Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. jak wpisze koty krk to nie trafia do niej bo to zbyt ogolnie jest...
  2. jakie koteczki sa teraz dosstepne do adopcji? te kociaki z pierwszej strony juz chyba nieaktualne... czy macie jakies maluchy? i wszystkie inne poza maluchami?
  3. ok, czyli przelewam 50zl na Niusię i tak napisac w tytule przelewu, a na ta schroniskowa tez wplace tylko nie wiem jaki tytul przelewu? wyciagniecie ja z tego schronu?
  4. ktory kocius teraz najpilniej potrzebuje wplaty? przelalabym juz jedan 50tke... wypisz tweety mi tu w kolejnosci, ktory kociak najbiedniejszy i bede wg niej wplacac na afn ;)
  5. wydaje mi sie tak jak iwie ze pieniadze sie zawsze uzbieraja, trzeba tylko chciec. sama przeleje jakis grosz :)
  6. kilka osob? myslalam ze na dogo dziala o wiele wiecej osob. przeciez w jednosci sila. porobi sie bazarki itd, na pewno duzo osob pomoze. na Brajla, jak widzieli jego tragedie bylo duzo chetnych do finansowej pomocy. Tobi tez nie wyglada zachwycajaco teraz wiec mysle ze sporo osob pomoze. ja na pewno :) tylko zeb byl juz w tym hoteliku u Murki.
  7. hehe, kawal diabelka, ja tez jak nie znajde przed spaniem 2 kotow, ktore sa u mnie nie zasne hehe. a nieraz idzie trudno, bo jeden jest ok latwo go znalezc. a druga to dzikuska, na dodatek czarna, ta z mojego bazarku na zdjeciach. ja znalezc w nocy to sztuka ;)
  8. mozna sie sprezyc i porobic bazarki na niego, zrobic zbiorke wsrod znajomych itd. zeby pieniadze byly.
  9. kawal chlopaz niego, to juz nie morisek, a MORIS. sliczny kudlatek. no i jak z tym domkiem?
  10. ale ten maly dran urosl. oby tylko z tej lapki zaczal uzywac, nie tylko od lokcia ale i o lokcia i do kolana i w ogole calej. wyprzytulajcie go ode mnie :)
  11. czyli nie udalo sie wymasowac czucia w tej lapce sheridankowej?
  12. tweety droga na sheridana kiedys przelalam stowe, wiec wybacz, ale teraz przeleje tylko na te nowe bidy.
  13. zaofiarowalam sie oddac krew jutro znaczy sie juz dzis. czy nadal potrzebna?
  14. a ta wolontariuszka na dogo wchodzi? bo jak nie to jak mam sie z nia skontaktowac? pomozcie :)
  15. a ja od grudnia czekam na kartki ktore wylicytowalam na bazarku o monity!!! niby 12zl, ale zawsze kartki do zapisania zyczeniami na swieta beda. mam nadzieje ze sprawa wyjasni sie do swiat bozego narodzenia roku 2008? (pytala o maila myslalam ze chce wyslac ta biala karteczke z poczty ktora sie dostaje, pokwitowanie hehe wypadlo mi z glowy, ale nic, cisza, nic nie ma).
  16. ok a ile ona ma juz na koncie swoim do ktorego hoteliku pojdzie? dzialacie cos konkretnie czy to narazie takie gdybaanie ze pojdzie itd? hotelik u murki pelny. macie jakis inny na oku? i kiedy go wyciagacie, bo pieniadze szybko sie znajda jesli bedzie konkretna data wyciagniecia go i odstawienia do hoteliku.
  17. a te pieniadze na co ida? na wyciagniecie go do hoteliku, na leczenie czy jeszcze na cos innego? nie mam czasu czytac calego watku, a moze wspomoge biedulka stowa.
  18. to trzeba zmienic tytul w takim razie jak udlo sie malej :)
  19. jasne, zdjecia poprosze z tej akcji hehehe :)
  20. daj daj, bo az sie rozbeczalam z zalu jaka mu krzywde zrobilyscie. dobrze ze to jednak zart. uff, odetchnelam z ulga :) a brazowej nalezy sie kop w tylek ode mnie i to porzadny.
  21. boze komu, kto ma tak spaczony gust, to tak jakby ciebie na lyso zgolic!? i zostawic taka palemke wlosow na czubku glowy.
  22. w tytule trzeba wyciac to piekny!!! bo jak ludzie go zobacza to sie przestrasza, ze cos takiego moze byc piekne. biedny hop, byla naprawde taki piekny.
  23. [quote name='brazowa1']nie da rady ostrzyc mu glowy-gryzie :diabloti:[/quote] to zwiazac mu pyszczek takim jakims bandazem tak jak weci to robia jak nie maja kaganca. na pyszczku i za uszami na kokardke i wtedy jakos uratowac jego honor i "zrobic cos z glowa". dla chcacego nic trudnego.
×
×
  • Create New...