-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
to zadzwonić warto, myślę tylko jak on z ta olbrzymką :)
-
Szkoda, takie nieporozumienie można chyba jeszcze zadzwonić i zapytać. zerduszko a to dobry dom dla Puszczyka, wiesz coś o nim?
-
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymaj się Mona, oby to nic poważnego, trzeba zmienić tytuł, że mała chora i domku ponownie szuka -
Wszystkie maluchy już w domu stałym, dziękujemy !!
snuszak replied to ata's topic in Już w nowym domu
dowiem się, nie wiem czy jednak dam radę przed środą, ale postaram się, pociągiem dowiozę -
Wszystkie maluchy już w domu stałym, dziękujemy !!
snuszak replied to ata's topic in Już w nowym domu
w schronisku w Puszczykowie dostałam wiadomość o suni 4/5 miesięcy małej wzrostem, czarnej podpalanej sytuacja wygląda tak: Pani zabrała 2 szczeniaki jeden dla siebie drugi dla siostry, okazało się jednak, że siostra nie może go trzymać a ona nie może sobie pozwolić na 2 psiaki, prosi o pomoc w szukaniu domku, mogę zdobyć telefon i więcej info, lepiej teraz pomóc znaleźć dom niż czekać aż urośnie i ktoś ją wywali? nie wiem jaka tam jest sytuacja.... jakieś pomysły i nadmiar domków ? :razz: -
Mona - małe kudłate cudo - Mona po 2 latach wróciła z adopcji.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
co za ludzie, jak tu się cieszyć z adopcji, gdy nawet niby super domki jak później się okazuje wyrzucają psy.... biedna Mona co ona teraz czuje, aż ciężko pomyśleć -
Lockie już w domku. Cała rodzina przyjechała punktualnie na odebranie psiaka, dopasowaliśmy nową obróżkę by nie była za luźno, zapięta smycz na spacer i wsio. Umowa spisana, reszta psiaków która musiała zostać w schronie dostała w prezencie 10 kg karmy od rodzinki Lockiego. Jak Pan otworzył bagażnik by wyjąć koc na siedzenie to Lockie już tam wskakiwał, cwaniak musiał jeździć samochodem, zaproponowałam by jechał własnie w bagażniku, z otwartą górą, usiadł grzecznie, wszyscy się zapakowali, trzymamy przez nową Panią pojechał. Wszystkiego dobrego w nowym domku!
-
dziś będą kolejne odwiedziny bo Lockie idzie do domku, ja go osobiście do samochodu odprowadzę więc i zobaczę Puszczyka niech ktoś weźmie chłopaka na tymczas to będzie super psiak :crazyeye: a że się wkurza jak się go w klatce zostawia samego to normalne, ostatnio wspina się na kraty, przekłada głowę i czasem potrafi się lekko zawiesić biedak :shake:
-
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak pięknie po piłeczki biega :):) -
Proszę moda o zakmnięcie nieaktualnego wątku Tytusa
snuszak replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
trzymam mocno i ja! -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Honorata_Rawicz']Przechwaliłam Rudolfa, dzisiaj zrobił podkop pod płotem z płyt betonowych i był na godzinnym spacerku po osiedlu.[/QUOTE] to ci łajza z niego! -
ni ma fotek, jak ide sama to nawet aparatu nie biorę, bo albo bym musiała go do drzewa przywiązać a wtedy się wkurza i wierci i tak nic nie wychodzi albo na smyczy robię zdjęcia dupek więc nie ma to większego sensu zerduszko - jakiego domku? bo nie było nikogo chętnego :(
-
Puszczyk był dziś na wiosennym spacerku :) jak on się cieszy na każde wyjście!
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to ja w takim razie wrzucam kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/204690-Ubrania-buty-i-wiele-innych-na-Animali%C4%99-do-2.04-do-22[/url]. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
snuszak replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']transport by był[/QUOTE] bezpłatny? to można by sunię uszykować na ten czas, potrzebne mi tylko wiadomości jak z kotami, w jakim jest stanie, czy będzie po sterylce, czy wymaga jakiegoś leczenia, bo rozumiem że podstawowe szczepienia oczywiście ma -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za jutro, cały czas mocno i intensywnie za zdrowie suni, jesteście wielcy za tą pomoc dla Mishki -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
snuszak replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jak zaopatrujecie się na tymczas dla suni posokowca? tylko by był potrzebny transport pod poznań, oczywiście DT bezpłatny, tylko pomoc w opłaceniu ewentualnie weta musi tolerować koty, no i czy ktoś przegląda okoliczne ogłoszenia? może zaginęła komuś, ja szukałam ale nic nie znalazłam -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
snuszak replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jeśli tylko nie rzuci się na kota od razu z zębami to daje już bardzo dużo, jak możecie zapytajcie proszę -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
snuszak replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
czy sunia posokowca toleruje koty? -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
na razie jeden bazarek później będzie następny [url]http://www.dogomania.pl/threads/204667-Kartki-i-p%C5%82yty-dla-podopiecznych-fundacji-Animalia-do-1.04-godz-22?p=16549560#post16549560[/url] -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak to się zgadza tylko gdzie takiego szukać? nie znamy jeszcze dobrze jego reakcji na zwierzęta, ale do Sandiego przyszedł i powąchał ciekawsko więc powinno być ok -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Walcz dzielna sunio, przed Tobą nowe życie -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
trzeba by zmienić tytuł, niestety u mnie odpada też ze względu na dojazdy do weta, musimy pomóc małej i coś znaleźć! -
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
snuszak replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja bym poczekała z tym szukaniem, psa nie znamy,nawet na DT nie ma co wysyłac na tą chwilę