Jump to content
Dogomania

OLUTKA55

Members
  • Posts

    892
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by OLUTKA55

  1. ja zagladam:roll::crazyeye:
  2. pieknis z niego i domki powinny go sobie wyrywac:lol:
  3. Wszystkie psinki sa przesliczne tylko dlaczego sa w tym miejscu:-(:-(
  4. buziaki dla Duszyczki:loveu::loveu::loveu:
  5. czy ona cierpi:cool1:
  6. :lol::lol::lol::lol::lol::razz::lol:
  7. piękna psina u pieknych ludzi:loveu:
  8. buziaczki i mizianka dla pieseczka:loveu:
  9. :cool1::p faktycznie:roll:
  10. tylko zeby sie nie rozmysliła:oops::cool1:
  11. ale to wszystkiego nie załatwi,podnosimy dziewczynke:multi:
  12. po domek koniecznie z ogrodkiem:multi::multi:
  13. i ja tez:multi::multi:
  14. podnosimy pieknisia:multi:
  15. Mysle ze sterylizacja powinno zajac sie państwo i poniesc główny ich koszt i to w swoim interesie.ale do tego jest potrzebny silny nacisk organizacji walczacych o prawa zwierzat .:cool1:
  16. czas najwyzszy na ten domek ale widac jeszcze nie trafiła na swego czlowieka:roll:
×
×
  • Create New...