-
Posts
4732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka19
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]heh hej:loveu: a z czym to jo niby szaleja?:lol: ta tyż myślałach "mmm" ale jak podjechoł bliży to zmieniłach zdanie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] z tymi szekszownymi zdjęciami. :D eee to biedą zawiało. :evil_lol:
-
Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia
bianka19 replied to Pieseczkowo's topic in Galeria
[quote name='Pieseczkowo']Za chwilę z mojego psa powstanie Amstaff albo inny Kerry Blue. Jest wiekszym westikiem,ale bez przesady.[/QUOTE] nie no co ty. ;) może na zdjęciach tak się wydaje. nie chciałam cię zdenerwować. :roll: -
[quote name='Yorkomanka']Odie z rozpuszczonymi włosami rano wyglądał by tak [URL]http://img835.imageshack.us/img835/5985/img1876.jpg[/URL] ;)[/QUOTE] biedny:roflt:
-
i jak minęła pierwsza noc? :lol:
-
słodkości. :loveu: [url]http://img839.imageshack.us/img839/6475/p1020529v.jpg[/url]
-
[quote name='Sheltii']Z gazety Mój Pies :)[/QUOTE] kiedyś czytałam, ale przestałam. kurcze! znowu muszę zacząć. :)
-
aaa! zjem cię. :diabloti: [url]http://img17.imageshack.us/img17/2088/60737094.png[/url] kochające się rodzeństwo, prawda? :lol: śliczna dziewczynka. :loveu:
-
ile goldusiów. :loveu: ale i tak jeden najpiękniejszy!
-
[quote name='NightQueen']Bardzo chętnie :diabloti: wysłać pocztą czy sama odbierzesz? :cool3:[/QUOTE] odbiorę własnoręcznie! tylko, kiedy to nastąpi to sama nie wiem. :evil_lol: w razie co miej naszykowane wszystko. :eviltong: aaj cudowne. :loveu: tylko szkoda, że przy przybliżaniu ostrość zanika. :roll: [url]http://img600.imageshack.us/img600/3034/dsc2760f.jpg[/url] obróżka rewelacyjna! to są chyba róże? czy tulipany? :razz: pasuje jej bardzo. ;)
-
Kobi lepszy jest jako rozczochraniec, bo teraz wygląda, jak lizus. :evil_lol: no to widzę, że zaopatrzenie na wyjazd masz. :lol: miłego!
-
no to chociaż tyle dobrze. Ozzulku trzymaj się! :calus: ta praca cię wykończy chyba. :shake:
- 78403 replies
-
świetne! bardzo mi się podoba. :loveu: takie ciepłe kolory. :) [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/4-34-1.jpg[/URL]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
bianka19 replied to Amber's topic in Foto Blogi
uszy, jak radary. :lol: uwielbiam je. :loveu: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0217.jpg[/url] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
bianka19 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
cudowne ujęcie! :lol: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC01097.jpg[/url] super. :loveu: [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/WAKACJE/DSC09722.jpg[/url] -
[quote name='Maalwi']Zna ktoś może jakąś efektowną,szybką do nauczenia psa sztuczkę? mam 2 i pół dnia na nauczenie :)[/QUOTE] dlaczego masz wyliczony czas? :D
-
piękne te wszystkie westiki. :loveu: te maluchy takie słodkie. :roll: yoreczki też niczego sobie, ustawiły się od najmniejszego do największego. :eviltong:
-
[quote name='Pusiakowa']Jedną na kleszcze, drugą łańcuszek w razie mijania jakiegoś psa żeby się nie rzucał no i trzecia zwykła ;) [/QUOTE] to całe wyposażenie normalnie. :lol: [quote name='Pusiakowa']Nie chcę tam wracać, chcę jeszcze 2 miesiące wakacji :( albo cofnąć czas do ich początku... To był najlepsze wakacje w moim życiu, nigdy się tak nie bawiłam. Praktycznie w ogóle mnie w domu nie było. Ja chcę to przeżyć jeszcze raz... Trzeba czekać rok na następne. :shake: 7.30 a ja już na nogach i teraz tak codziennie, buuu :( ! W sumie rozpoczęcie mam na 11, ale idę zaraz na pobieranie krwi. Znowu będą mnie kłuć, pieprzone badania. :shake:[/QUOTE] myślisz, że ja chcę wracać? :-o mnie też praktycznie na te wakacje w domu nie było, tyle wyjazdów i tego wszystkiego było, że nie da się zliczyć.. pobieranie krwi?! ojj współczuję, mam nadzieję, że przeżyłaś. :lol:
-
[quote name='M&S']Miłego nowego roku szkolnego!!!!!![/QUOTE] no ja nie wiem, czy dla kogoś kolwiek będzie on miły. :eviltong: cześć. :calus:
-
[SIZE=6][COLOR=blue]Stoo[/COLOR] [COLOR=red]latek[/COLOR] [COLOR=green]dla[/COLOR] [COLOR=yellow]MIA[/COLOR][COLOR=indigo].[/COLOR][/SIZE] :BIG: torcik super, ja też poproszę, ale na kwiecień. :evil_lol:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
jakie to słodkie. :loveu: [url]http://img853.imageshack.us/img853/4394/dsc9672.jpg[/url]
-
świetne zdjęcia konne. :loveu: uwielbiam te kolorowe stroje jeźdźców. :eviltong:
-
[quote name='agamer']Super masz tą obrożę z chustą :) Pasuje mu :D[/QUOTE] też mi się strasznie podoba. ;)