Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='magdabroy']Do tej pory nawet nie chciało mi się spać w dzień. Ale odziwo w czwartek i piątek zaliczyłam 2h drzemki ;)[/QUOTE]ja pierwsze miesiące ciąży przespałam a pod koniec bez małej drzemki nie dawałam rady. chyba mój organizm wiedział, że muszę się wyspać na zapas ;)
  2. dżordż wszamał pomidora a wczoraj mój gamoń kamilowi czerwone porzeczki kradł:evil_lol:
  3. [quote name='magdabroy']Tylko teraz wstaję 2-3 w nocy na siusiu :mad: I jak tu się wyspać :roll:[/QUOTE] śpij sobie do południa, śpij w ciągu dnia...mi strasznie snu brakuje. od 7 miesięcy ani razu się nie wyspałam.
  4. [quote name='magdabroy'] Planowany był na 14 lipca, a na tą chwilę wszystko wskazuje, że będzie cesarka. Miała być 9 lipca, ale okazało się, że jednak 10 lipca ;) Także zostało 3 tygodnie :)[/QUOTE]masz ostatnie 3 tygodnie by się wyspać:diabloti:
  5. [quote name='malawaszka']rany jakie cudne!!!! rewelacja :klacz: a jakim to obiektywem robiłaś?[/QUOTE]dzięki :) wszystko ostatnio robię sigmą 70-200. to była odległość ok 30m do ok.50m zanim zniknęły. te sarenki przychodzą do nas regularnie poskubać nasze zielone chwasty, bo wszędzie dookoła same zboża rosną na polach.
  6. [quote name='Donvitow']Fajne fotki. Nawet w biegu je uchwyciłaś.:) Pod nasz płot też dwie sarny podchodzą. Na rosnące na łące porzeczki i truskawki.:). Ale dorosłe. I jeden zając.:). Musisz coś zrobić by Ci TZ kupił teleobiektyw. Zwiększysz zasięg.:)[/QUOTE]dla takich gości nie szkoda mi ani naszych porzeczek ani truskawek :) to jest teleobiektywem robione, tyle że nie takim wypasionym...:oops::evil_lol:
  7. super :) teraz tylko czekać do tego lipca.
  8. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC05154.jpg[/url] przepiękna! a biedny neronek po pysiu dostał:diabloti:
  9. na pożegnanie jeszcze ostatnie spojrzenia... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n0A9ZfaPw5U/T922hz4ckiI/AAAAAAAAFEg/ZQK1IlebkbI/s640/IMG_1565.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PtFNE_KAn5c/T922kIp5gFI/AAAAAAAAFEo/1WtqiuUVe8I/s640/IMG_1570.jpg[/IMG] i czmychnęły poza mój zasięg :)
  10. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AjmNIaBckZY/T922VkwQRiI/AAAAAAAAFD4/dUsueoULQ9g/s640/IMG_1544.jpg[/IMG] chwilę tak postały, po czym mamuśka stwierdziła, że nie warto ryzykować i susami się oddaliły [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HcrzcbJK_EE/T922X7K2q7I/AAAAAAAAFEA/0eIfyClmPRs/s640/IMG_1553.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e3-Dv0sfVAE/T922aZZ5R4I/AAAAAAAAFEI/mL3cgGXZjZE/s640/IMG_1556.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z8l6zudZWK4/T922cxpAQmI/AAAAAAAAFEQ/OzXicHS2k9w/s640/IMG_1558.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aX7r5wbRlm8/T922fQlTx8I/AAAAAAAAFEY/jfx_DmPe6dg/s640/IMG_1560.jpg[/IMG]
  11. mamuśka cały czas patrzyła na mnie, byłam tylko częściowo za słupkiem schowana [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9pjUdjWCzxk/T922H7fXdHI/AAAAAAAAFDI/71-ZL_Owo-U/s640/IMG_1532.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q3LV4K2Ag5Q/T922RBrKzuI/AAAAAAAAFDo/ae2wT3aqEW4/s640/IMG_1541.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ue6MJaDfzmM/T922TgYY0aI/AAAAAAAAFDw/dPYHoyYvYWs/s576/IMG_1542.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LC_xo4fZ8AI/T922MuW-iRI/AAAAAAAAFDY/q4SBlmx-jh8/s640/IMG_1536.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z6BKPTT-6pw/T922O44UaAI/AAAAAAAAFDg/6IqUi3hfPxg/s640/IMG_1537.jpg[/IMG]
  12. po śniadaniu poszłam sobie z aparatem "zapolować" na ptaki :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zcQVcG8xjZw/T922AXvzMeI/AAAAAAAAFCw/nxylnK3inRY/s640/IMG_1528.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0GRqE-Nrl-M/T921-68nxBI/AAAAAAAAFCo/IHL6T4snewo/s640/IMG_1525.jpg[/IMG] ptaków było niewiele, ale za to miałam szczęście! ze zboża od sąsiadów wyłonił się KTOŚ!!!:crazyeye: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5mz27TWCcKc/T922Cd0Ck1I/AAAAAAAAFC4/BBU_hgR0LPw/s640/IMG_1530.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KEnf9dZ580s/T922EqcVp_I/AAAAAAAAFDA/Pfa3bF9hRn0/s640/IMG_1531.jpg[/IMG] a za chwilkę jeszcze KTOSIEK!!!:loveu::loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T8i7fxyi7h4/T922KaenKvI/AAAAAAAAFDQ/z4MJHFTLh8U/s640/IMG_1535.jpg[/IMG]
  13. czyżby magda po tym grillu rodzić pojechała? oby nie, jeszcze za wcześnie... magda, melduj się:evil_lol:
  14. karol oglądał a ja jestem taką kibicką, że nawet nie wiem jaki jest wynik:diabloti: nie cierpię piłki nożnej, jak dla mnie nie ma nic nudniejszego niż oglądanie meczu.
  15. [quote name='Akrum']wow, super - wielkie dzięki :) myślę, że będziemy na dniach w Twojej okolicy, bo mamy do zrobienia dwie wizyty poadopcyjne.[/QUOTE]dajcie znać wcześniej, to je przygotuję. i zapraszam na kawkę w takim razie :)
  16. [quote name='malawaszka']:crazyeye: no zo Ty??? to w szoku jestem bo ja go widziałam zawsze jako giganta![/QUOTE]hahaha! no nie żartuj! to kurdupel, z 35kg ważym więc to takie pół cc-ta ;) gosia, jutro jedziesz na "wycieczkę"?:cool3:
  17. [quote name='lula2010']Etnusia nie moze bawic sie z Morriskiem i Lucynka,bo ona INDYWIDUALISTKA jest!!!;)[/QUOTE]raczej nikt za nią nie nadąży a ona nie lubi jak jej się coś pod łapami plącze ;)
  18. [quote name='malawaszka']ale kto większy Morris czy Melba?[/QUOTE]morris jej do szyi pewnie sięga. on to taki cc-miniaturka ;)
  19. sybel, gratuluję!!! szok, że można tak rodzić :) za kilka dni jak ci zdejmą szwy, poczujesz się o niebo lepiej :) z karmieniem na pewno też dasz radę. czekamy na zdjęcie maleństwa!
  20. [quote name='Akrum']ja albo Pyrdka zrobimy bazarek z rzeczy, które przekazała Artia jak w środę odbierała od Penny Kodę. wspólnymi siłami damy radę - trzeba być optymistą :)[/QUOTE]aga, przekazałabym nowe rolety na bazarek. może któraś z was będzie w mojej okolicy? sama nie zrobię bazarku bo mam na głowie inne zobowiązania(na lenoxa i inkę) ale podarować rolety mogę. jest ich kilka w różnych rozmiarach, może udało by się je "opchnąć"?
  21. [quote name='furciaczek']Faktycznie!! Moris w wersji damskiej:) [/QUOTE]i nieco większej ;) gosiu, mam nadzieję, że "maleństwo" wyląduje u ciebie i zakocha się w hektorku z wzajemnością :)
  22. [quote name='Pestka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Jwn-t6nljoc/T9uik0GhQMI/AAAAAAAAFAk/VLX-gcveDJM/s640/IMG_1351.jpg[/URL] Piękna sylwetka ;) :loveu:[/QUOTE] piękna, jak na anorektyczkę ;) etnę tuczymy, bo straszy obecnie wyglądem.
  23. [quote name='bira']Agata, zdjecia cudowne! A mistrzowie drugiego planu... no coz mozna powiedziec... drugiej takiej dwojki nie spotkasz :-)[/QUOTE]dzięki :) gamoń z lucyferem trafili na siebie idealnie. widać tak miało być :) przecież on by się bez lucyny zanudził, bo etna woli się zazwyczaj sama bawić [quote name='malawaszka'] a Etna nieźle pokiereszowana - o co ona się tak kaleczy?[/QUOTE]nos jest obity przez boomera. nie wiem czy miałaś okazję trzymać tą piłkę w rękach? jest bardzo ciężka, z bardzo twardego plastiku. kiedyś chciałam jej kopnąć tą piłkę i więcej tego błędu nie popełnię(oj, bolało!) a to zdarcie pod okiem ma chyba po zderzeniu z murem...zamiast się zagoić, ciągle się otwiera, choć to "tylko" otarcie. [quote name='Donvitow']Rozczochrana sójka. Przyłapana na " toalecie" fryzury.:)[/QUOTE]sójka powiedasz :) dzisiaj widziałam jak sarna idzie na śniadanie do naszych truskawek i czerwonych porzeczek, które rosną w "ogródeczku" za orzechem.
  24. [quote name='Ginn']Wielkie dzięki. Powstawiam. I najnowsza wiadomość o Tarze - mam wrażenie, że Tara słyszy co głośniejsze dźwięki. Podejrzewam, że jest tak, jak mówił wet przy pierwszej wizycie. Tzn., że Tara mogła być bita lub uderzona bardzo mocno po głowie i od tego ogłuchła. A teraz czas zrobił swoje i odzyskuje słuch.[/QUOTE] trzymam kciuki za malutką
  25. [quote name='lula2010']elinka,ciesze sie ,ze zajrzalas :loveu:,moze masz i racje :evil_lol: pan Maz sie wsciekl,bo nie dosc ,ze zdjeli balustrady na balkonie(2 tyg temu)i nie mozna na niego wyjsc (o wyjsciu sun nie ma mowy ,bo spadna) :angryy:,to jeszcze nic nie robia :mad:,beton na balkonie wylali jak fale i juz go miejscami odlupali ,jak balustrady odkrecali ....:angryy::mad:,no i jak pada to woda nie splywa z niego ,tylko stoi....:shocked!:[/QUOTE] o rany! to chyba najwięksi partacze pod słońcem!!!:shake: [quote name='lula2010'].....astunia przez wilgoc i opady deszczu gorzej sie czuje i chodzi (szczegolnie po schodach)...:shake:[/QUOTE] niedobrze :( a dużo tych schodów ma do pokonania? niech już zacznie się w końcu lato.
×
×
  • Create New...