-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
musi! dzięki za ogłoszenia, wszystkie potwierdziłam co mi na @ poprzychodziły
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja zaglądam cały czas, tylko nie wiem co już pisać cały czas trzymam mocno kciuki za naszego Misia -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
snuszak replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
ja bym szczerze im powiedziała to co myślisz, że boisz się rezerwować suni tak długi czas i że jeśli w międzyczasie trafi się super domek to Majka do niego pójdzie a Ty ewentualnie pomożesz w szukaniu nowego psiaka, mamy np. jeszcze Kluskę - Roxi u Kate i Beabono podobna troszkę do Majki i bardzo bardzo do ludzi, więc jak nie jedna to druga sunia będzie, chociaż obu życzę szybszego znalezienia domku i tak się zastanawiam czy to najlepszy okres by przygarniać psiaka? Psiak może poczuć się troszkę odrzucony po narodzinach - w końcu przy dziecku masa roboty. Mi się wydaje, że lepiej jak jest dziecko i później pies. -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
będzie rezerwacja we wtorek zrobiona, a narazie szukam dalej kogoś na wizytę -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję za ankietę, poszukam teraz kogoś na wizytę :) -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ankieta wysłana :) przed adopcją Fred zostanie wykastrowany, oczywiście jeszcze wizyta przed adopcją i jeśli wszystko będzie ok to poszukamy transportu :cool3: jeszcze wcześniej sprawdzę go dokładnie na koty ;) -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ciesze się, że dziewczyna się otwiera :):) -
(Już w nowym domku)Oddam w dobre ręce Szczeniaczki Owczarka Niemieckiego
snuszak replied to BUB's topic in Już w nowym domu
najlepiej ogłosić na allegro, najwięcej domków się tam znajduje, tylko proszę sprawdźcie dobrze tych ludzi aby nie poszły na łańcuch i dalsze rozmnażanie BUB suczkę by trzeba wysterylizować by na przyszłość nie było kolejnych psiaków -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ma wątek? jeśli tak to podeślij -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
piękne allegro, duże wyraźne zdjęcia :) -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
na szczęście dziewczyny były zarezerwowane dostałam jedno zapytanie na pw o sunie, przekazałam telefon :) coś mi się grubo wydaje, że o dziewczyny będzie wojna -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
snuszak replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
świetne zdjęcia :) sunia bezpieczna i wygląda na bardzo zadowoloną, w posłanku śpi jakby całe życie u Was mieszkała :multi::multi: -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
no nie ciocie kazały wątek założyć i nikogo u Kluski nie było no.... -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedno Kluseczkowe zdjęcie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01711.jpg[/IMG] a dlaczego Kluska? Bo nóżki całkiem chude, drobne a ciałka nawet sporo :):) sunia chętnie wychodzi na dwór ale generalnie to domatorka, typowo nakolankowa/ kanapowa potrafi jeść suchą karmę - taką zjadła u mnie wczoraj wieczorem - dużo i chętnie, na szczęście Vitake, które je Pako am bardzo małe chrupki i bez problemu sobie radziła, na śniadanie zjadła już puszkę ale bardzo malutko i jakoś bez specjalnego apetytu, ale to pewnie przez stresy, raczej wygląda na to jakby lubiła sobie dogadzać więc pewnie z czasem się rozkręci -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
kurcze co za cwaniak z niego, oj Rudolf grzeczny musisz być, nie możesz nadużywać dobroci i swobody którą dostałeś zastanawia mnie jedno, jak taki psiak z tak silną wolą wolności wytrzymał w schronisku w tej ciasnej klatce?? -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i wątek Kluski [url]http://www.dogomania.pl/threads/205144-Ma%C5%82a-Kluska-vel-Roxi-w-cudownym-DT-szuka-DS!?p=16604129#post16604129[/url] -
Kluska urodziła się dokładnie 13 listopada, wraz ze swoją siostrą miała trafić do schroniska w Obornikach. Los uratował dwie młode damy i trafiły do domu, jednak tam gdzie żyły nie mogły być razem. Kluska - większa sunia, musiała ten dom opuścić. Kluska w przeciwieństwie do swojej siostry jest lekko nieufna w stosunku do nowych ludzi i nowych miejsc. Jednak wystarczy jeden dzień by z radością biegała za swoim nowym panem/ panią. Oddana, grzeczna, potrafiąca utrzymać czystość w domu. Lubi zabawy, spacery. Chętnie by spała w łóżku gdy tylko się jej pozwoli. Lubi inne zwierzęta jak koty i psy gdy tylko nie są zbyt nachalne i stopniowo będzie mogła je poznać. Szaleje za piłeczką, którą chętnie aportuje. To bardzo uczuciowa sunia, odda całe swoje serce osobie, która ją zaadoptuje, człowiek jest jej całym życiem. A oto Kluska, która przebywa we wspaniałym domku tymczasowym i liczy na szybką adopcję do kochającego nowego pana. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01716.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01714.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01712.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01718.jpg[/IMG]
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Wiemy tylko, że urodziła się 13 listopada 2010, jakaś pani ją oddała po dwóch miesiącach i to co dzisiaj zauważyliśmy - sunia jest strachulec do piesów ( chyba , że się jeszcze oswoi z zaistniałą sytuacją )garnie się do człowieka, stale by siedziała na kolankach, utrzymuje czystość w domku, na smyczy nie ciągnie ale pląta się koło nóg, jest niejadkiem.Są to "rzeczy" do "naprawienia".Zdjęć na razie nie mamy. Małe glizdy zostały wykąpane - teraz wyglądają jeszcze ładniej, dostały kolorków. Może by Snuszkak coś jeszcze napisała?[/QUOTE] wszystko napiszę i wątek zakładam, zdjęcia mam więc wszystko będzie -
No i Lockie wrócił.... Nowi właściciele nie dali rady z policją i sąsiadami na głowie. Lockie całą noc szczeka i ujada, także w dzień gdy zostaje sam. Do ludzi super, do obcych też rewelacja, z dzieciakami bardzo ładnie się bawi, daje czesać. Jednak gdy tylko wsiada się do samochodu i odjeżdża do pracy to szczekanie słychać na niezłą okolicę :-( psiak stara też się uwolnić z działki, przegryźć płot, podkopać się, na szczęście ogrodzenie było dobrze przygotowane i się nie udało. Na szczęście nie posiada też umiejętności wspinania się po płocie. Nie zmienia to faktu, że największym problemem jest fakt, że Lockie na samotność reaguje szczekaniem i wyciem. Po weekendzie jeden sąsiad nie wytrzymał, ale ludzie czekali, później niestety przyszedł następny, problemy policja. Gdy tylko się jest z nim zachowanie jest idealne. Czyli kolejny dla nas problemowy psiak. Albo osoba 24h z Lockim w domku, albo długie szkolenie i dobry behawiorysta? Tylko, który nowy dom się tego podejmie? :-(
-
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
a Kluska i wielgachne baby już pojechały, wesołe, rozbrykane :) -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
chyba ciężko mówić że jakiś psiak zasłużył na bezdomność, to raczej ludzie na to zasługują Mona, delikatna sunia, piękna i bezdomna a miała swój dom - niech to ..... -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja cały czas czekam na info o suni posokowca po wypadku, jeśli nie będzie mogła przyjechać do mnie, to pewnie Freda wezmę, bo cóż zrobić w uszkach stanu zapalnego raczej nie ma bo czerwone nie są, tylko syfu tyle i brak dostępu powietrza, że stan zapalny to kwestia czasu -
czyli na mnie 509 565 343 i [email][email protected][/email] :) zostańmy na ogłoszeniach i ewentualnym szukaniu tymczasu, drobną kasiorkę to można uzbierać już na przyszłościową kastrację i fryzjera, deklaracje na hotel bym odpuściła, nie uzbieramy stałych 600zł a mamy psy chore pod opieką one bardziej potrzebują, niestety taka prawda