Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. piękna Luca, teraz po tym wszystkim zasługuje na najwspanialszy domek na świecie
  2. zwykłe zapytanie czy ogłoszenie nadal aktualne więc nie można powiedzieć nic, więc jak na tą chwile zwyczajnie czekam dla mnie jest ważne jednak, że jest jakieś zainteresowanie Puszczykiem
  3. pozwolę sobie wrzucić wieści, aby inni tak jak ja mogli się cieszyć Popkinsowym szczęściem "Witaj Kasiu Najpierw przesyłam Tobie i Twojej rodzince serdeczne życzenia Świąteczne. Pewnie jesteś ciekawa, co słychać u naszego Popusia. Wszystko jest w porządku. Popek wygląda teraz jak mały niedźwiadek. Żarłok jeden przytył no i sierść mu się zagęściła. Początkowo spał w koszyczku w kuchni, no ale teraz śpi z nami w pokoju. Bez skrupułów też wskakuje do łóżka.Nie wiem, czy ktoś jeszcze zagląda na jego wątek i dlatego piszę do Ciebie. Zrobię trochę zdjęć i niebawem przyślę. Byliśmy też z nim jakiś czas temu u weta, bo czasami piszczał, jak złapało się go za brzuszek. Miał robione USG i okazało się, że wszystko jest dobrze. Jest ogólnie wesoły, wygłupia się no i nie specjalnie lubi wychodzić z domu, ale jak już wyjdzie to jest wszystko dobrze. Najbardziej smakuje mu jedzenie z miski Milki, więc często zdarza się,że załatwi obie miski - swoją i jej. Upodobał sobie najbardziej mojego męża i wszędzie za nim chodzi, a jak męża nie ma w domu to pies chodzi strasznie smutny. Tak więc mały już na dobre zadomowił się u nas. Pozdrawiam Ewa Junkier" teraz jestem pewna, że tak widocznie musiało być, Popek wrócił z Wrocławia by znaleźć lepsze miejsce, w którym będzie szczęśliwy już na zawsze
  4. a ja dostałam jedno zapytanie o Puszczyka, wysłałam ankietę
  5. hoho to teraz będzie wszędzie duuużo waty ;0
  6. śliczna Sonia mknie na pierwszą stronę
  7. a w końcu co z łapką będzie robione? Bo się pogubiłam :roll:
  8. chwilę mnie nie było a tu tyle zmian u Edka Boogie dzięki za info. Dla Edka trzeba doświadczonego spokojnego domku i powinno być ok.
  9. widać, że w tych niewinnych oczkach drzemie łobuz :)
  10. [quote name='BeaBono']:cool3: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7464/p4120005.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2934/p4120006.jpg[/IMG][/QUOTE] super :) powodzenia mała
  11. ja w pełni się zgadzam z supergogą szczególnie, że wiemy jak długo przystosowywał się do nowego miejsca - czyli schronu Puszczyk rezerwuję :)
  12. wstępnie w czwartek mogę :)
  13. ma tak intensywny kolor i fajna urodę, że raczej bym obstawiała że będą tłumy chętnych na niego a tu duuupa....
  14. uffff dobre wiadomości były mi dziś potrzebne
  15. jak można tak załatwić psa, no nie nigdy tego nie zrozumiem po co...... biedna mała co musiała przeżyć
  16. genialne, jak tam sobie patrzą razem z budy, to jest miłość to widać
  17. eh Mundzio zaraz dobije 50 strony wątku i dalej jest bez domku
  18. też jestem ciekawa kiedy będzie ten pamiętny dzień dla Puszczyka ;) oby tylko wujka Krzysia nie zjadł po drodze :):)
  19. Bukowianka :) ale to pod Poznaniem, biedna zasiedziała się już w tym schronisku
  20. ja też nie wierzę by się zgubił, oj biedny malec taki przestraszony
  21. kolejny czarny kudłatek w Fundacji, jednak sunia na tyle ładna, że jeśli z łapką będzie już wszystko dobrze to powinna szybko znaleźć domek, a okolice Wiórka to cóż częste i dobre do wyrzucania psiaków miejsce... to już druga nasza sunia z Wiórka a raczej to nie nasz obszar.....
  22. uf, czyli największe niebezpieczeństwo za nami Panienki zaabsorbowały do pracy parę dobrych serc :loveu: dziękuję i ja za to stronę dogomanii to teraz wracać laski do zupełnego zdrowia i siup do domków
  23. posokowiec z wąskim krótkim pyszczkiem jamnika, wysyłam dziś panienkę na pogotowie adopcyjne posokowców
×
×
  • Create New...