Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. no to dziwna sprawa. mialam wiezc dzis swinke to powiedzialyscie ze za wczesnie ze jest jeszcze czas. z tego co teraz widze nadal szukacie tego transportu na szybko. niby jutro ma jechac. to jak to w koncu z tym jest. maja czas do konca marca czy pali sie. nie rozumiem w takim razie dlaczego powiedzialyscie zebysmy nie jechali!?
  2. spoko, w takim razie nigdzie nie jedziemy.
  3. czyli nadal bedziemy wiezc 2 swinki, z tego transportu swinki do wandul raczej nici bo olka sie nie odzywa i nie ma z nia kontaktu, ani adresu, ani nr tel, nic. aha i doda jak ustalilas z tata, gdzie sie spotkamy? auchan w sosnowcu czy gdzie? bo mialas pytac. i jak pucka z przewozem tego obrazu? zgadzasz sie? pytalas fony?
  4. a ja im cykne w podrozy :), tak, specjalnie. ale dwie swinkowe sprawy naraz polaczylam wiec jest ok :) (dorzucicie sie cos polskich zlotych?)
  5. 502 242 738 to moj nr wiec jak cos mozna dzwonic :) aha i poprosze trolka dokladny adres twoj na komorke mi wyslij od razu, bede miala na zas.
  6. paliwo bedzie kosztowalo ok 180zl. ok 400km auto pali 10 litrow na sto a diesel kosztuje ok 4,4. w takim razie umawiamy sie na poniedzialek. wyjezdzam kolo 10, 11. prosze o podanie nr tel na pw i podpisanie sie kto co i jak, bo bede miala kontakty do 4 nowych osob odswinkowych i bedzie z tym troche zamieszania.
  7. ok, ale wtedy trzeba przyjsc z tym dzieckiem itd, trudna sprawa. ale oby psince sie udalo bo to roznica 5zl a 100zl. swoja droga co za absurd, taka roznica cen!!!
  8. :) jak to przyjemnie zrobic dobry uczynek, pislama juz na drugim watku z ktorego tez swinke bede brala, ze moze dorzucilybyscie cos do paliwa. bo za jednym zamachem zawioze dwa kursy swinkowe. wiec jest troche osob w to zaangazowanych tak glupio sie prosic, ale moze znajdziecie jakis grosz. w koncu to ok 400km w obie strony.
  9. a na kiedy ten transport potrzebny, moglibysmy z chlopakiem w ten poniedzialek zawiezc swinki do sosnowca.
  10. matko toz on jest identyczny jak moj ukochany Irysek, ktory odszedl z 1,5 roku temu. tylko ze Irysek dozyl 6 lat i zmarl na guzy. az sie roplakalam taki podobny i cudny. bron boze go nie strzyc, przeciez te kudelki to caly jego urok. a gdzie on jest, w jakim miescie?
  11. ciekawe czy poker go widziala juz? ona lubi ratowac ze schronu takie kudlatki. moruskowi znalazla domek, a moim zdaniem z wygladu prezentowal sie o wiele gorzej niz dymek. chociaz o gustach sie nie dyskutuje :)
  12. [quote name='kalcia']Podstawowe pytanie, czy kolega zdaje sobie sprawe z tego, ze chcesz mu sprezentowac swinke? Nie popieramy kupowania zwierzat jako prezentow-niespodzianek, moga byc niechciane.. a wtedy ktos moze sie nia zle opiekowac, albo sprzedac/oddac..[/quote] czytaj dokladnie to co w pierwszym poscie napisane. dziewczyna chce pomoc!!!
  13. no to jak, sunka jeszcze w schronisku? czytalam ze jest u ulv na ktoryms z bazarkow. oby jeszcze schronisko sie nia w wiadomy sposob nie zajelo !!!
  14. czy kicia z pierwszej strony jest do adopcji? cos czytalam ale nie mam czasu dokladnie. na co jest chora jesli to ona?
  15. [quote name='maggiejan']Na recepcie ludzkiej trzeba zaznaczyć, że to choroba przewlekła, żeby było tak tanio.[/quote] watpie zeby lekarz ktorykolwiek zgodzil sie wypisac taka recpete bez rzeczywiscie chorego pacjenta. wszystko musi byc udokumentowane, bo jak wpadnie kontrola do takiego lekarza, bedzie mial goraco. juz kiedys probowalam zalatwic tak insuline dla sunki jednej i lipa. a wiem, ze tak jest bo mam lekarza w rodzinie... oczywiscie trzymam kciuki, za udana akcje zdobywania recepty :)
  16. na pierwszym i drugim zdjeciu sliczniutka, ale co sie z nia stalo na ostatnim???
  17. super zdjecia, czy mi sie wydaje czy byla u fryzjera?
  18. krowek w gore, a noz w niemczech uda mu sie znalezc fajniusia rodzinke :)
  19. no i super ze wzieli czarno bialego, rudy tak czy siak szybko znajdzie dom. trzeba panstwu powiedziec ze dwa razem lepiej sie wychowuja, moze ich to ruszy :)
  20. sliczne maluszki, czemu ja zawsze znajduje stare i brzydkie hihi. a takich maluszkow nigdy. aha no raz znalazlam w krzakach, Rumba, żyła 2 tygodnie bo weterynarka nie odrobaczyla jej tylko szprycowala antyiotykiem na biegunke dz.... glupia d.... wierze ze jeszcze znajde takie maluszki sliczne.
  21. a byl taki sliczny, szkoda go ogromnie. teraz biega sobie juz najedzony i grubiutki z naszymi pupilami za TM...
  22. a to kiedy niby ma ten czarnuch przyjechac? tydzien ma byc leczony tak? pomozecie mi go oglaszac, bo ja jesli o to chodzi to tepak nie z tej ziemii. moge go karimic glaskac itd, ale sama mu domu nie znajde.
  23. pomysl taki, wsadzic to zanieczyszczenie sprzed kuwety do jej srodka, i wsadzic Syriusza, zeby ja powachal, a najlepiej zakopac paskudztwo jego lapka. moj sie tak nauczyl. czekam na tego malucha juz z niecierpliwoscia. oby sie wam udalo zlapac tego z peronu, bo faktycznie temu z piwnicy latwiej bedzie znalezc domek, mniejszy z niego dziczek :) trzymam za was jutro kciuki dziewczynki ;)
  24. a co tu taka cisza, jak wyglada styacja psiakow? finansowa i ich stan obecny, czyli ile jest psiakow do adopcji i gdzie mozna je zobaczyc?
×
×
  • Create New...