Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. to zadzwonić warto, myślę tylko jak on z ta olbrzymką :)
  2. Szkoda, takie nieporozumienie można chyba jeszcze zadzwonić i zapytać. zerduszko a to dobry dom dla Puszczyka, wiesz coś o nim?
  3. trzymaj się Mona, oby to nic poważnego, trzeba zmienić tytuł, że mała chora i domku ponownie szuka
  4. dowiem się, nie wiem czy jednak dam radę przed środą, ale postaram się, pociągiem dowiozę
  5. w schronisku w Puszczykowie dostałam wiadomość o suni 4/5 miesięcy małej wzrostem, czarnej podpalanej sytuacja wygląda tak: Pani zabrała 2 szczeniaki jeden dla siebie drugi dla siostry, okazało się jednak, że siostra nie może go trzymać a ona nie może sobie pozwolić na 2 psiaki, prosi o pomoc w szukaniu domku, mogę zdobyć telefon i więcej info, lepiej teraz pomóc znaleźć dom niż czekać aż urośnie i ktoś ją wywali? nie wiem jaka tam jest sytuacja.... jakieś pomysły i nadmiar domków ? :razz:
  6. co za ludzie, jak tu się cieszyć z adopcji, gdy nawet niby super domki jak później się okazuje wyrzucają psy.... biedna Mona co ona teraz czuje, aż ciężko pomyśleć
  7. Puszczyk i Fred - któremu po weekendzie postaram się zrobić jakieś fotki na zewnątrz, bo już dziś dużo ładniej na mnie reagował
  8. Lockie już w domku. Cała rodzina przyjechała punktualnie na odebranie psiaka, dopasowaliśmy nową obróżkę by nie była za luźno, zapięta smycz na spacer i wsio. Umowa spisana, reszta psiaków która musiała zostać w schronie dostała w prezencie 10 kg karmy od rodzinki Lockiego. Jak Pan otworzył bagażnik by wyjąć koc na siedzenie to Lockie już tam wskakiwał, cwaniak musiał jeździć samochodem, zaproponowałam by jechał własnie w bagażniku, z otwartą górą, usiadł grzecznie, wszyscy się zapakowali, trzymamy przez nową Panią pojechał. Wszystkiego dobrego w nowym domku!
  9. dziś będą kolejne odwiedziny bo Lockie idzie do domku, ja go osobiście do samochodu odprowadzę więc i zobaczę Puszczyka niech ktoś weźmie chłopaka na tymczas to będzie super psiak :crazyeye: a że się wkurza jak się go w klatce zostawia samego to normalne, ostatnio wspina się na kraty, przekłada głowę i czasem potrafi się lekko zawiesić biedak :shake:
  10. jak pięknie po piłeczki biega :):)
  11. [quote name='Honorata_Rawicz']Przechwaliłam Rudolfa, dzisiaj zrobił podkop pod płotem z płyt betonowych i był na godzinnym spacerku po osiedlu.[/QUOTE] to ci łajza z niego!
  12. ni ma fotek, jak ide sama to nawet aparatu nie biorę, bo albo bym musiała go do drzewa przywiązać a wtedy się wkurza i wierci i tak nic nie wychodzi albo na smyczy robię zdjęcia dupek więc nie ma to większego sensu zerduszko - jakiego domku? bo nie było nikogo chętnego :(
  13. Puszczyk był dziś na wiosennym spacerku :) jak on się cieszy na każde wyjście!
  14. to ja w takim razie wrzucam kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/204690-Ubrania-buty-i-wiele-innych-na-Animali%C4%99-do-2.04-do-22[/url].
  15. [quote name='Monday']transport by był[/QUOTE] bezpłatny? to można by sunię uszykować na ten czas, potrzebne mi tylko wiadomości jak z kotami, w jakim jest stanie, czy będzie po sterylce, czy wymaga jakiegoś leczenia, bo rozumiem że podstawowe szczepienia oczywiście ma
  16. trzymam kciuki za jutro, cały czas mocno i intensywnie za zdrowie suni, jesteście wielcy za tą pomoc dla Mishki
  17. jak zaopatrujecie się na tymczas dla suni posokowca? tylko by był potrzebny transport pod poznań, oczywiście DT bezpłatny, tylko pomoc w opłaceniu ewentualnie weta musi tolerować koty, no i czy ktoś przegląda okoliczne ogłoszenia? może zaginęła komuś, ja szukałam ale nic nie znalazłam
  18. jeśli tylko nie rzuci się na kota od razu z zębami to daje już bardzo dużo, jak możecie zapytajcie proszę
  19. na razie jeden bazarek później będzie następny [url]http://www.dogomania.pl/threads/204667-Kartki-i-p%C5%82yty-dla-podopiecznych-fundacji-Animalia-do-1.04-godz-22?p=16549560#post16549560[/url]
  20. tak to się zgadza tylko gdzie takiego szukać? nie znamy jeszcze dobrze jego reakcji na zwierzęta, ale do Sandiego przyszedł i powąchał ciekawsko więc powinno być ok
  21. Walcz dzielna sunio, przed Tobą nowe życie
  22. trzeba by zmienić tytuł, niestety u mnie odpada też ze względu na dojazdy do weta, musimy pomóc małej i coś znaleźć!
  23. ja bym poczekała z tym szukaniem, psa nie znamy,nawet na DT nie ma co wysyłac na tą chwilę
×
×
  • Create New...