Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. az dziwne że na ma zainteresowania sunią, z tego co pisze DT jest kochana
  2. Cholera jasna, biedna sunia :(:(
  3. ja też jestem i będę szczerze to zastanawiałam się czy nie zabrać chłopaka na tymczas, minął już dłuższy czas odkąd Popkins znalazł domek więc rozmyślałam, ciesze się jednak że miejsce ma już zapewnione i to wśród najlepszych dla niego ludzi, czyli wielbicieli posokowców więc Pako się ładnie kłania i pozdrawia
  4. a kontaktowałaś się z ludźmi, których ankietę Ci przysłałam?
  5. pewnie, że tacy ludzie się zdarzają, jednak stereotypy o myśliwych nie biorą się z powietrza, wielu z nich to bezduszne dranie.... ale jak to w życiu bywa wyjątki potwierdzają regułę intensywnie myślę nad chłopakiem, ma tydzień czasu, czyli dokładnie kiedy musi zostać zabrany z tymczasowego lokum? Czy jest uległy wobec innych samców?
  6. a ja czekam na fotki takiego odpicowanego Pelusia :)
  7. Byłam na Puszczykowych odwiedzinach, ah jak ładnie by psiak po zabiegu fryzjerskim wyglądał....
  8. rewelacyjnie się czyta takie historie, aż się śmiać chce :)
  9. [quote name='BUB']często jeździmy z Caruchem nad wartę na spacery więc może się wybierzemy w okolice Puszczykowa gdyby chciała Pani zobaczyć Cart-Tropa... Ciekawe czy po takim czasie by jeszcze Panią poznał...[/QUOTE] jak z łąk zniknie woda, zrobi się cieplej to zapraszam na dłuższy spacer :):) Nefiku podnosimy Ciebie
  10. masz rację Marta on był w schronie, tylko zaraz po przyjściu został wydany bez umowy bez niczego....... oczywiście po znajomości, ja go nawet nie widziałam w schronie tak szybko poszedł a teraz widać wrócił na dobre, a taki super psiak
  11. a udało się wyegzekwować jakaś kare dla tego gnojka?
  12. a wiadomo jak reaguje na koty? Bo rozumiem psy toleruje
  13. byłam pewna, że po moim powrocie Nelson już będzie w domu :(
  14. to ja lece na bloga, bo już ostatnio się zastanawiałam co tam z naszą Kiką bo nic nie było słychać
  15. biedny Rudolf nie wie o co chodzi :(
  16. piękny Orion prosi o dom
  17. kolejny + dla Nelsona nie zjada kotów! Zabrałam go dziś do siebie, jak zobaczył mojego tatę to oszalał z radości, skoczył na niego i sprzedał obleśnie mokrego buziaka w policzek, do kota przykleił nos dość mocno, mimo że kot był średnio zadowolony i obwąchał go całego od głowy po ogon, zero agresji, a że sposób mało subtelny jak na nowo poznanego zwierzaka to już inna sprawa dostał michę wody, puchę mięcha i musiał wrócić do schroniska, jednak dobre i to że chociaż wyspacerowany i najedzony, przed wejściem do kojca opierał się dobre 5 minut bidulek
  18. ja bym Pani ładnie nagadała, że pies to nie rzecz by tak sobie przerzucać z miejsca na miejsce, że to żywe stworzenie trzeba więc decyzję o adopcji przemyśleć.... i nie ma że boli, że prosze mnie zrozumieć, bo ja czegoś takiego kompletnie nie rozumiem!
×
×
  • Create New...