Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. musi! dzięki za ogłoszenia, wszystkie potwierdziłam co mi na @ poprzychodziły
  2. ja zrobię na miau z tych rzeczy, które na dogo nie schodziły - to będzie na wszystkich podopiecznych Animalii także Mundka
  3. ja zaglądam cały czas, tylko nie wiem co już pisać cały czas trzymam mocno kciuki za naszego Misia
  4. ja bym szczerze im powiedziała to co myślisz, że boisz się rezerwować suni tak długi czas i że jeśli w międzyczasie trafi się super domek to Majka do niego pójdzie a Ty ewentualnie pomożesz w szukaniu nowego psiaka, mamy np. jeszcze Kluskę - Roxi u Kate i Beabono podobna troszkę do Majki i bardzo bardzo do ludzi, więc jak nie jedna to druga sunia będzie, chociaż obu życzę szybszego znalezienia domku i tak się zastanawiam czy to najlepszy okres by przygarniać psiaka? Psiak może poczuć się troszkę odrzucony po narodzinach - w końcu przy dziecku masa roboty. Mi się wydaje, że lepiej jak jest dziecko i później pies.
  5. będzie rezerwacja we wtorek zrobiona, a narazie szukam dalej kogoś na wizytę
  6. dziękuję za ankietę, poszukam teraz kogoś na wizytę :)
  7. ankieta wysłana :) przed adopcją Fred zostanie wykastrowany, oczywiście jeszcze wizyta przed adopcją i jeśli wszystko będzie ok to poszukamy transportu :cool3: jeszcze wcześniej sprawdzę go dokładnie na koty ;)
  8. ciesze się, że dziewczyna się otwiera :):)
  9. najlepiej ogłosić na allegro, najwięcej domków się tam znajduje, tylko proszę sprawdźcie dobrze tych ludzi aby nie poszły na łańcuch i dalsze rozmnażanie BUB suczkę by trzeba wysterylizować by na przyszłość nie było kolejnych psiaków
  10. ma wątek? jeśli tak to podeślij
  11. piękne allegro, duże wyraźne zdjęcia :)
  12. na szczęście dziewczyny były zarezerwowane dostałam jedno zapytanie na pw o sunie, przekazałam telefon :) coś mi się grubo wydaje, że o dziewczyny będzie wojna
  13. świetne zdjęcia :) sunia bezpieczna i wygląda na bardzo zadowoloną, w posłanku śpi jakby całe życie u Was mieszkała :multi::multi:
  14. no nie ciocie kazały wątek założyć i nikogo u Kluski nie było no....
  15. i jeszcze jedno Kluseczkowe zdjęcie [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01711.jpg[/IMG] a dlaczego Kluska? Bo nóżki całkiem chude, drobne a ciałka nawet sporo :):) sunia chętnie wychodzi na dwór ale generalnie to domatorka, typowo nakolankowa/ kanapowa potrafi jeść suchą karmę - taką zjadła u mnie wczoraj wieczorem - dużo i chętnie, na szczęście Vitake, które je Pako am bardzo małe chrupki i bez problemu sobie radziła, na śniadanie zjadła już puszkę ale bardzo malutko i jakoś bez specjalnego apetytu, ale to pewnie przez stresy, raczej wygląda na to jakby lubiła sobie dogadzać więc pewnie z czasem się rozkręci
  16. kurcze co za cwaniak z niego, oj Rudolf grzeczny musisz być, nie możesz nadużywać dobroci i swobody którą dostałeś zastanawia mnie jedno, jak taki psiak z tak silną wolą wolności wytrzymał w schronisku w tej ciasnej klatce??
  17. i wątek Kluski [url]http://www.dogomania.pl/threads/205144-Ma%C5%82a-Kluska-vel-Roxi-w-cudownym-DT-szuka-DS!?p=16604129#post16604129[/url]
  18. Kluska urodziła się dokładnie 13 listopada, wraz ze swoją siostrą miała trafić do schroniska w Obornikach. Los uratował dwie młode damy i trafiły do domu, jednak tam gdzie żyły nie mogły być razem. Kluska - większa sunia, musiała ten dom opuścić. Kluska w przeciwieństwie do swojej siostry jest lekko nieufna w stosunku do nowych ludzi i nowych miejsc. Jednak wystarczy jeden dzień by z radością biegała za swoim nowym panem/ panią. Oddana, grzeczna, potrafiąca utrzymać czystość w domu. Lubi zabawy, spacery. Chętnie by spała w łóżku gdy tylko się jej pozwoli. Lubi inne zwierzęta jak koty i psy gdy tylko nie są zbyt nachalne i stopniowo będzie mogła je poznać. Szaleje za piłeczką, którą chętnie aportuje. To bardzo uczuciowa sunia, odda całe swoje serce osobie, która ją zaadoptuje, człowiek jest jej całym życiem. A oto Kluska, która przebywa we wspaniałym domku tymczasowym i liczy na szybką adopcję do kochającego nowego pana. [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01716.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01714.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01712.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC01718.jpg[/IMG]
  19. były spacery, było bieganie, obawiam się że to cięższy typ, Lockie bardzo energiczny jest, chyba na śmierć trzeba by go zajechać by nie szczekał :( albo manekina na 24 ustawić co by go ładnie głaskał
  20. [quote name='KateBono']Wiemy tylko, że urodziła się 13 listopada 2010, jakaś pani ją oddała po dwóch miesiącach i to co dzisiaj zauważyliśmy - sunia jest strachulec do piesów ( chyba , że się jeszcze oswoi z zaistniałą sytuacją )garnie się do człowieka, stale by siedziała na kolankach, utrzymuje czystość w domku, na smyczy nie ciągnie ale pląta się koło nóg, jest niejadkiem.Są to "rzeczy" do "naprawienia".Zdjęć na razie nie mamy. Małe glizdy zostały wykąpane - teraz wyglądają jeszcze ładniej, dostały kolorków. Może by Snuszkak coś jeszcze napisała?[/QUOTE] wszystko napiszę i wątek zakładam, zdjęcia mam więc wszystko będzie
  21. No i Lockie wrócił.... Nowi właściciele nie dali rady z policją i sąsiadami na głowie. Lockie całą noc szczeka i ujada, także w dzień gdy zostaje sam. Do ludzi super, do obcych też rewelacja, z dzieciakami bardzo ładnie się bawi, daje czesać. Jednak gdy tylko wsiada się do samochodu i odjeżdża do pracy to szczekanie słychać na niezłą okolicę :-( psiak stara też się uwolnić z działki, przegryźć płot, podkopać się, na szczęście ogrodzenie było dobrze przygotowane i się nie udało. Na szczęście nie posiada też umiejętności wspinania się po płocie. Nie zmienia to faktu, że największym problemem jest fakt, że Lockie na samotność reaguje szczekaniem i wyciem. Po weekendzie jeden sąsiad nie wytrzymał, ale ludzie czekali, później niestety przyszedł następny, problemy policja. Gdy tylko się jest z nim zachowanie jest idealne. Czyli kolejny dla nas problemowy psiak. Albo osoba 24h z Lockim w domku, albo długie szkolenie i dobry behawiorysta? Tylko, który nowy dom się tego podejmie? :-(
  22. a Kluska i wielgachne baby już pojechały, wesołe, rozbrykane :)
  23. chyba ciężko mówić że jakiś psiak zasłużył na bezdomność, to raczej ludzie na to zasługują Mona, delikatna sunia, piękna i bezdomna a miała swój dom - niech to .....
  24. ja cały czas czekam na info o suni posokowca po wypadku, jeśli nie będzie mogła przyjechać do mnie, to pewnie Freda wezmę, bo cóż zrobić w uszkach stanu zapalnego raczej nie ma bo czerwone nie są, tylko syfu tyle i brak dostępu powietrza, że stan zapalny to kwestia czasu
  25. czyli na mnie 509 565 343 i [email][email protected][/email] :) zostańmy na ogłoszeniach i ewentualnym szukaniu tymczasu, drobną kasiorkę to można uzbierać już na przyszłościową kastrację i fryzjera, deklaracje na hotel bym odpuściła, nie uzbieramy stałych 600zł a mamy psy chore pod opieką one bardziej potrzebują, niestety taka prawda
×
×
  • Create New...