Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. zerduszko, przybyłam od malawaszki i muszę ci powiedzieć, że jestem w szoku. po pierwsze twój pies z avatarka zawsze wydawał mi się duży, jakiś owczarkowaty:evil_lol: a po drugie....dlaczego nie mówiłaś, że masz siostrę (prawie)bliźniaczkę mojej lucynki????????????????????:crazyeye: [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/DSC_0630.jpg[/url] :loveu::loveu: okruszeczki!
  2. [quote name='Grosziwo'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-ASlgYdjfc2I/T_IAaOILhHI/AAAAAAAAFOk/Y2x21zy2_f4/s640/IMG_2755.jpg[/URL] po raz pierwszy widzę, że Morisek górą , to on podgryza ucho Lucynki :evil_lol:[/QUOTE]no właśnie aż mi się nie chce wierzyć, że to ucho faktycznie jest w jego zębach, bo zaraz by bęcki od lucka dostał:diabloti:
  3. [quote name='malawaszka']No Birma Birma - nie to było tematem zagadki :lol: bo przecież o kciuki dla Birmy prosiłam :errrr: tylko pytanie CO TO ZA DOM????? :grins: i nagroda niespodzianka to nagroda niespodzianka! :diabloti:[/QUOTE]ło matko! dogomaniacki! [quote name='zerduszko']Powiedziałabym Wam, ale nie wiem czy mogę :lol: Podpowiem, ze na te wieści czekacie tez na innym watku :P[/QUOTE] zerduszko, u ciebie???:evil_lol:
  4. [quote name='malawaszka']masz nowy sprzęcior do focenia?[/QUOTE]nie ale od niedawna wyłączyłam auto focusa i już go chyba nie włączę.
  5. [quote name='krakowianka.fr']takie szybkie nowosci od Lenki od czasu kiedy czerda nam przepisala Haloperidol, Lenka sie ozywila, 'gada', obraca sie w kolko kladac sie spac (3 x jak na psa przystalo), czasen nam nawet daje lekko popalic np budzac nas w week-end bo ona chce do ogrodka do slona (od dzis slonca znow brak....) choroba nie posowa sie, mala radzi sobie dobrze. pozdrawiamy,[/QUOTE] wspaniale :) czekamy na zdjęcia niuńki
  6. antoś słodki! kiedy moja lena była taka mała? ale jak na 2 miesięcznego bobasa to chyba jest bardzo wysoki i szczuplutki. [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC05984.jpg[/URL] piękne zdjęcie :) mała prześliczna!
  7. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RhJwtx0zJqg/T_IAkX5xUXI/AAAAAAAAFPM/wAx_3sB_qIM/s640/IMG_2771.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bN2_XIHryTs/T_IAmUgdJYI/AAAAAAAAFPU/06aTAZjnKOk/s640/IMG_2774.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GfFGfQXbKj8/T_IAou1SPVI/AAAAAAAAFPc/aFPtHyFt0dM/s640/IMG_2779.jpg[/IMG]
  8. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5gik1bKY8AY/T_IAcY6F0JI/AAAAAAAAFOs/gZ-fH9PlsRE/s512/IMG_2759.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zDqpxFYosbE/T_IAgkATOJI/AAAAAAAAFO8/ERUBDGO2RN0/s512/IMG_2768.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zqfjg57oT8g/T_IAiNzu-mI/AAAAAAAAFPE/kl-ZU9odSxI/s512/IMG_2769.jpg[/IMG] nornica:mad: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KOx5RCdySDA/T_IAepd9G_I/AAAAAAAAFO0/oFuYktnip2U/s640/IMG_2764.jpg[/IMG]
  9. etna kopiowana [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U0daurYSp3Q/T_IARs06ZjI/AAAAAAAAFN8/rk5266enzy8/s640/IMG_2715.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DvLTE2_2aVM/T_IAVXCMNNI/AAAAAAAAFOM/cgFmivnj4DU/s640/IMG_2748.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fQdDgMlVLhI/T_IAWyW4o5I/AAAAAAAAFOU/gU9KfqKuzeM/s640/IMG_2749.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tBJGf9TyFfE/T_IAYUXXhVI/AAAAAAAAFOc/iL5LBqzcsf4/s640/IMG_2753.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ASlgYdjfc2I/T_IAaOILhHI/AAAAAAAAFOk/Y2x21zy2_f4/s640/IMG_2755.jpg[/IMG]
  10. [quote name='magdabroy']Ja się z nich nie nabijam ;) Napisałam tylko co zauważyłam ;) Każdy ma prawo do miłości :) A mieszkając tak blisko holenderskiej granicy, widok miłości jednej płci mnie nie dziwi :eviltong:[/QUOTE]to był żart, można się nabijać ;) kilka fotek, tym razem psy :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FfA21CaZyyw/T_IAIGIKuyI/AAAAAAAAFNU/6woNQ20p8fk/s640/IMG_2699.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-98fHKmNrSck/T_IAKBW_d5I/AAAAAAAAFNc/te5IudgHlj8/s640/IMG_2701.jpg[/IMG] "raz, dwa, trzy, szukaaaam!" :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Br2cjQHYfZE/T_IALzzJJHI/AAAAAAAAFNk/nFL9ccYSbaU/s512/IMG_2706.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fiOqNr35SjI/T_IAN72NDHI/AAAAAAAAFNs/_0-vT6m9NSo/s590/IMG_2707.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0WskSjW5rhA/T_IAPqcfG1I/AAAAAAAAFN0/Xot-uMEee0I/s640/IMG_2710.jpg[/IMG]
  11. fajne te fotki o zachodzie słońca, takie klimatyczne światło się zrobiło :)
  12. andziu, ponoć tak. jedna umarła, dostała udaru :( druga chyba do szczecina pojechała do jakiej fundacji? NA?
  13. [quote name='bira']Kupiłm megankę. Chciałam xsarę, ale to było nieporozumienie. Jutro ją odbierm, bo dzisiaj jeszcze facet musi jej apk zrobić (przegląd). Ale jestem umordowana tym jeżdżeniem po komisach, jakbym 10 godzin w jakiejś fizycznej pracy była ;-) My 10 lipca jedziemy do Egiptu. Wracamy 24 chyba, a później ja z koleżankami jadę na 5 dni tutaj: [URL]http://www.lesneuroczysko.urlopwpolsce.pl/[/URL] To chyba Twoje stare rejony... A Seban raz odmawia a raz mówi, że jak chcę... ale w Egipcie go urobię :-) To kwestia kilku dni ;-)[/QUOTE]miałam okazję jeździć meganką ale kombi i bardzo sobie chwaliłam :) bardzo lekko i płynnie się prowadziła. faustynów to faktycznie moje dawne rejony ale nigdy tam nie byłam. oferta fajna, cena nie jest zaporowa jak na 6 osób i zwierzaki mile widziane :) [QUOTE]A Seban raz odmawia a raz mówi, że jak chcę...[/QUOTE]nooo, kochana, to już można powiedzieć, że masz drugiego psiaka:cool3::evil_lol: teraz tylko wybierz jakiegoś i "dopracuj" męża na wakacjach, tak, by myśleł, że to on chciał tego psa a nie tylko ty:diabloti:
  14. prosze się nie nabijać z "MOICH" wróbli:mad: samiec czy samiczka, kochać ma prawo:eviltong::eviltong: a sarenki były wczoraj, widziałam je z daleka jak uciekały. dzisiaj o ich zwykłej porze odwiedzin zaczaiłam się z aparatem ale niestety nie przyszły :( prawie godzinę na nie czekałam i nic. może były chwilę wcześniej, bo chyba codziennie przychodzą. w nocy słyszałam 3 strzały :( zdarza się to kilka razy w miesiącu, że ktoś strzela bez względu na porę roku:angryy: mam nadzieję, że skur...czysyn w żadne zwierzę nie trafił.
  15. właśnie otwierając ten wątek miałam napisać, że jeszcze tylko 8 dni! :D
  16. jakie autko kupiłaś? :) urobiłaś już sebastiana na kolejnego zwierza? twoje wakacje w pl już blisko :D będziecie może gdzieś w naszej okolicy czy raczej zduńska wola?
  17. [quote name='jukutek']tak, ale zauważyłam, że im więcej takich wynalazków, tym trudniej potem się nauczyć... :roll:[/QUOTE]oj tam oj tam. a znasz kogoś, kto się jeść samodzielnie owoców nie nauczył? :) bo ja nie. przecież nie będę jej zawsze dawać w tym. treraz musiałabym jej każdy owoc utrzeć a tak to nie muszę. [quote name='Ania+Milva i Ulver']agaga- właśnie zamierzałam kupić taki smoczek:) jakie owoce tam wkładasz?[/QUOTE]dosłownie wszystkie które kupujemy: jabłko, gruszkę, brzoskwinię, nektarynkę, morelę, nawet arbuza(ale ze śliniakiem wszystko bo sie strasznie brudzi. pożeczek jeszcze nie dawałam, pewnie byłyby za kwaśne. daję pokrojone kawałeczki, umyte ale ze skórką. sama skórka prawie zostaje w siteczku :) edit: własnie rozpakowałam nosidło. jest zarąbiste! :)piękne, świetnie wykonane, bardzo wygodne, lena ma w nim nóżki szeroko i chyba jej się podoba :) ma doczepiany kaptur i śliniaczek oraz kieszonke na klucze/telefon itp. bardzo łatwo się zakłada a przede wszystkim w ogóle nie czuję jej ciężaru, bo rozkłada się na biodra. pas biodrowy jest gruby i szeroki-świetne rozwiązanie! niestety na te upały odpada więc nie pospacerujemy na razie ale w domu mogę ją ponosić. jak ktoś zamierza kupić a nie chce wydać aż tak wiele, to polecam to które ja kupiłam.
  18. [quote name='jukutek']a M. się nauczyła jeść owoce bez siateczek. Umie pogryźć już z 1/4 banana, czereśnie i agrest wkłada całe do buzi ( z agrestu potem oddaje "flaczek" skórki :)[/QUOTE]małgosia to już "dorosła" panienka ;) ten wynalazek jest super dla 6-9 miesiecznych maluchów
  19. [quote name='malawaszka']będą musieli bo inaczej pójdą mieszkać do piwnicy samoluby! zła jestem na nich bardzo[/QUOTE]ale birma chyba nie ucierpiała przez tą ich "gościnność"?
  20. [quote name='majqa']Ajtam, ajtam... a może ma po prostu naturalne obawy, czy partnerowi starczy pary na kolejne uniesienie. :eviltong:[/QUOTE] a to możliwe, bo partner był z tych "szybkich jak błyskawica" :mdrmed:
  21. [quote name='majqa']Ja im zazdroszczę... zatracić się tak na wysokości i do tego nie bać, że się spadnie. ;-)[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: ale zauważ, że samiczka minę ma niewyraźną, właśnie jakby się bała, że zaraz spadnie ;)
  22. [quote name='dOgLoV']co za zboczuchy :evil_lol: ale zdjecia rewelka ;)[/QUOTE] [quote name='malawaszka']hahahaha ale ich przyłapałaś :roflt:[/QUOTE] a ile przy tym było ćwierkania!!!:evil_lol:
×
×
  • Create New...