Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. mysle ze schroniska u Ciebie nie sa podobne do polskich ,ale pieska żal:shake:
  2. wyczytałam i stosuje ryba w oleju z puszki ewent. sam olej z tej puszki od czasu do czasu,zdrowka zycze pieskowi:loveu:
  3. chcesz zadac psu bol przeciez to czes jego ciała moja boksia ma ogon i w niczym to nie wadzi wrecz pomaga przygladnij sie jak chodza bokserki bez ogonkow:roll::mad: a kopiownie ogonkow jest prawnie zabronione
  4. własciwie schroniska w mi nimalnym stopniu spełniaja swoja misje tyle ze pies nie ginie z głodu i to nie zawsze a reszta wg azjatyckich standardow kiedy to sie zmieni na lepsze ? :cool3:
  5. dumny Lesiu z podniesiona głową jest szczęsliwy:loveu:
  6. tez tak pomyslałam ze to moze sprawa ambicjonalna ale chyba najgorsi ludzie z nich nie sa sam fakt odezwania sie działa na plus :roll:ale jak pamietam juz sie jedna włascicielka do Lesia przyznawala .
  7. sa stada dzikich koni w polsce i napewno nikt ich nie poi ale przygladnac sie niezaszkodzi napiszcie co zobaczycie:roll:
  8. podnosimy:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  9. to wkoncu gdzie ona jest?:shake:
  10. ciezka sprawa ale skoro rodzice mieszkaja w okolicy Zgorzelca to pierwsze kroki powinny byc do schroniska a jaka jest gwarancja ze za miesiac po jego ewentualnym odebraniu znow im nie zginie bo poprostu go niedopilnuja.z tego co słyszalam poto jest kwarantanna i potem psa wystawia sie do adopcji aby w ciagu 2 tygodni wlasciciel mogl odebrac psa.Ja Lali bym nie oddała nawet niechce o tym myslec.:angryy:
  11. przepiekna szczescie usmiechnij sie do niej:razz:
  12. cos takiego przezyłam poł roku temu to straszne i człowiek jest bezradny pies niknie z dnia na dzień ,ja dawałam osłonowo silimarol ,ale te ostatnie dni tez sa wazne oby przezył je szczesliwie i zeby było ich jak najwiecej:loveu:
  13. ja dawałam 1 tabletke 35 mg bokserce i ok 8 godzin spała. wg zalecen wet.
  14. Sabuni zdrowiej i niech ten własciwy domek pojawi sie jak najszybciej:roll:
  15. tez ja polecam utalentowana i madra i jakie wiersze pisze potrafi chwycic za serce:crazyeye:
  16. Swietny psiak powodzenia mały teraz bedzie tylko lepiej:razz:
  17. Zaczynam sie obawiac ze jej zachowanie wynikało z samopoczucia:cool1:
  18. podnosimy:multi::multi:
  19. a moze jednak przyjda:roll:
  20. :lol:Margo buziaczki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:wysciskaj Lesia:loveu:
  21. aż mnie zabolało w sercu biedny psiak a co z drugim:shake:
  22. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...