dom ogarnąć, potem na tym upale ledwo dało się wytrzymać. lenka cała spocona, zakurzona, zmęczona wciąż marudziła jak nie spała a ja dopiero o 17 wpadłam na to, by jej też basenik wystawić. wcześniej myślałam, że jest za mała ale skoro siedzi sama, to czemu nie? zachwycona była strasznie. na początku dała "nura" (wody było z 5cm w basenie:evil_lol:), czapka spadła do wody już na samym początku więc jej zdjęłam i kąpała się z gołą łepetynką. jutro jak będzie taki skwar, to na pewno wcześniej będzie mogła się popluskać, bo dzisiaj dopiero po 17 na to wpadłam. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BtMF75rzgB4/T-9p_hVCbDI/AAAAAAAAFLA/15Wr7b-HfOQ/s640/IMG_2283.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mB86Rmen5bw/T-9qBJbo40I/AAAAAAAAFLI/1mT01cfSzu4/s640/IMG_2273.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wv18NACezfk/T-9qCRWKeaI/AAAAAAAAFLQ/MamOnyD-hxc/s512/IMG_2270.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3_OxodkcDzw/T-9qD8gOtrI/AAAAAAAAFLY/8ipXaUbMveU/s640/IMG_2245.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iwlcByXLuMY/T-9qFaBPuaI/AAAAAAAAFLg/Pj4rHtPIDeY/s512/IMG_2301.jpg[/IMG] jak tu złapać tą wodę? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-G9RR3x5zoYQ/T-9qHLAH-uI/AAAAAAAAFLo/bfFfAJZf4DA/s512/IMG_2234.jpg[/IMG]
-
atomowka, twój skarbek śliczny. asiunia, współczuję przeżyć(boże, tak niewiele brakowało do tragedii:shake:) i cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. synuś przesłodki :) moja lenucha dziś po raz pierwszy...kąpała się w basenie :) zachwycona była strasznie a ja żałowałam, że dopiero po 17 wpadłam na to by ją do basenu wsadzić a cały dzień się męczyłyśmy w tym upale (31 stopni w cieniu!). czapka spadła do wody już na samym początku więc jej zdjęłam i kąpała się z gołą łepetynką. jutro jak będzie taki skwar, to na pewno wcześniej będzie mogła się popluskać. wodę nalałam jej ciepłą 35 stopniową, coby się nie przeziębiła...sama nie wiem czy ryzykować z chłodniejszą??? najważniejsze jednak, ze malutka była zadowolona. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BtMF75rzgB4/T-9p_hVCbDI/AAAAAAAAFLA/15Wr7b-HfOQ/s640/IMG_2283.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mB86Rmen5bw/T-9qBJbo40I/AAAAAAAAFLI/1mT01cfSzu4/s640/IMG_2273.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3_OxodkcDzw/T-9qD8gOtrI/AAAAAAAAFLY/8ipXaUbMveU/s640/IMG_2245.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iwlcByXLuMY/T-9qFaBPuaI/AAAAAAAAFLg/Pj4rHtPIDeY/s512/IMG_2301.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-G9RR3x5zoYQ/T-9qHLAH-uI/AAAAAAAAFLo/bfFfAJZf4DA/s512/IMG_2234.jpg[/IMG]
-
a dookoła pola... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K-WctT5Tei4/T-9cLgV3PyI/AAAAAAAAFJM/hQNYMAbBpys/s640/IMG_2109.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yHf3mkRmF4Y/T-9cNX4_hOI/AAAAAAAAFJU/W475koUj5A8/s640/IMG_2110.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9m1KZQH0hTY/T-9cPmLiP0I/AAAAAAAAFJc/-1svUV9cboQ/s640/IMG_2113.jpg[/IMG] i na koniec lucyna, która myśli że wciąż jest malutka i przeciśnie się pomiędzy szczebelkami [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-py7xo3EG9cw/T-9cTbSAspI/AAAAAAAAFJs/cb_D6kK52pw/s640/IMG_2118.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-K6iUbV8QPho/T-9cRUXhQqI/AAAAAAAAFJk/c7RjtMllRug/s640/IMG_2117.jpg[/IMG]
-
a takie kwiatki też mamy:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iw7wjh93RXk/T-9cJcY0sfI/AAAAAAAAFJE/P2MjZXThNW0/s640/IMG_2108.jpg[/IMG] i takie... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-itsM8OWrpvk/T-9ca0djLBI/AAAAAAAAFKM/4I0IDOnZSAY/s640/IMG_2139.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wO2fWODhtXM/T-9ccV_2a9I/AAAAAAAAFKU/IvaF6TDAhfo/s640/IMG_2141.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nXvAgzQkihs/T-9ceg22U0I/AAAAAAAAFKc/ccX5EgKGqic/s640/IMG_2144.jpg[/IMG] lawenda [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K3ukpqLloKI/T-9cgZfLy3I/AAAAAAAAFKk/g3Me5PbSIJ0/s640/IMG_2153.jpg[/IMG]
-
koperek(ciut przerośnięty) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CAAKpPR_DnI/T-9cDeJGTlI/AAAAAAAAFIs/LdO45PxMOf8/s640/IMG_2099.jpg[/IMG] mirabelki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EPkM0R8ulEc/T-9cFeFFYsI/AAAAAAAAFI0/rp31JDn40HU/s640/IMG_2100.jpg[/IMG] porzeczki moje ulubione :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qUIASXU2w94/T-9cHcEGqAI/AAAAAAAAFI8/4DSV9Z-JcaI/s640/IMG_2105.jpg[/IMG] pomidorki koktajlowe [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Jr2uyCIjiOc/T-9ckDlkLEI/AAAAAAAAFK0/PziQ6Htt2VU/s640/IMG_2162.jpg[/IMG] kwiatki :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-L6w8GmT3vkE/T-9cZAkj2YI/AAAAAAAAFKE/rd9V2MdtdL8/s640/IMG_2126.jpg[/IMG]
-
będzie ogródkowo ale inaczej :) jabłuszka [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WmPNBGzV09o/T-9b4HwHYpI/AAAAAAAAFIE/A9qRYn47jkc/s512/IMG_2089.jpg[/IMG] orzech włoski [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--cq48AVGqZ0/T-9b6OArLcI/AAAAAAAAFIM/Tdx3bFQAFKM/s640/IMG_2093.jpg[/IMG] bardzo czekam aż w końcu rozkwitnie!(słonecznik) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AmNrOlQHV6Q/T-9b8IDzmcI/AAAAAAAAFIU/wU7anryl6qk/s640/IMG_2094.jpg[/IMG] pomidorki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-clBfXjnzLTY/T-9b9qdScYI/AAAAAAAAFIc/yRLwBjr0PsA/s640/IMG_2095.jpg[/IMG] mmmmmmmmaliny:cool3: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rLp8hkg17eE/T-9b-yUwwKI/AAAAAAAAFIk/QnH1OireRw8/s640/IMG_2098.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']30 czerwca 2010 o godz. 17 świat się zatrzymał... odeszła nasza ukochana niunia, zawsze wesoła, idąca do przodu wbrew przeciwnościom... wychodziła cało z najgorszych tarapatów, pechowiec jakich mało, a jednocześnie szczęściarz... kilkakrotnie wyciągliśmy ją z łap kostuchy, ale tym razem się nie udało, choroba wygrała... taką jak na tych zdjęcich ją pamiętamy i chociaż nie ma jej od dwóch lat nadal po niej płaczę... drugiej tkiej wariatki już nie spotkam... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/3d1a4a2c6e1.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4455/3d1a4a2c6e1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/403/2b28f761641.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5918/2b28f761641.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/6c03ac6fec1.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2372/6c03ac6fec1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/840/89d9221c031.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1058/89d9221c031.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]kasiu, nie wiesz jak bardzo cię rozumiem :( :( trzymaj się...u nas za kilka dni byłyby 9 urodziny lectera, tymczasem od 2 lat i 3 miesięcy nie żyje i też będę ryczeć :( -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Bo Bina to rnny ptaszek ;-) I wstaje ok. siódmej rano...[/QUOTE]to ma być ranny ptaszek??? lena budzi się czasem o 5-6 rano :placz: jakoś czasem daję radę ją przetrzymać ale marudzi i marudzi i rzadko się zdarza by jeszcze usnęła. najlepsze jest to, że jak mnie już z łóżka wywali, ubierzemy się i zejdziemy na dół, to ona za chwilę jest śpiąca i wtedy dopiero jest pora na jej pierwszą drzemkę. a ja muszę się kawą ratować ;) [quote name='bira'] U nas pogoda nadal do bani, ale trudno... Byłam z dziewczynami na plaży. Birra też miała iść, ale zawróciła i odprowadziłam ją do domu. [/QUOTE]a co się stało? kiepsko się znów czuje? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kurde nie umiem przepisu dać - na spód dajemy kilka plasterków boczku, na to liście kapusty i potem na wierzch też nimi przykrywamy, niczym nie zalewamy - a kiełbasy i boczku wytapia się co trzeba, do tego warzywa puszczają soki i to jest całkowicie wystarczające. Potem warstwami warzywa - ziemniaki, kiełbasa, buraki, marchewka, cebula, można cukinię i co tylko się zamarzy :D posolić, popieprzyć wg gustu i smacznego :lol: tylko garnek powinien być nad ogniem, nie w ogniu, i piecze się około 20-30 minut[/QUOTE]no i dokładnie o to mi chodziło :) [QUOTE]Hyhy to się nazywa upiec dwie pieczenie na jednym ogniu [/QUOTE]:diabloti: miałam mu kupić kije do ogniska ale sam sobie kupił, wi ęc kociołek będzie do kompletu. on lubi takie rzeczy więc się ucieszy na pewno bardziej niż np z koszuli ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] tak - nie ma problemu z myciem, zawsze spód wykładamy liśćmi kapusty[/QUOTE]a zalewasz to czymś? mam ochote kupić taki kociołek mężowi na urodziny :D :D daj jakiś przepis :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] polecam naprawdę! [/QUOTE]a wy ten gar macie cały żeliwny? da się to potem w środku domyć po takich pieczontkach?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']niby tak - niby nam nie wolno takich rzeczy ruszać i trzeba wzywać patrol saperski - przyjechali dwoma jeepami plus policja, a wcześniej była dwa razy sama policja tylko różni goście :lol: a saperzy podeszli, wyjęli to rękami i pojechali :mdleje:[/QUOTE] hahahah! profesjonaliści:evil_lol: muszę sobie kociołek na pieczątki sprawić :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PaulinKa030894'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Piszemy !!![/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lista adresów do fundacji i stowarzyszeń:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected][/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][email protected] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [email protected] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Lista maili do europosłów: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam serdecznie! Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie akcji ratowania psów. Poniżej link do strony, gdzie opisana jest cała akcja: [URL]http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/632280,na-ratunek-psom-z-katowni-ruska-wies.html[/URL] Link do eventu na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/329058717172650/[/URL] [URL]http://cirilla.nowyekran.pl/post/66856,na-ratunek-psom-z-katowni-ruska-wies[/URL] Prosimy o pomoc… Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie! ana jest cała akcja: [URL]http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/632280,na-ratunek-psom-z-katowni-ruska-wies.html[/URL] Link do eventu na facebooku: [URL]https://www.facebook.com/events/329058717172650/[/URL] [URL]http://cirilla.nowyekran.pl/post/66856,na-ratunek-psom-z-katowni-ruska-wies[/URL] Prosimy o pomoc… Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] myślę że maile wysłane w tej formie zostaną olane. wątpię by choć 10% osób weszło w linki i poczytało. wydaje mi się, że trzeba w skrócie opisać sytuację i od razu wstawić kilka zdjęć "na zachętę".
-
[quote name='chita']ja doswiadczylam ze dwa razy dogsitterki jak akurat oboje bylismy poza domem i tez tesknilam:evil_lol: ale na szczescie Arina jesczcze nie piszczy, nie pluje i nie rwie mi wlosow:eviltong::diabloti: a u nas dzis znow 33stopnie...mam nadzieje ze ta pogoda powedruje do Polski razem z nami:razz:[/QUOTE]ja też nie lubię psów zostawiać. u nas na słońcu było dziś 41 stopni późnym popołudniem. przyjeżdżaj, upały już tu są :) [quote name='Donvitow']Aga dawno fotek ogródka nie było.:). Komu kota komu bo ................./Mam na DT.:)/[/QUOTE]no nie było, nie było. może jutro się coś uda. ten twój kot to już chyba dom znalazł ale ty jeszcze o tym nie wiesz:eviltong::eviltong:
-
[quote name='lula2010']....u astuni znalazlam dzis kolejne (nowe?) guzki :shake: ,jeden pod szyja....(no chyba ,ze to kolejny powiekszony wezel...),cale szczescie ,ze w poniedzialek do kontroli do weta....zobaczymy co on powie i czy dalej tylko obserwujemy:shake:....poprzednie ,znalezione guzki pozostaly bez zmian-tzn nadal sa miekkie i chybotliwe...mam nadal nadzieje ,ze to tylko TLUSZCZAKI....[/QUOTE] kurcze, niedobrze. jak czytam o guzkach to mnie aż ciarki przechodzą :(
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
u nas dzisiaj upał niesamowity. na słońcu ciężko wytrzymać ale ponoć i burze mają być.