-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
kurcze, mam nadzieję, że 'maluszek' wyrośnie z tych stawowych problemów. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kaaasia']Kuchnia cała ale niestety szarlotka taka sobie :shake:. Muszę zostać przy tym co umiem czyli przy babeczkach z torebki :evil_lol:[/QUOTE] miło wiedzieć, że nie ja jedna piec nie potrafię. ugotuję wszystko ale z ciasta zawsze mi zakalec wyjdzie. tora chyba tak na piłeczki nakręcona, jak moja etna :) -
[Ciechocinek] Amstaff Ramzes przegrał z chorobą [*]
agaga21 replied to ageralion's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gosia, widzę, że nowy aparat się sprawdza :) super zdjęcie! a ramzes tak wypiękniał, że go nie poznałam!!! -
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Nbzn8PdxJHU/T9ui8mELCZI/AAAAAAAAFCM/H8jPAza25D4/s640/IMG_1435.jpg[/IMG] :diabloti::evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nZ1qscjtXc4/T9ui7HzckuI/AAAAAAAAFCE/MIeni5_wa2w/s640/IMG_1434.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Pvon_aqzSmI/T9ui-j8uo-I/AAAAAAAAFCU/H85HdbFRyF4/s640/IMG_1436.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AYUfpfrHoeY/T9ujAVbCD5I/AAAAAAAAFCc/v-1VTrAT8KY/s640/IMG_1443.jpg[/IMG]
-
chwila oddechu w wodzie...i znów widać pychol rozwalony:shake: coś się jej to nie chce zagoić. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s8vCymtiNVs/T9uiuM5lQII/AAAAAAAAFBM/d64iORBK7m4/s576/IMG_1395.jpg[/IMG] a lucynka jak zwykle dręczy gamonia [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9FAsarSXTvs/T9ui0KuQ5mI/AAAAAAAAFBk/E21_BRhwQkg/s640/IMG_1430.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tfEtf9iFlsI/T9ui11hGQ6I/AAAAAAAAFBs/mzXrKesxDR0/s640/IMG_1431.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-euFYjHZ6j9E/T9ui3jgjImI/AAAAAAAAFB0/zeKl85zxjeY/s640/IMG_1432.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EQuqYqlPrMg/T9ui5cb7PbI/AAAAAAAAFB8/2x3CX_l8H20/s640/IMG_1433.jpg[/IMG]
-
etna z piłką=etna szczęśliwa [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Jwn-t6nljoc/T9uik0GhQMI/AAAAAAAAFAk/VLX-gcveDJM/s640/IMG_1351.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k29YUfmS3vI/T9uim7bIh2I/AAAAAAAAFAs/NQBprtjum3Q/s640/IMG_1353.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9Vh5Xx7Bl50/T9uioscQvlI/AAAAAAAAFA0/XNIVGq6Ut0w/s640/IMG_1363.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AWGh_vWBLw8/T9uiqotLF6I/AAAAAAAAFA8/xQPEE3Inrt8/s640/IMG_1373.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PslE_4cJ0Xc/T9uisq0CnVI/AAAAAAAAFBE/A4iE9FTzU68/s640/IMG_1378.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Tl5_stHTX64/T9uiW-QJXHI/AAAAAAAAE_s/1S5S4mmuebc/s640/IMG_1268.jpg[/IMG] etna w ramach gromadzenia tłuszczyku pół dnia biegała za piłką...w końcu mamy euro... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zxDSyhKjnjk/T9uida7CM-I/AAAAAAAAFAE/DIldWHA-qCc/s640/IMG_1315.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cUei29x8fXg/T9uifNY3GBI/AAAAAAAAFAM/iGMf1dzZ9mk/s640/IMG_1344.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m8bBb1B_4MY/T9uig0Qkw-I/AAAAAAAAFAU/A7oDk5ozp4U/s640/IMG_1345.jpg[/IMG] oj, mogłaby pokazać niektórym jak się prawdziwie gra w piłkę:p [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LdkI6uJUBAE/T9uiihAhsMI/AAAAAAAAFAc/GOo5L-V0yQo/s640/IMG_1349.jpg[/IMG]
-
etna-kulturystka:p a gamoń...jak to gamoń ;) siedzi sobie i nic mu główki nie zaprząta :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3HXvmea4J0I/T9uiLG7YNMI/AAAAAAAAE_M/-JM0kCFpQhs/s640/IMG_1224.jpg[/IMG] no chyba, że małe, czarne, szczurowate go dopadnie:diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-brT2GDloNoc/T9uiNb914GI/AAAAAAAAE_U/Rx6UtLWg5bA/s640/IMG_1230.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-H-AhYTg8KQM/T9uiZBsaJZI/AAAAAAAAE_0/bTwwMAbVt4Q/s640/IMG_1275.jpg[/IMG] mistrzowie II planu:evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8_yR9IWmaQ0/T9uibL_AE5I/AAAAAAAAE_8/nwIXUOUqQ7g/s640/IMG_1277.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3Zk0cvzQGhc/T9uiRmAwHvI/AAAAAAAAE_k/7YZSKAJtsdk/s640/IMG_1261.jpg[/IMG]
-
[quote name='dOgLoV'] zdjecia CC juz sa u mnie w wątku :loveu:[/QUOTE] widziałam. pięknotki :) dzisiaj pierwszy raz w życiu robiłam zdjęcia bez włączonego auto focusa (czy jak to się tam zwie) i bardzo mi się spodobało to ręczne ustawianie ostrości, bo w końcu nadążałam za psami:evil_lol: co prawda muszę nabrać wprawy z ostrością no ale zabawa fajna ;) taki wkurzony i rozczochrany ptaszor nawiedził naszego zmarzniętego orzecha: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1nz4FOdRxHM/T9uiCFLX0CI/AAAAAAAAE-0/6_p8166j4cU/s640/IMG_1193.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eGYhVOv-zyA/T9uiEUuUXVI/AAAAAAAAE-8/sCrofe_auws/s640/IMG_1194.jpg[/IMG] karol stwierdził, że to jakiś mieszaniec wróbla z papugą:evil_lol: czy ja wspominałam, że etna została ostatnio wykąpana? :mad: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Cq58Vz7ZY8I/T9uiwJ815MI/AAAAAAAAFBU/wJLA5td5U_U/s640/IMG_0002.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lYOv_njKid8/T9uiyYgs-ZI/AAAAAAAAFBc/U1y9zeFZ3TA/s640/IMG_0001.jpg[/IMG] leceeeeee! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LtM0i8RUC_M/T9uiIQWeL8I/AAAAAAAAE_E/63dRCNCrqVk/s640/IMG_1222.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
monia, skąd masz foty MOICH żurawi????????? dzisiaj właśnie żałowałam, że nie miałam przy sobie aparatu, gdy właśnie dokładnie tak sobie przelatywały nade mną!!! tyyy! już wiem! pewnie jesteś moją sąsiadką i się nie zgadałyśmy:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC05289.jpg[/url] ten po lewej... [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC05293.jpg[/url] i te dwa bardzo mi się podobają :) [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC05366.jpg[/url] :loveu: śliczności! ja lubię takie duże, masywne cc-tki z dużymi głowami. nie cierpię kopiowanych ogonów
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
agaga21 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
tatankas, według mnie akurat bazarki ogłoszeniowe to świetna rzecz. -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']no to masz niezłe cyrki z Lenką , moja znajoma też ma problem z butlami , będę u niej w przyszłym tyg, to zobaczę czy coś w tej kwestii się ruszyło -może coś wymyśliła, to dam znać-jej malutka ma pół roku gdzieś czytałam, że zmiana smoczka z silikonu na gumowy pomogła, nie wiem czy próbowałaś...[/QUOTE] nie, nie próbowałam. chyba dam jej kilka dni spokoju, by zapomniała, że butelka jest "beee" ;) i spróbujemy ponownie...
-
[quote name='jukutek']jak ma 7 mies., to jest już duża - może dałoby się spróbować z niekapkiem lub kubeczkiem? M. na tym etapie już sama się przestawiła na niekapek... i może jesteś w stanie jej dawać dwa obiadki zamiast jednego?[/QUOTE] mam butelkę niekapek i zwykłe butelki. łyżeczką też próbowałam. nie chce po prostu a miałam plany by zacząć jej mieszać już mleko z modyfikowanym i tak ją przestawić i nic z tego nie wychodzi.
-
hohoho! to ślub się tu szykuje?
-
od kilku dni próbuję, choć raz dziennie podawać lenie mleko(moje) z butelki zawsze kończy się to histerią i wylaniem do zlewu mleka, które w dodatku strasznie ciężko mi się ściąga(mam laktator do dupy ręczny z canpola i 30ml ściągam nawet pół godziny!) :( już nie wiem jak mam ją przyzwyczajać do picia z butli. bardzo chciałabym już przestać karmić, bo mała skończyła już 7 miesięcy ale nie wiem jak to zrobić. w dodatku mam wrażenie, że ona już źle kojarzy butelkę. soczków w ogóle pić nie chce, herbatki pije czasem ale też dość niechętnie. w ogóle ona niechętnie je owoce, akceptuje właściwie tylko banany. obiadki lubi i zjada raz dziennie taki mały słoiczek ale deserków czy jogurcików nie chce wcale, o kaszce nie ma mowy:shake: próbuję jej utrzeć gruszkę, jabłko z bananem ale sporadycznie to zjada.
-
[quote name='Artia']Mam rodzinę ja mój mąż i moje dzieci, ja nie mam 25 lat tylko 40 i jestesmy sami. Jesli ktoś pojedzie zwrócę za paliwo.[/QUOTE]wiesz, pewnie nikt sam się nie znajdzie. może trzeba zapytać na wątku schroniska poznańskiego, przytuliska w mosinie czy dopiewie.... zaraz poszukam i podeślę ci wątki, bo wiem, że jesteś nowe na dogo. edit: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze[/URL]!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207628-Przytulisko-dla-psów-w-Mosinie-potrzebna-natychmiastowa-pomoc-w-adopcjach[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewie[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199666-Podopieczni-Fundacji-Głosem-Zwierząt-pomóżcie-nam-pomagać[/url]!
-
[quote name='furciaczek']I padlam... [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/889/p1040122kb.jpg[/IMG] Moze Hekcio zechce sucz pomemlac...i moze ona da sie memlac...czekam na info czy akceptuje samce, jak tak to biore na DT...a co dalej to sie zobaczy....[/QUOTE] o matko! pięknota :( widać że dostała po tyłku od życia :(:( ma gdzieś wątek?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Pisałam, że Dżordż jest inkarnacją Pepy? nie dość, że charakterem to chorobą też :( dostałam wyniki i mamy pieprzony Zespół Cushinga :placz: nienawidzę tej choroby kurde[/QUOTE]czy to jest ta choroba, którą miał pachyder?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Albo będzie tak, że Kasia wróci z psem ;) a do tego zapylona synkiem, bo Seban też ją urobi :D:D:D[/QUOTE]i wszyscy będą zadowoleni :bigcool::grin::grin: -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira'] Ale ja dziada urobie i z wakacji z Pl z psem wrócę :-)[/QUOTE]:multi: w końcu! trzymam kciuki za owocne 'urabianie':diabloti: -
[quote name='Naklejka'][URL]https://picasaweb.google.com/105911600974972693444/Filmy?authkey=Gv1sRgCJfWyOiQq4ykyQE#5751992913094876178[/URL] :)[/QUOTE] biedny arni! tyle smaczków go ominęło a też się starał i łapkę dawał:evil_lol:
-
[quote name='magdabroy']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: To kiedyś mój jeden brat do drugiego: -Romek -Co? -Ty ku..o! :D[/QUOTE] nie ma to jak braterskie czułości ;)