[quote name='Toffina']Derdulka to jest ta w kojcu Conny czy tam koło owczarków bo są dwa podobne pieski...
Stronka w trakcie... rama już jest, teraz potrzebuje małej pomocy.. mam zdjęcia psów (przynajmniej większości z nich) ale przydałyby się jeszcze jakieś foty to by się wybrało te najlepsze no i jeszcze... jakieś info o tych psiakach, no i jeszcze... jakby ktoś dał rade skołować, przeskanować i wysłac mi regulamin schroniska, no i jeszcze:shiny:... nie wiem... jakieś ważne informacje dotyczące schroniska???:roll:
Lolka wrzuciłaś go na benki?? bardzo mizernie wygląda jak na bernardyna:shake:[/quote]
jest taka strona Zwiazek Gmin Ziemi Zgorzeleckiej i tam mozna znalezc
Schronisko dla Zwierzat Małych W Dłużynie Górnej moze skorzystasz z tego:cool1: