Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. moze za czesto kapiesz ,zły szampon,ja kapie psa w szarym mydle i na koniec spłukuje woda z octem, pies to mysliwy musi zabic zapach kosmetyku ;)
  2. nie denerwuj sie my wszyscy tu widzimy tyle psich nieszczesc i staramy sie pomagac jak umiemy i mozemy i jesli masz szczera chec robic to samo to badz z nami;)
  3. przykre to co napisałas:shake:
  4. ale pani chyba tej miłosci nie odwzajemnia skoro nie martwi sie o psia przyszłosc co do gryzienia sasiadki istnieje takie cos jak kaganiec chyba ci ludzie nie zasługuja na tego psa:shake:
  5. [quote name='zuziaM']Nastepne zakupy zaplanowane na przyszla srode :lol:. Jestem tam zawsze w godzinach 18 - 20 .... tak w przyblizeniu oczywiscie. Szkoda, ze z psiakami nie pozwalaja do pasazu wchodzic :cool3:, bo by mozna bylo sobie na kawie z Lalunia chwilke posiedziec w kawiarence :lol:.[/quote] to jestesmy umowione a kawe mozemy u mnie wypic dogadamy sie jeszcze dokładniej;)
  6. nie jestem w stanie zrozumiec takich potworow nie umiem to nie ludzie:mad: szczescie ze boksio juz zabezpieczony:shake:
  7. taki nieduzy psiaczek zycze powodzenia i domku:cool1:
  8. na ten smutek i tesknote jest lekarstwo nowa psina wiem to z praktyki:roll:
  9. bo najpierw podaje sie tzw głupiego jasia a potem ten drugi zastrzyk jest jeszcze jeden lek ale juz nie pamietam nazwy i po tym ponoc naprawde nic nie boli.w maju u mojej boksi stw.raka kosci i meczyłam sie niesamowicie z podjeciem decyzji i strasznie chciałam oszczedzic jej cierpienia takze w tej ostatniej chwili i szukałam wiasomosci na ten temat,współczuje ci i psince.Moja Sarunia załatwiła sprawe sama odeszła bez pomocy.:placz:
  10. w zgorzelec info dział autostop ktos jedzie do opola 12 jest adres [email][email protected][/email]
  11. własnie wyszła na ostatni spacerek z panem.Juz jest okraglutka i zaczyna wybrzydzac z jedzeniem najlepsz sa psie przekaseczki.mysle ze juz czuje sie u siebie reaguje na domofon czeka kto przyjdzie ,wita rodzine przy drzwiach,sama idzie do innego pokoju pospac.Bawi sie na spacerach smycza,narazie nie puszczany jej samej.Mysle ze ufa nam i pomalutku sie otwiera a my kochamy ja bardzo i bedziemy rozpieszczac bo na to zasługuje.Lalunia zaprasza w odwiedziny.Buziaki;):loveu:
  12. popieram bardzo to co wyzej ale jak to wymusic:cool3:
  13. taki psiak bedzie chodzic za toba krok w krok ale to minie ,mam w domu od 3 tyg dorosła suke bokserke po przezyciach ,w domu byly przez 20 lat bokserki i nie myslałam ze to takie trudne,najpierw pies musi sie najesc i byc pewnym ze to jedzenie bedzie i pomału zacznie sie zadomiawiac i tak jak juz ci pisali samych dzieci z psem zostawiac nie mozna na moment .:roll:
  14. mam jeszcze cos przewoz psow do adopcj [email][email protected][/email], przemysł[email protected] to fundacja maja swoja strone [url]www.psiratownicy[/url] moze tu popukac i na przyszłosc zapamietac:roll:
  15. ja napisze do opola moze beda mogli troche w bok wykrecic:roll:
  16. tak sa oferty transportu i prosby o transport,bo odpłatnie to chyba szkoda pieniedzy na co inne sa potrzebne
  17. jest ogłoszenie na transporcie opole -warszawa data do uzgodnienia tel.696446924 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] moze by z nimi sie jakos dogadac
  18. :lol: mysle ze szczescie zaczyna sie usmiechac do Saby:multi:
×
×
  • Create New...