-
Posts
4732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka19
-
cudowny portrecik z tym jęzorem.:) [url]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/lipiec2012034.jpg[/url]
-
[url]http://i1148.photobucket.com/albums/o565/yuveza/OBOZ%20GRAF%202012/_DSC7587.jpg[/url] :turn-l::loveu:
-
hahahaha nie mogę z tego filmiku normalnie, boska jest, uwielbiam ją. :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bianka19 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Ja też się cieszę :) Choć mój brat twierdzi, że zobaczy czy będzie mu się chciało :mad: Ale wiem, że tylko żartuje ;)[/QUOTE] no mamy nadzieję! na pewno zrobi to dla ciebie hihi;) -
[quote name='Izabela124.']Już nie wymyślaj, bo codziennie zdjęcia wstawiam :eviltong:[/QUOTE] oj no dobrze, niech ci będzie.:D
-
będzie Mika miała zajęcie na parę godzin i nie będzie musiała mówić właśnie [COLOR=#000000]'piesodpierdzielsięodemniebocięskrzywdzę', hihih[/COLOR]:evil_lol: a co do smyczy, to już normalka, ja się już przyzwyczaiłam do takich niespodzianek.:D
-
jakie przecudowne mordeczki :loveu:
-
urocza minka i te oczka jeszcze, mm super! :loveu: [url]http://img39.imageshack.us/img39/3743/27996964.jpg[/url] też wolę to zdjęcie.:)
-
jaki mokry szczurek, i te oczka :loveu: [url]http://img201.imageshack.us/img201/7985/sasza6sierpnia201202000.jpg[/url] wodny królik, pochłaniający marchewki i borówki z szybkością torpedy. :evil_lol:
-
jej jak tutaj nagadane :D mega podoba mi się to zdjęcie!:) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0476.jpg
-
[quote name='dorka1403'] ale serio ma pychol jak z pocztówek albo okładek zeszytów szkolnych :D[/QUOTE] hihi zgadzam się, cudowny jest. :loveu:
-
jak uroczo.:evil_lol: [url]http://img209.imageshack.us/img209/3077/img20120808001.jpg[/url]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
bianka19 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
ta mina.:loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7153.jpg świetnie, że w końcu ta sesja się odbędzie! nie ma innego wyjścia jak tylko czekać.:) -
[quote name='Izabela124.']Pasują Cezarkowi te czerwone szeleczki :p[/QUOTE] już długo je mamy.:) [B][SIZE=4]zdjęcia na poprzedniej stronie[/SIZE][/B]
-
miałam taki sam zielony dywanik.:cool3: Finka jest przesłodka! moje ulubione.:loveu: [url]http://i666.photobucket.com/albums/vv30/kaskaSz/Foxi/IMG_2011.jpg[/url]
-
jak ślicznie, pozazdrościć! super ujęcie.:D [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0162.jpg[/url] normalnie jak u Alicji w krainie czarów, cudownie.:loveu: [URL]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/trolololo/DSC_0068.jpg[/URL]
-
[quote name='Izabela124.']Pogaduchy są fajne :D[/QUOTE] fajne, fajne, ale żeby się doszukać zdjeć... hihihi
-
jakie perypetie z piłką, super.;) e tam piłka, dobrze że sunia zadowolona!:D
-
cześć.:) pasują jej te szele, w dodatku super wygląda w tym kolorku.:loveu:
-
przyszliśmy się przywitać. :hand:
-
ta obróżka w łapki mu bardzo pasuje, wygląda tak dostojnie.:D:evil_lol: bardzo mi się podoba, może też się na nią skuszę, jeżeli są jeszcze. a ta mina po prostu mnie rozbraja!:loveu: [url]http://wd10.photoblog.pl/np5/201107/DE/98407909.jpg[/url] a co do tego gradu to nie zazdroszczę, koszmar jakiś. żeby takie wielkie "jajka" spadały z nieba.. :shake: na szczęście u nas jeszcze pogoda w miarę do zniesienia.
-
jak świetnie! [url]http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=dsc0232ob.jpg&res=landing[/url]
-
czy będę żałować to się przekonamy w późniejszych czasach.:evil_lol: widzę, że skoczna sesja była.;) e tam balans bieli, przecież nikt na niego nie zwróci uwagi, jeżeli na zdjęciach jest śliczna sunia.:loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with: