Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. a moze rysia wyciagnac do jakiegos hoteliku, porobic bazarki i stmtad szukac mu domu... w hoteliku byloby mu chyba lepiej, a sa niektore takie magiczne, z ktorych pieski rozchodza sie do nowych domkow jak swieze buleczki :)
  2. kiedy lapiecie malego? czekam i czekam na te koty, a w domu pustki i moj Milutek szaleje z samotnosci.
  3. pasuja do siebie, on tak bardziej po mesku ma wiecej czarnego, ona jak aniolek wiecej bieli ;) moze tytul zmienic, ze nie jeszcze zyje, bo nie brzmi to zbyt dobrze, tylko ze domu szuka np radosny krowek czeka na ten wymarzony dom czy cos takiego.
  4. napisz do poker (moja mama) i spytaj dokladnie o tego pana, bo to jej kontakt... :) ja tylko raz skorzystalam z jego uslug :)
  5. dla mnie im szybciej tymlepiej, w ten weekened niet bo jade z chlopakeim na narty na sob i nd, ale caly przyszly weekend. czy lodz jest blisko wawy, bo mamy pana ktory jezdzi z wrocka do lodzi, wiec jak ktos by go do lodzi podrzucil to by go zabral za friko. a moje zwierzaki to: 2 chomiki (dzungarski i syryjski), kotek Milutek (ok 7,8 miesiecy) i ryby.
  6. no to super wiesci, zapraszam droga lemoniado, powiedz kiedy a wstawie wode na herbate :)
  7. no to dobrze ze saga ma allegro, poczekamy az ta pani ja zobaczy, jesli tfu tfu jej nie wezmie, tfu tfu (cala klawiature sbie zaplulam) to przejde sie do wyborczej.
  8. a czy Saga ma allegro, kudłatki poszly tfu tfu, Simonka juz zaliczam do wyadoptowanych. ze szczecinskiej zostala tylko Sagunia, warto i jej pomoc. ogłosic ja wszedzie gdzie sie da. moge ja oglosic w wyorczej ale potrzebuje jakichs info na jej temat jaka jest, w jakim wieku itd no i jakies jej ladne zdjecie :) tyle moge zrobic.
  9. warto, ale ten domek nie jestmeszcze pweny, wiec moze do jutra jej nic nie podruzcac. a jesli simon jutro pojdzie, to moze dac tej pani watek z sunka szczeniakopodobna ta z kielc. czy to musi byc szczeniak?
  10. ostatnie zdjecie jest przecudne. wierze ze krowek znajdzie dom. u murki cuda sie zdarzaja. a co do zdjec na alle mysle ze tak jak murka mowi, wazne sa zmiany jakie u pieska zaszly, jesli komus sie spodoba nie powinno go "odepchnac" to ze teraz jest na dt i mu lepiej. trzymam za niego kciuki. az nie moge uwierzyc, ze tak sie zmienil na dt. cudo. aha czy kasa na leki tez jest potrzebna?
  11. wkradl sie maly byczek... mieszkalam 5 miesiecy :) a toz to dorodny chlopak jest wiec jaki moze miec zenska koncowke. simonek sliczny, juz wkrotce, za 5 dni, bede miala go tylko i wylacznie dla siebie na pare dni. szukamy domku dla ostatniego z rodzenstwa.
  12. czytam was czytam. lapcie go i zapraszam lemoniada. od razu zrobisz wizyte przedadopcyjna. pomozecie mi go tylko oglaszac, bo ja w szukaniu domku jestem cienka. moge pomoc w leczeniu go karmieniu i wychowaniu, ale domu sama nie znajde. jakies allegro sie przyda itd. a moj kotek dzikusek spi na manelach na kanapie kolo kompaprzykryty moja niebieska koszulka. jest slodki i nie moze sie juz doczekac nowego towarzysza czesci zycia. (bo mial juz 2 kompanki, tylko znalazly domki :))
  13. [quote name='Agnie Koty'] Fany nadal nieufna. Niby się ośmieliła ale do ideału daleko. Jak widzi, że chcę z nią nawiązać kontakt to ucieka. W przeciwieństwie do Syriuszka, oczywiście, :evil_lol: Lemo, jak się oswaja takie kotki? :oops:[/quote] czytam watek od tego 480 postu, jesli chodzi o tego malucha z dworca to moge go przygarnac i poszukac domu. a co do oswajania Fany, to ja mialam podobny problem. koteczek ktorego teraz mamy zostal wziety od Ulv. byl dziki jak diabel tasmanski sie zachowywal. albo siedzial pod wanna, albo pod kanapa albo jeszcze gdzie indziej sie wciskal tak, zebysmy go bron boze nie mogli dotknac. kupa i sisiu tez na poczatku byly do kwiatow :) a donic do wyboru bylo hoho i to jakie duze. jak sobie z nim poradzilam? a no tak, ze na sile go lapalam, przytulalam, tak po 5, 10 minut, kilka razy dziennie. po tygodniu byl to zupelnie inny kotek. teraz jest przylepka. radze nie czekac, tylko kilka razy dziennie probowac ja lapac i przytulac. to dobra metoda. i nie poddawac sie jesli nie da sie zlapac :) tylko walczyc do upadlego.
  14. [quote name='GoWa']Znalazłam na wątku kieleckim identyczną sunię - SABA, zobaczcie same: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042[/URL] Jak będziecie mieć nadwyżkę domów chętnych z allegro, trzeba tam odesłać z informacją... piękne te futrzaki :lol:[/quote] albo jak skonczy sie juz allegro Simona (kiedy znajdzie dom) poprosimy reno, zeby i tamtej zrobila allegro. jesli sisa i suzi mialy tylu obserwatorow, to kto wie czy tamta sunka nie znalazlaby dzieki temu kochajacego domu :) pomysl chyba ok.
  15. no to super, ze ostatni z rodzentswa juz u ciebie. moglas mi napisac to bym cipomogla, swoja pomoc oferowala negri, wiec ja juz sie nie chcialam mieszac, a tu widze z pomocy nici. juz sie nie moge doczekac kiedy Simonek trafi do mnie na tych pare dni :), poobserwuje sobie chlopaka i poszaleje na spacerze z futrzakiem :) hihi
  16. no sliczny jest, nie ma co, trzymam kciuki za kase, dt, a co najwazniejsze za to zeby zaczal przybierac na wadze.
  17. a ja wplace troche kaski. murko droga ile liczysz sobie za dobe Krowka u ciebie? 8zl czy wiecej, a moze mniej. oblicze wtedy sobie wszystko i bede wiedziala ile dni nowego zycia bede mogla zasponsorowac Krowkowi.
  18. [quote name='Negri']Ja oferuje pomoc jak coś to pisz ;)[/quote] w transporcie czy w przetrzymaniu Simona tych pare dni kiedy rudej nie bedzie w polsce?
  19. moze to i ten, ale jest tak zabiedzony, ze tego nie da sie poznac po porownaniu tych 2 zdjec. jakby sie tulal te pare miesiecy to wszystko mozliwe, ze tak zmizernial.
  20. murka jest na dogomanii, wiec mozesz do niej napisac. Murka. hotelik ma nawet swoj watek na dogo :)
  21. polecam hotelik u murki, u niej psy zanjduja domy tak szybko jak swieze bulki. tez kocha zwierzeta. dorzuce do hoteliku 50zl. 8zl pewnie bedzie u murki kosztowala dobra dla Krówka.
  22. [quote name='modliszka84']irysek - wygrałaś n bazarku u *zaby* wieszak i do tej pory sie nie odezwałas... :roll:[/quote] wieszak? matko, to musialam zapomniec. dwa wieszaczki od zaby juz mam, wiec nie wiem o jakim teraz mowa. moge zobaczyc link do watku ? :roll:
×
×
  • Create New...