-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
bianko pucka poda jedzonko dla swinek wraz z moim zakupem bazarkowym. przekaze mamie i trafi do ciebie. jakbys tylko jeszcze napisala co by sie tym szczylkom przydalo. sucha karma chyba nie jesli jedza tego royala. jakies witaminy, mokre (saszetki), gryzaki. no nie mam pojecia co? podpowiedz mi jesli mozesz :)
-
co do auta to moj tz myslal nad tym czy nie przyjechac pomoca drogowa tam do tego lublinca, ale po zastanowieniu stwierdzilismy ze sie wszyscy nie pomiescimy. gdyby mrowa byla sama to ok. ja tz mrowa i karton z maluchami, jakos by to bylo. o holowaniu jakos nie pomyslelismy, wy takze slowkiem sie nie odezwalyscie!!! zero rozmowy. tylko, ze ktos juz po was jedzie i bedzie holowanie. tak wiec my holowania juz nie proponowalismy, biorac pod uwage to, ze jestemy z wrocka, a nie z poznania (2 rozne miasta). a to ze koniec koncow auto trafilo do wrocka, coz. moglas chociaz powiedziec, mialabys duza znizke jakbys sie na mojego tz powolala!!! co do bialej maluszki, nie uskutecznialam spacerow, tylko postawilam ja raz kolo auta i raz na trawke. w kazdym miejscu po minucie stala, nawet nie. wiec nie wiem czy mozna to nazwac spacerem. no coz, gdybyscie tylko umialy otowrzyc buzie i spytac, czy bysmy was nie wzieli na hol, czy nie wiem, o inne rzeczy, wszystko byloby inaczej zrobilam nawet kanapki, z mysla o was, ale jakos nie bylo checi rozmowy. i to bardziej od mrowy zaangazowala sie w to wszystko jej kolezanka. przenoszenie kartonu itd.
-
a to klops. nie dosc, ze sie przyzwyczai, to jeszcze przyblokuje dt dla innych potrzebujacych psiaczkow.
-
komu nr konta, komu ;)
-
maluszki naprawde cudne. widze, ze miseczki byly strzalem w dziesiatke. te niebieskie moze dla rokiego beda dobre. bo maluchy moga sie w nich kapac ;) nr konta bede podawac na pw, czy tutaj napisac? paliwo kosztowalo mniej wiecej 150 - 160zl.
-
musze zobaczyc jak to mala siada na krzesle przy stole. kino pewnie. spac nie moge po tej nocnej akcji ze szczeniakami... ;(
-
a nr konta napisze jutrom jak tz wroci z pracy i odespi ta dzisiejsza wyprawe :)
-
szczeniaczki slodkie, w drodze grzeczne, kupki wiadomo niezbyt aromatyczne, ale szybko sie ich pobywalam. zaluje tylko ze nie zabralam aparatu, tak slodko spaly w tym kartonie. dojechalismy z mala przygoda, wracajac juz wo wrocka, zamiast jechac na olawe musielismy odbic na brzeg bo paliwo sie zaczelo konczyc. i majac paliwa na 5 km przejechalismy 20. i przynajmniej 10 po tym jak komputer pokladowy pokazal, ze juz nie powinnismy jechac, bo bak pusty :) cudem znalezlismy stacje. pani na stacji zachwyacala sie szczeniorkami. no a potem to juz z gorki. znowu porcja chrupkow i spanko. w miedzyczasie zostalam ugryziona w palec przez jednego z bakow, no i oczywiscie je napoilam. poswiecenie nie lada bo oboje dostalismy takiego kataru, ze hej (uczuleniowego). ale wazne ze maluchy cale, zdrowe (?), i slodkie dojechaly do celu.
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
wazna uwaga ;) -
Mała kicia z działek-znalazła stały dom w Poznaniu.
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ok, narazie sie wstrzymam, aha zaba kazala mi sie z toba skontaktowac, bo za slonika przelalam, wiec mozesz mi go juz wyslac. :) -
Mała kicia z działek-znalazła stały dom w Poznaniu.
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a na kiedy moglaby dojechac do wroclawia? -
Alfi wreszcie ma dom, ludzi i miejsce w ich sercach.
irysek replied to wiata's topic in Już w nowym domu
rzeczywsicie sliczny psiak. czekamy na wiesci o chorobsku ktore go meczy. oby jak najszybciej udalo sie je przepedzic precz. on taki kochany na tych zdjeciach :) -
co tam u psiaka?
-
a surowe ziemniaki podobno dla psow niewskazane. niezdrowe.
-
[quote name='Tweety'] Dzisiaj przywieziono następną kociczkę z wypadku ale jej stan jest niestabilny:-(, łapka to w tym wszystkim pryszcz, bo podejrzenie pęknięcia płuca i pęcherza. Jeżeli da się ją przewieźć to ją zabieram[/quote] w takim razie te 50zl, ktore mialam zamiar przelac na finke przeznacze na ta nowa bidunie, oby tylko tym razem sie udalo...
-
w jakim stanie zdrowotnym jest chlopak? czarno bialy.
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
irysek replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
przesliczne ta psiaki, te dlugie girki sa przeslodkie, mozna takie jedno zdjecie w banerku umiescic takiego dlugosza na kanapce :) przecudne, az slow mi brak, po watku pana wlodka od brajla, to koeljny raz w ciagu 2 dni kiedy brak mi slow... -
mała czekoladka z kartką "zaopiekuj się mną"... Suri już w swoim domku!
irysek replied to halbina's topic in Już w nowym domu
slodziutka malizna -
Mała kicia z działek-znalazła stały dom w Poznaniu.
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
a gdzie jest kicia? szukam towarzyszki dla mojego koteczka... odszedl jego kompan i jest mu smutno. -
no to ma pan trudny wybor, albo dlugowlosy starszy, albo poldlugi mlodszy. ja bym wybrala starszego, gdyz mlodszy znajdzie dom, zapewne. poza tym bardzo przypomina tego ze wsi od rodzicow. a transport nie jest zadnym problemem. tu na dogo cuda sie zdarzaja i naprawde przerozne trasy sa organizowane.
-
niedowidzący Cezarek - uratowany! już w nowym domu!!!
irysek replied to Dea's topic in Już w nowym domu
no i bardzo dobrze, a allegro ma? sliczny ma ten ogonek swoj, jak lisia kita.