Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. What May NN - dzięki za ogłoszenia może ktoś wypatrzy naszą Sliwkę
  2. raczej Pako ty złoty psie, że nie odgryzasz się tej małej terrorystce :diabloti: w domku sunia śpi cały czas na swoim posłanku, tam czuje się bezpiecznie i pewnie ;)
  3. nie do Izy pisałam ale nie dostałam odp. Apacz jest w DT w Poznaniu i prawdopodobnie będzie to DS. Do dzieci spoko, na spacerach ciągnie mocno, na tą chwilę jeszcze załatwia się w domu
  4. najważniejsze, że do ludzi łagodna bo z nimi musi mieszkać, z psami niekoniecznie
  5. My też chcemy Asiu takiego domku dla Rudolfa, bo domek tymczasowy wie najlepiej co potrzebne jest podopiecznemu
  6. Sonia u mnie ;) wykąpana przespała grzecznie całą noc, w domu zachowuje czystość, przemiła i przestraszona. Na koty zero reakcji, na Paka wystartowała trzy razy z zębami - jak przechodził koło jej posłania i jak chciał do mnie podejść gdy byłam koło niej - broni baba swojego dobrego nie będzie tego dzielić z Pakosławem :evil_lol: na szczęście Pako dupa wołowa zero reakcji, unika na tą chwilę takich kontaktów. Na spacerze chodzą razem, wąchają sobie jak to posokowce. Będzie dobrze to kochana sunia!
  7. jutro postaram się o odwiedziny u Puszczyka byłam w poniedziałek ale odbiłam się od bramy a jak ogarniamy coś w sprawie chłopaka?
  8. piękne allegro, tak jak mówisz Skarpetka Carbon musi znaleźć domek!
  9. wiosenne kulanie się w trawie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/1.jpg[/IMG] kto tam?> [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/10.jpg[/IMG]
  10. a oto i fotki, Popkins wygląda pięknie, sierść gęsta, brzusio duży, pyszczek wesoły :) dziękuję! [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/8.jpg[/IMG] z koleżanką :) [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/6.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/5.jpg[/IMG]
  11. fajny psiak, nareszcie jest w lepszym miejscu niż schronisko, teraz jeszcze tylko domek...
  12. :):):) dobrze, że dla Roxi to już koniec tułaczek i wędrówek z domku do domku
  13. psiak pojedzie do DT w środę/czwartek trzymajcie kciuki!
  14. uuu co za wieści, gratulacje Roxi KateBono i BeaBono serdecznie dziękuję!
  15. tak jak myślałam nic....
  16. w mieście nie ma ogłoszeń wywieszonych, w necie też nie znalazłam nic co by temu odpowiadało, ponawiam, szukamy DT dla Apacza by zabrać go po świętach, bo schronisko i okolica średnio ciekawa....
  17. ładny duży psiak, na pierwszą!
  18. pewnie, że będzie, kwestia czasu i ogonek nie będzie się zatrzymywał na Twój widok
  19. to trzeba koniecznie w ogłoszeniach to napisać, ze zdjęć przynajmniej mi dużo większy się wydaje
  20. Tofi wydaje się dość duży na tych zdjęciach, piękny jest!
  21. ja czekam na link do ogłoszeń do druku
  22. i jeszcze 2 fotki [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01744.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01743.jpg[/IMG]
  23. Apacz trafił do schroniska ponad tydzień temu, jeśli po świętach nadal nie zostanie odebrany przez właścicieli będziemy mu szukać nowego domu. Beagl jak to beagl łapki krótkie a siły za 3 psy. Potrzebuje dużo ruchu, kontaktu z człowiekiem i odrobinę wychowania. Nie zna podstawowych komend, ciągnie na smyczy, stosunek do ludzi i innych psów bez zarzutu. Na koty jeszcze nie sprawdzony. Jest młody około 3 lat. Wydany zostanie po zabiegu kastracji. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01742.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01741.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01740.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01739.jpg[/IMG]
  24. taka sunię widzę tylko na kanapie nie w schronisku, życie jest okrutne
×
×
  • Create New...