-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
glowa wyglada jak przeszczepiona z innego psa, albo lepiej, tak jak napisala celina z zubra. okropnosc. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
trzeba tym samym tytul zmienic, bo juz nie jest biedaczek w typie pona. matko, a miala takiego drugiego iryska, ktorego codziennie ogladalam, mimo ze juz go nie ma na tym swiecie. dobrze ze nadal na pierwszej stronie sa te jego sliczne zdjecia. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia25']Owszem teraz on już dredów nie ma i domu też NIE ZNAJDZIE!!!!!:angryy::angryy::angryy: :placz::placz::placz: [B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/200/d1740cacf4ce3e91.jpg[/IMG][/URL][/B][/quote] popieram w stu procentach. matko dziewczyny, co wy mu najepszego zrobilyscie. przeciez te kudelki to byl caly jego urok!!! :shake: :-( :roll: -
powiem jedno, co dla pokera bedzie zrozumiale. Bella jest ladniejsza od Iryska, ale tylko z mordki, hihi. dalej warczy na Bonuska biednego?
-
a ta jest lagodna jak baranek. chyba ze jeszcze sie nie oswoila wystarczajaco zeby rzadzic. na kota juz warczy ;)
-
suńka slodziutka jak cukierek. istna laleczka zabaweczka, jest tak slodka ze mozna ja zjesc. taka mala a na kocura rzeczywiscie powarkuje. na miejscu Bonusa szybko bym ja ustawila :)
-
met a jak tam Druzja?
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
irysek replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
kto zbiera pieniadze na te dwa nowe kotki, korych nie ma gdzie zabrac? chcialabym przelac wieksza kwote, ale nie chce na afn. czy ktos je stamtad zabierze, tweety moze na twoje konto przeleje? -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
podsikiwania mozna oduczyc, a reklame mu robicie niecalkiem dobra. w ten sposob on nigdy nie znajdzie domu. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wredne_słonko']Napewno na samym początku móglby miec problem z wytrzymaniem kilku godzin bez siusiania i załatwiac się w domu ale zazwyczaj to kwestia czasu i każdy psiak się uczy. Co do pidsikiwania to generalnie jak z każdym psiakiem - loteria :)[/quote] z ta loeria to nie powiem, pocieszylas mnie heheh. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no to dobrze. hop bylby w mieszkaniu. nie stac mnie jeszcze niestety na dom z ogrodem, ale pracuje nad tym. kocham polskie moze wiec moge sie pokusic na wizyte. spokojnie, ja go od razu glaskac nie bede. mam dobre podejscie do psow. nic na sile. przyjdzie jesli sam bedzie mial ochote zebym sie nim zajela. o to sie nie pojdzie nie zamecze go :) mialby wolnosc i swobode wyboru. a czy tego podsikiwania moznaby go oduczyc? -
ja poprosze, a kolo poludnia to znaczy ze na godzinke by sie szlo dwie? czy to pol etatu czy jak? i gdzie to jest jesli mozesz zdradzic korenio. a numer chetnie poprosze :) tylko podaj jakas nazwe i lokalizacje zebym wiedziala na co sie przygotowac :)
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
jestem z wroclawia, wiec kawalek drogi jest. co znaczy ze trzeba z nim ostroznie? ile siedzi juz w tym schronisku? chwycil mnie za serce i mysle o nim codziennie po kilka razy od kiedy weszlam na watek, czyli te pare dni. po prostu jest identyczny jak pies ktorego kochalam pomnad wszystko i ktory umarl w bardzo mlodym wieku bo w wieku 6 lat. jesli trafilby do mnie, tak gdybam, mialby jak w raju, tak jak zreszta schroniskowe koty , ktore mam pod opieka :) -
jesli jest jakas praca to moze i ja sie zalapie, pol zycia przepracowalam jako kelnerak :) jesli bys ecci miala pozrec wszystkie ciastka hihi, w moim towarzystwie bylyby bezpieczne, bo ja wole miesko niz slodycze. jesli byscie cos slyszaly o pracy to byloby super.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
no wlasnie bo ja mam dwa koty i nie wiem czy by to mialo sens bycia. a jesli mi je pozre? -
jest powiedziane ile mniej wiecej, nie da sie tego tak dokladnie pewnie ocenic, tez operowalam sunke u szczypki i u innych wetow we wrocku. nieraz koszt dokladny podawany byl juz po operacji, w zaleznosci od zuzytych materialow itd. Pixi to o wiele lepsze imie dla malej, ta Pikulinka to jakies takie ciamcianie sie. cos chcialam jeszcze napisac ale zapomnialam. ehh
-
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
no teraz to jest sliczna :) ale to jedno zdjecie moim zdaniem przesada heheh, wygladala jak nieudana podrobka pudla, pani fryzjerka przegapila chyba pare lekcji czesania heheh. teraz slodka i podrosla troche :) -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a jaki on jest? spokojny, wariat, agresywny, lubi koty? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
irysek replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
spokojnie lemoniado, uda ci sie umiknac wstydu w banku. te 65gr zaplacisz przelewem jako naleznosci na allegro. jest taka zakladka rachunki w moje allegro i tam sobie wszystko mozesz zobaczyc. mam nadzieje ze nie udalo sie zadowolic tej czarnej kocicy, bo nie opedzicie sie od roboty hihi