-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
ale na karme cieniutko... moze jeszcze ze 2 osoby sie doloza? bo nie bedzie co szczepic jesli maluchy nie beda mialy co jesc ;)
-
no wlasnie, cisza o tobiku!? a ja juz sie szykuje, licytuje dla niego kocyk na bazarku, zabieram sie za porzadek, zeby mial sie jak po mieszkaniu poruszac, nie rozbijajac sobie przy okazji glowy, mysle nad kupnem poslanka, ale to jak juz przyjedzie, bo musze go ocenic, jego wielkosc itd. no i gusta sa rozne, musze wybadac, jakie poslanko bedzie hrabiemu najbardziej odpowiadac. rozpuszcze go do granic mozliwosci ;) na sniadanko kawior na kolacje szampana bedzie popijal, tak mu bedzie dobrze u nas :):):):):):):):):):):):):)
-
ja karme dzis dowiozlam, 3kg acany dla puppies ;) w pt dojedzie wór RC do bianki :) maluchy slodkie, najabrdizej do gustu przypadl mi ten maly kudlatek bez oczka, cudo, no zakochalam sie po prostu. taki maly gryzon przytulaczek :)
-
widzialam dzis odkurzacz, bardzo dobry zelmer jakis tam (mamy taki sam) za 199zl w koronie, zazwyczaj kosztuje grubo ponad 300zl. (moze jakas zrzutka, jesli nie znajdzie sie uzywany) a co do kompa to moge zalatwic taki 6 giga, za 50zl. jakie masz teraz ulv psiaki na stanie, bo dawno mnie tu nie bylo.... aha, a co z ta sunia ze schronu z guzem (tu mnie doprowadzil link z bazarku psich akcesoriow, ale za nic nie moge sie doszukac wiesci o tej suni...) pozdrawiam
-
w bloku winda, wiec spokojna glowa, tak jak koty wygrzewaja sie na patio: tak Tobik bedzie mial do dyspozycji balkon. bedzie sie mogl na materacyku wygrzewac na sloneczku ile wlezie i na ile tylko bedzie mial ochote ;) (nawiasem mowiac, mamba czyli ta czarna trafila do mnie z czestochowy, miala byc na dt, ale zostaje juz na zawsze. jesli ktos by chcial to w czestochowie jeszcze 4 podobne dzikuski czekaja na dt, tylko chyba juz nie czarne)
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
mowili chociaz ze smakowaly? -
[quote name='mrowa23']to ja tylko przypomne ze jezeli ktos chce sie dorzucic do naprawy mojego auta to tez podrzuce nr konta bo jak juz wspoinalam naprawa w calosci wyniosla 3,5 tys zl. poki co nikt nic jakby ktos pytal... bo przeciez nei wolno udizleac rad bez zaplacenia za sluchanie ich... w ogole najlepiej sienei odzywac tylko wplacac pieniazki do iryska co nei irysku?[/quote] wlasnie tak jak mowisz, buziaczek :loveu: mroweczko
-
ja juz zamowilam RC, wiec musze ja kupic. nastepna moze byc jakas tansza. wszyscy tutaj doradzaja, ale dorzucilibyscie sie chociaz 10zl czy tam 15. byloby super. jak ktos sie juz w koncu zdecyduje to wysle mu nr konta na pw.
-
"Nie ma jak u mamy"......czyli cud Collie i jej dorobek JUZ W DOMACH :)
irysek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
co tam u mamy i maluchow? sliczne kluski, jeden faktycznie jak rottek wyglada. mama przecudowna, dystygowana dama. cudo. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
irysek replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
sliczny jestes rudasku, taki puchatek, allegro mu ktos robil? bo to jest bardzo duzo, a on taki ladny moze szybko ktos go wypatrzy. -
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
tak wielkie dzieki, w zamian zostawilam u nich 2 bomboniery, zeby nie krecili nosem. od razu im sie michy ucieszyly. bianko mam karme dla swinek od pucki, przywioze razem z karma dla szczylkow. -
przypominam o zbiórce pieniędzy na karme dla maluchow. jesli w takim tempie bedzie bianka szczylki wydawac, jeden worek bedzie pewnie starczyl do konca ich pobytu u bianki, wiec dziewczyny do roboty. dzis od figi wplynelo 30zl :) (dziekuje) kto jeszcze sie dorzuci, pomozcie psiaczki nie zyja powietrzem, zabawami i woda. pozeraja royala !!!
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
irysek replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Tylko ta kasa coś nie chce się rozmnożyć :angryy:, a szkoda,przydałaby sie dla bid :cool3:[/quote] dobrze, ze sie nie rozmnaza, bo lekarze nie wyrobiliby wycigajac bilon z malego brzuszka :evil_lol: (chyba, ze od razu by go zainkasowali, jako zaplate za zabieg:eviltong:) -
Uszaty! Zapalmy świeczkę !Miejmy go w pamięci!Odszedł za TM!!
irysek replied to gamoń's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wlasnie, strasznie sie tam meczy pewnie ani usiasc wygodnie ani sie polozyc. czemu jest w niej w ogole zamkniety? stuka kloszem po mieszkaniu? -
no karma nie jest tania, widze ze nikt nie wykazuje checi dolozenia sie do niej... szkoda
-
ponawiam propozycje zbiorki pieniedzy na karme, figa mnie poprawila, wplacila 30zl, ja 15, czyli jeszcze troche brak. karma kosztuje 150zl. moze jednak ktos dorzuci pare groszy?
-
gratulacje dla maluchy, czyli zostalo juz 7 malcow, a ile jest karmy? jak stuacja wyglada?
-
ponawiam propozycje zbiorki na karme dla maluchow, figa wplacila juz 20zl, ja dokladam 15zl. brakuje jeszcze, zeby bylo na 8kg worek karmy.
-
slodziaczki :)
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
irysek replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
wiem, ze jest pieknie umaszczony. moj Irys byl identyczny, dlatego ten Hop tak mi po glowie chodzi. jak narazie przygarniam Tobisia z Mielca, z wybitym okiem itp. nie mam ani ogrodka, ani dywanow. ale nie wiem czy poradzilabym sobie z ciaglym wycieraniem jego siuskow w mieszkaniu. dlatego tez szczeniakow nie biore, bo wiem, ze wyprowadzaloby mnie to z rownowagi.