-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Śliwka, mała i niestety niemłoda,ma najwspanialszy dom u Margo
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
What May NN - dzięki za ogłoszenia może ktoś wypatrzy naszą Sliwkę -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
raczej Pako ty złoty psie, że nie odgryzasz się tej małej terrorystce :diabloti: w domku sunia śpi cały czas na swoim posłanku, tam czuje się bezpiecznie i pewnie ;) -
nie do Izy pisałam ale nie dostałam odp. Apacz jest w DT w Poznaniu i prawdopodobnie będzie to DS. Do dzieci spoko, na spacerach ciągnie mocno, na tą chwilę jeszcze załatwia się w domu
-
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
snuszak replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
najważniejsze, że do ludzi łagodna bo z nimi musi mieszkać, z psami niekoniecznie -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
My też chcemy Asiu takiego domku dla Rudolfa, bo domek tymczasowy wie najlepiej co potrzebne jest podopiecznemu -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Sonia u mnie ;) wykąpana przespała grzecznie całą noc, w domu zachowuje czystość, przemiła i przestraszona. Na koty zero reakcji, na Paka wystartowała trzy razy z zębami - jak przechodził koło jej posłania i jak chciał do mnie podejść gdy byłam koło niej - broni baba swojego dobrego nie będzie tego dzielić z Pakosławem :evil_lol: na szczęście Pako dupa wołowa zero reakcji, unika na tą chwilę takich kontaktów. Na spacerze chodzą razem, wąchają sobie jak to posokowce. Będzie dobrze to kochana sunia! -
jutro postaram się o odwiedziny u Puszczyka byłam w poniedziałek ale odbiłam się od bramy a jak ogarniamy coś w sprawie chłopaka?
-
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękne allegro, tak jak mówisz Skarpetka Carbon musi znaleźć domek! -
Jamnik długowłosy Popkins ma wspaniały dom :)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
wiosenne kulanie się w trawie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/1.jpg[/IMG] kto tam?> [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/10.jpg[/IMG] -
Jamnik długowłosy Popkins ma wspaniały dom :)
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
a oto i fotki, Popkins wygląda pięknie, sierść gęsta, brzusio duży, pyszczek wesoły :) dziękuję! [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/8.jpg[/IMG] z koleżanką :) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/5.jpg[/IMG] -
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
super wieści :) -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajny psiak, nareszcie jest w lepszym miejscu niż schronisko, teraz jeszcze tylko domek... -
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
:):):) dobrze, że dla Roxi to już koniec tułaczek i wędrówek z domku do domku -
psiak pojedzie do DT w środę/czwartek trzymajcie kciuki!
-
Mała Kluska szuka domku! Jej właścicielka ją zostawiła :(:(
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
uuu co za wieści, gratulacje Roxi KateBono i BeaBono serdecznie dziękuję! -
tak jak myślałam nic....
-
w mieście nie ma ogłoszeń wywieszonych, w necie też nie znalazłam nic co by temu odpowiadało, ponawiam, szukamy DT dla Apacza by zabrać go po świętach, bo schronisko i okolica średnio ciekawa....
-
Nes w schronie w Swarzędzu prosi o szanse! MA DOM :-)
snuszak replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
ładny duży psiak, na pierwszą! -
Poznań, babuszka w schronie obolała i molestowana MA JUŻ WSPANIAŁY DS!
snuszak replied to Dubin's topic in Już w nowym domu
pewnie, że będzie, kwestia czasu i ogonek nie będzie się zatrzymywał na Twój widok -
Czekoladowy Toffioddany z hotelu do schronu - znalazł własny dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to trzeba koniecznie w ogłoszeniach to napisać, ze zdjęć przynajmniej mi dużo większy się wydaje -
Czekoladowy Toffioddany z hotelu do schronu - znalazł własny dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tofi wydaje się dość duży na tych zdjęciach, piękny jest! -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja czekam na link do ogłoszeń do druku -
i jeszcze 2 fotki [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01744.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01743.jpg[/IMG]
-
Apacz trafił do schroniska ponad tydzień temu, jeśli po świętach nadal nie zostanie odebrany przez właścicieli będziemy mu szukać nowego domu. Beagl jak to beagl łapki krótkie a siły za 3 psy. Potrzebuje dużo ruchu, kontaktu z człowiekiem i odrobinę wychowania. Nie zna podstawowych komend, ciągnie na smyczy, stosunek do ludzi i innych psów bez zarzutu. Na koty jeszcze nie sprawdzony. Jest młody około 3 lat. Wydany zostanie po zabiegu kastracji. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01742.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01741.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01740.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01739.jpg[/IMG]
-
Śliwka, mała i niestety niemłoda,ma najwspanialszy dom u Margo
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
taka sunię widzę tylko na kanapie nie w schronisku, życie jest okrutne