Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. lazienke mam moja droga 2 razy mniejsza od twojej... (nie mowiac, ze ty masz druga, w ktorej mozna sie oporzadzic) a ta sie boi jak sie kapiemy, puszczam pralke (czego rezultatem jest cala halda bdurnych ubran. ja mam niestety jedna i to mala, a ona zasluguje na leszpe warunki, a nie ze strachu nieraz probuje mi sie wcisnac pod umywalke :roll: niedawno dzwonila kolejna pani. zobaczymy. ma rozmawiac z narzeczonym o niej.
  2. szkoda je rozdzielac moim zdaniem i wozic przez cala polske. a one nie sa u ciebie na dt?
  3. nie. ale dzieki. mama mi dala wzor i sama napisalam swoja wersje ;) koteczka nadal kisi sie w lazience. dzwonilo pare pan, ale jednej nie oddam, a drugiej kolor sie nie podobal itd.
  4. i jak z tym allegro? umaszczenie ma boskie. i nie widac po niej, zeby miala 11 lat. moze w ogloszeniach pisac chociaz, ze ma 10 :)
  5. musze sie dowiedziec od weta jakie moj psiak je. wiem tylko jak wygladaja. ale nazwy nie znam. taki male zolte jajowate tableteczki. 25 listek, ktory nie starcza na miesiac caly... :roll: a te, o ktorych mowicie tu kapsulki chyba nie? to mi pan wet powiedzial, ze tobik bedzie bral jak mu tfu tfu sie pogorszy z serduchem. narazie ma te najslabsze i to w dodatku pol dziennie :loveu:
  6. ja tez zaraz bede robic podsumowanie uzbieranej kasy wydanej itd
  7. ooo. widze, ze na watek reksia juz trafilas. milo z twojej strony, ze zakupisz mi jakies leki :roll: eh, zeby tak mojemu tobikowi, ktos sponsorowal te cholernie drogie leki na serce! a tu nic hehe. ja dzis wzielam na poczcie papierek na przekaz. wiem juz jak wypelnic, wpisze magiczna kwote i leci do reksia :)
  8. w przyborowku moze jest i wiecej psow, ale wiecej ludzi tam przyjezdza, bo blisko poznania. w ruscu zywej duszy nie ma oprocz pana andrzeja. oba przytuliska sa w szczerym polu, a to w ruscu jest w jeszcze szczerszym :) moge ci podac nr do tego pana, ktory tam jest i pomaga (mam na mysli rusiec) i on wytlumaczy jak dojechac. jesli zdecydujesz sie jechac do rusca to na pw moge ci opisac droge krok po kroku (bylam tam juz kilka razy). a w przyborowku to proste jak drut. zalezy tylko, z ktorej strony bedziesz jechac :)
  9. moze jakos tytul by sie zmienilo. bo jak widac ludzi to on nie przyciaga. od tak dawna nie ma wiecej niz 150 wejsc ... :roll: moze jakos bardziej dramatycznie by napisac.
  10. podrukowal mi tato kilka ogloszen. wywiesilam juz w paru miejscach. teraz czekamy :) a moze ktos jeszcze gdzies mala by oglosil. jest taka slodka, a meczy sie siedzac w tej lazience bez okna. pomyslec, ze moglaby sobie biega juz po domu i na kolankach przesiadywac u pancia.
  11. poda j mi na pw swoje namiary, to wklepie w allegro :razz:
  12. ok. a czy jak pojdzie na schron to kierownik nie wezmie sobie dla swojego psa? :razz::angryy: moge prosic o adres schroniska na pw.
  13. ha ha dobre jestescie niektore. pytanie bylo glownie, w 90 procentach o to allegro, a tamto mi sie tak przypomnialo. wiec napisalam. a gdzie mam nie licytowac to juz sama wiem. aha, i nie rozumiem wypowiedzi osob, do ktorych pytanie nie bylo skierowane!? :diabloti: no, ale jak widac kazdy musi sobie kiedys pogadac. [SIZE=1] tomcug, teraz juz wiem swoje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: heheh (zapamietam)[/SIZE]
  14. link do ktorego bazarku? tego z witrazami czy allegro? juz nie pamietam czy te witraze, ta druga czesc byla na czy poza bazarkiem, pamietam napewno, ze pierwsze byly z bazarku. no nic. to juz przepadlo. czlowiek uczy sie na wlasnych bledach. [SIZE=1] (jak tam wizytownik od poker, podoba sie?)[/SIZE] a z tym allegro, to chodzi o to czy taki el moze byc. bo zawsze sa to leki, albo hotel albo jedzenie. nad tym myslalam. ale 5zl, ktore mam zaplacic to nie majatek, wiec niech bedzie i na allegro.
  15. podesle wam do schronu na nazwisko hopa smaczki dla psow. zdradzcie tylko ile ich mniej wiecej jest, bo chce, zeby starczylo dla wszystkich i zeby kazdy psiak sobie cos schrupal. ;)
  16. ja mam juz dla reksia na nowy rok 120zl :) (a bedzie jeszcze o 15zl wiecej)
  17. chcialabym prosic o wpisanie dogomanki o nicku [B][COLOR=Red]Avilia[/COLOR][/B] na czarna liste. w wakacje zalicytowala u mnie na bazarku torebke. do tej pory (czyli ponad pol roku) nie wplacila pieniedzy. swoja droga torebka wczoraj sprzedala sie na moim innym bazarku torebkowym. dziekuje
  18. mam takie pytanie: czy pieniadze z bazarku moga zostac przeznaczone na zrobienie allegro bezdomnym psom? czy to tez sie podciaga pod pomoc zwierzetom. bo juz nie wspomne, ze raz kupilam na bazarku witraze i ze 60zl poszlo na zakup materialow, bo podobno sporo sie ich zuzylo. niby wyrazilam na to zgodze, ale teraz patrzac z perspektywy czasu co mnie to obchodzi, ze ktos kupil farbki czy ramki. czemu niby pieniadze (i to sporo) z tego bazarku poszly na zwrot kosztow wykonania tych witrazy? czy nie mozna poprosic teraz, zeby ta osoba przelala ta kwote na potrzebujace zwierze? :roll:
  19. dobrze, ze luty krotkim miesiacem jest. a co do nadwyzki to bedzie jeszcze wieksza, bo za sprzedaz bluzy przelalam na sunke do herspri 100zl. a okazalo sie, ze sunia poszla do nowego domu. wiec powinno jeszcze 60zl wplynac (40zl herspri wykorzystala).
  20. mialam na mysli twoich znajomych z realnego swiata. moze oprocz chlopaka, by ten twoj kumpel sie dal namowic...
  21. no im was bedzie wiecej tym lepiej. tylko jesli z noclegiem to w ruscu sa 2 male lozka... :roll: ale na upartego 4 osoby moga sie przespac. to dobieraj sobie pozostala dwojke do kompletu i wio do roboty hihi.
  22. jak ja bylam w ruscu to nie bylo juz wcale tak cieplo. koniec pazdziernika, srodek pola, grzalismy takim malym kaloryferkiem. kapalam sie w misce. a teraz mozna sie juz normalnie kapac bo bojler podlaczony. jakbym miala do wyboru teraz albo wtedy wolalabym teraz, bo woda przynajmniej leci z prysznica hihi :evil_lol: w ruscu jest wiecej pracy. wiec tam jezdzcie. stamtad jak jakis pies znajdzie dom to cud. od kiedy ja tam bylam do adopcji poszly 3 psy :crazyeye: roboty jest od groma, bylam tam 4 dni, a powinnam byc 14. ale tak czy siak lepiej 4 niz tylko przyjechac wyjdz z 3 psami czy zrobic 5 zdjec i pojechac. roboty sie w rekach palila. ale nadal jest jej tam tyle co niemiara. a jakbys z chlopakiem pojechala to jeszcze lepiej, bo by z panem andrzejem mogl zrobic te ciezsze prace, z ktorymi my kobiety bysmy sobie rady nei daly :lol: fajnie, ze chcesz cos pomoc.
  23. [quote name='__Lara']To jeżeli Dea ma do zapłacenia 210zł to ja oczywiście przeleję wszystko to co dostanę z mojego bazarku, ok?[/quote] podliczalam te bazarki: z mojego poszlo 100zl, z asl 89zl, z wiedzmy 70zl, a z twojego jest 43zl. razem 302zl :razz: (jeszcze maruda cos przelewala) wiec na szczescie jak w niewielu przypadkach sie to zdarza, pieniedzy uzbierala sie wiecej niz poszlo na potrzeby. ZEBY TAK BYLO WE WSZYSTKICH PRZYPADKACH. zeby zawsze bylo kasy wiecej niz potrzeba. byloby bosko.
  24. no to jak, herspri, zgadasz sie przelac ta pozostalosc na olafka. podam nr konta na pw :cool3:
×
×
  • Create New...