Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. poł rok bez mojej drugiej Sary tez w grudniu miałaby urodziny ale dopiero 8 szkoda gadac jak to boli , ale takie jest zycie wszystko przemija my tez przeminiemy.Wiec cieszmy sie kazda dobra chwila i tym ze psinki zaistniały w naszym zyciu i ze były:roll:
  2. Sarenko w koncu sie doczekałas pieknisio nasza:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. mlody psiak ma delikatne poduszeczki z czasem stwardnieja i niebedzie takich kontuzji musisz cierpliwie czekac az sie wygoi, wet.ogladał rana jest odkazona ,nie przesilac nozki,ewent.na rane nakładac riwanol jest w zelu i tyle.a pieski tez lubia zeby sie nad nimi roztkliwiac wymiziaj go odemnie bedzie dobrze;)
  4. tez lubie zapach psich łapek i całego psiaka wiec jest nas wiecej:lol::lol:
  5. Szpileczko do gory psinko i do domku szybko:multi::multi:
  6. Szpoleczko do gory psinko i do domku:multi::multi:
  7. piekny pies ale faktycznie pechulec no ale los moze odmienic sie w jednej minucie:roll:
  8. tylko nie schron tam juz zostanie na zawsze a w lokalnych mediach poogłaszac ja zostawic ogłoszenia w marketach,ja szukałam psa własnie na boksiowych stronach a jak sie dowiedziałam ze jest boksiowaty w schronisku nieopodal to nadrugi dzien był u mnie musi trafic swoj na swego.Szkoda mi bardzo psinki tak ja zycie nie oszczedziło i koniecznie sterylka zeby wiecej jej nikt nie wykorzystał:shake:
  9. to dobrze ze go juz niema taki ,bialutki,mieciutki tylko na kanapę sie nadaje mam nadzieje ze tak trafił:lol:
  10. napiszcie do Aga i Thea ona jest w zarzadzie fundacji boksiowej faktycznie jest masa boksiow na ich stronie ale mogliby na stronie bokserow pozafundacyjnych ja umiescic:cool1:
  11. ten dziwny oddech ,pies jest zdenerwowany czuje ze cos sie dzieje moze bol,wie ze cos nie tak,:cool1:
  12. bedzie dobrze:loveu:
  13. no to co lepsze dla zdrowia suczek sterylizowac czy nie :roll:
  14. powodzenia:loveu:
  15. jesienia była akcja zrywamy łańcuchy:angryy:
  16. teraz to dopiero mam do myslenia :dwie suki przez 18 lat upilnowałam nigdy nawet nie pomyslalam o szczeniakach teraz przygarnelam kolejna i poniewaz ostatnia psina odeszla na raka kosci i naczytałam sie ze w wielu wypadkach choroba objawiła sie po cieczce i brak sterylizacji był jedna z przyczyn zastanawiam sie nad sterylizacja suni.Zastanawiam sie bo niechce zeby cierpiała przeciez to operacja to boli nie oszukujmy sie A ktos pisze ze sterylizacja to min.powod raka kosci.W tej chwili sunia ma podany zastrzyk antykoncepcyjny:roll::cool1:
  17. :roll:i co u faflucha słychac:lol:
  18. Lesiu swiatowiec wszystkiego dobrego psinko:loveu:
  19. wszystkie psie i kocie bidy sa przepiekne:loveu:
  20. on sie poprostu boi pomalutku sie nauczy wycisz sie sama ,twoje zdenerwowanie sie udziela ,zaden pies odrazu nie prosi o wyjsie to musi potrwac.Nigdy nie uderzyłam zadnego pieska łagodnoscia i dobrocia wiecej sie osiagnie:cool1:
  21. ale tak jednym słowem czy zycie jest zagrozone?
×
×
  • Create New...