Jump to content
Dogomania

BUB

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About BUB

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/09/1985

Converted

 • Location
  WLKP
 1. phase

  Może dasz radę jakoś pomóc?

  Figo - ma dopiero 3 latka a już jest niewidomy.. Chociaż zajrzyj, prosimy..

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/226184-Figo-3letni-NIEWIDOMY-pies-szukamy-domu-dla-me%C5%82ego-CUDU%21

 2. Juppi!!!! Obydwie suczki już w nowym domku!!! :) Będą miały dobrze! Chętni znaleźli się wśród znajomych więc wiem że trafiły w dobre ręce!!! A ich mamusia już niedługo będzie wysterylizowana Snuszkak tak więc problem już więcej się nie powtórzy :) Pozdrawiam!
 3. Obydwie suczki już w nowym domku :) Będą miały dobrze :)
 4. Jeden Psiak już znalazł domek :) Teraz szukamy domku dla drugiej kruszyny :)
 5. Jeden Psiak już znalazł domek :) Teraz szukamy domku dla drugiej kruszyny :)
 6. Konsekwencja faktycznie działa! Chociaż zdarzają się takie dni że zaczyna szczekać i wyć. Ale poprawę widać. No i oczywiście jak zostaje sam kilka godzin to tez jeszcze tyle nie wytrzymuje... A do pracy chodzić trzeba... Na szczęście sąsiedzi są w miare wyrozumiali. Tym bardziej że widać poprawę. Na farmakologie bym się nie zdecydował bo po co psa truć bez sensu. Tym bardziej że nie wygląda to na lęk separacyjny a na zwykłą nudę. Obserwuje go czesto przez okno i żadnych objawów paniki itd nie okazuję. Widać tylko że zaczyna się po długim czasie nudzić I siedzi na fotelu i szczeka. A wybiegany jest praktycznie zawsze bo czasu na spacery i zabawy podwórkowe mu nie żałujemy.
 7. A Nefikiem nadal się nikt nie zainteresował?? To taki śliczny pies!!! Żałuję że nie mam warunków bo sam bym go chętnie wziął! I te jego oczy... Naprawdę nikt go nie chce????????????????
 8. [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Berty-dzi_hrsnxew.jpg/[/URL] [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Zdjecie11_hrsnxes.jpg/[/URL] Zdjęcia są w tych linkach. Zainteresowanym chętnie prześle więcej!
 9. Szczeniaków usypiał nie będę!!!!!!!!! Suka będzie wysterylizowana już wkrótce. Małe będą odrobaczone i zaszczepione. Są tylko 2 suczki. Jedzą już same chociaż suka jeszcze czasem sama je karmi. Ps. Dokładniej rzecz biorąc nie ja ją przygarnąłem a ojciec mojej dziewczyny ale nie chciało mi się już rozpisywać nad szczegółami.
 10. Suczkę przygarnąłem pod koniec zeszłego roku. Małe jutro kończą 5 tygodni. To są dwie suczki. Ps. Dokładniej rzecz biorąc nie ja ją przygarnąłem a ojciec mojej dziewczyny ale nie chciało mi się już rozpisywać nad szczegółami.
 11. Witam! Niedawno przygarnęłem sukę owczarka niemieckiego. Po pewnym czasie okazało się że będzie miała szczeniaczki i w związku z tym szukam dla nich nowych włascicieli. Może jest ktoś chętny?? Za około tydzień będą gotowe do odbioru. Niestety nie wiem czy ich ojciec też był owczarkiem niemieckim Foto: [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Berty-dzi_hrsnxew.jpg/[/URL] [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Zdjecie11_hrsnxes.jpg/[/URL]
 12. Witam! Niedawno przygarnęłem sukę owczarka niemieckiego. Po pewnym czasie okazało się że będzie miała szczeniaczki i w związku z tym szukam dla nich nowych włascicieli. Może jest ktoś chętny?? Za około tydzień będą gotowe do odbioru. Niestety nie wiem czy ich ojciec też był owczarkiem niemieckim Foto: [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Berty-dzi_hrsnxew.jpg/[/URL] [URL]http://ifotos.pl/zobacz/Zdjecie11_hrsnxes.jpg/[/URL]
 13. Oki. To czekamy na wiadomość kiedy tylko Pani pasuje:) Nam nawet jutro:D
 14. tula

  Witaj:smile: zapraszam na bazarek dla Blanki, suni z silnym lękiem separacyjnym, zbieramy na szkolenie, może coś Ci się spodoba:

  http://www.dogomania.pl/threads/2027...4#post16358174

 15. tzn zdarzają... Przepraszam za błąd.....:oops:
×
×
 • Create New...