-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Czarny pudel miniaturka - ma już dom-prośba o sprawdzenie(ok.Opola)
irysek replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
i jak tam sprawdzenie domku? -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
czyli interesuja mnie wszystkie. -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
irysek replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
jakie koteczki sa teraz dosstepne do adopcji? te kociaki z pierwszej strony juz chyba nieaktualne... czy macie jakies maluchy? i wszystkie inne poza maluchami? -
kilka osob? myslalam ze na dogo dziala o wiele wiecej osob. przeciez w jednosci sila. porobi sie bazarki itd, na pewno duzo osob pomoze. na Brajla, jak widzieli jego tragedie bylo duzo chetnych do finansowej pomocy. Tobi tez nie wyglada zachwycajaco teraz wiec mysle ze sporo osob pomoze. ja na pewno :) tylko zeb byl juz w tym hoteliku u Murki.
-
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
hehe, kawal diabelka, ja tez jak nie znajde przed spaniem 2 kotow, ktore sa u mnie nie zasne hehe. a nieraz idzie trudno, bo jeden jest ok latwo go znalezc. a druga to dzikuska, na dodatek czarna, ta z mojego bazarku na zdjeciach. ja znalezc w nocy to sztuka ;) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
irysek replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
kawal chlopaz niego, to juz nie morisek, a MORIS. sliczny kudlatek. no i jak z tym domkiem? -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
irysek replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
ale ten maly dran urosl. oby tylko z tej lapki zaczal uzywac, nie tylko od lokcia ale i o lokcia i do kolana i w ogole calej. wyprzytulajcie go ode mnie :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
irysek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
a ja od grudnia czekam na kartki ktore wylicytowalam na bazarku o monity!!! niby 12zl, ale zawsze kartki do zapisania zyczeniami na swieta beda. mam nadzieje ze sprawa wyjasni sie do swiat bozego narodzenia roku 2008? (pytala o maila myslalam ze chce wyslac ta biala karteczke z poczty ktora sie dostaje, pokwitowanie hehe wypadlo mi z glowy, ale nic, cisza, nic nie ma). -
ok a ile ona ma juz na koncie swoim do ktorego hoteliku pojdzie? dzialacie cos konkretnie czy to narazie takie gdybaanie ze pojdzie itd? hotelik u murki pelny. macie jakis inny na oku? i kiedy go wyciagacie, bo pieniadze szybko sie znajda jesli bedzie konkretna data wyciagniecia go i odstawienia do hoteliku.
-
Wszystkie szczenięta ze Szczecińskiej mają już nowe domy :)
irysek replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to trzeba zmienic tytul w takim razie jak udlo sie malej :) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
jasne, zdjecia poprosze z tej akcji hehehe :) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
daj daj, bo az sie rozbeczalam z zalu jaka mu krzywde zrobilyscie. dobrze ze to jednak zart. uff, odetchnelam z ulga :) a brazowej nalezy sie kop w tylek ode mnie i to porzadny. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
boze komu, kto ma tak spaczony gust, to tak jakby ciebie na lyso zgolic!? i zostawic taka palemke wlosow na czubku glowy. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
w tytule trzeba wyciac to piekny!!! bo jak ludzie go zobacza to sie przestrasza, ze cos takiego moze byc piekne. biedny hop, byla naprawde taki piekny. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']nie da rady ostrzyc mu glowy-gryzie :diabloti:[/quote] to zwiazac mu pyszczek takim jakims bandazem tak jak weci to robia jak nie maja kaganca. na pyszczku i za uszami na kokardke i wtedy jakos uratowac jego honor i "zrobic cos z glowa". dla chcacego nic trudnego.