-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
dzięki :) ;)
-
Kiełka, młoda, nieduża łagodna sunia -ma własny dom!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
gdyby wszystkie nasze psiaki miały taki ruch jak Kiełka :) mam nadzieję, że z tego pozytywnego ruchu koło niej będzie super domek -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
U Soni bardzo dobrze, z Pakiem dogaduje się świetnie, juz nie pilnuje michy, ani posłania bo wiem, że ma wszystkiego pod dostatkiem, łyse place na uszkach zarastają bardzo ładnie i szybko - widocznie to były efekty złego żywienia/zaniedbania. Ma jeden taki ząbek rosnący w bok, chyba jej nie przeszkadza ale to wetka zobaczy jak będzie sterylka i oceni co z nim zrobić. Z pychola wali bo ma duży kamień na zębach to do usunięcia. A tak to przylepa z niej straszna - chyba aż tak lepiącego się do mnie nie miałam nigdy :) -
a gdzie ten wątek? po ile ten pies to już tyle razy dostałam, że przestaje mnie to dziwić....
-
pakazujcie się maluszki, tam nie ma łatwego życia Wy musicie do domków!
-
Reksio - nareszcie znalazl ciepły dom i własnych ludzi!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mały Reksio przypomina się -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
faktycznie takiego stanu złego chyba nie było nigdy.... -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
snuszak replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Orion się przypomina -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
i co tekst pomógł? mamy kompletny zastój w adopcjach.... a Rudolf spadł na tak daleką stronę..... -
krówki będą malutkie jak tam patrze jaka teraz różnica się zrobiła między nimi a onkami
-
a taką wiadomość dostałam: "Witam, Zierzaczkiem na sprzedaż jest sowa czy pies?? Poszukuje sowy. Pozdrawiam Barbara ;)" tylko, że mnie to już nie śmieszy...
-
to czekamy na fotki, bilans w schronisku mimo adopcji ten sam bo onkowatych było 4 łaciatków też 4 ( w sensie 3 i jeden w braziku z tego samego miotu) nie było za to mieszańcy jamników ani tej Twojej małej czarnuszki, czyli chętni na szczeniaki w okolicach jacyś są, szkoda tylko że nie możemy akurat tych adopcji sprawdzić i skontrolować bo szczeniaka ze schroniska łatwo zabrać a potem się i łatwo pozbyć jako już starszego kundelka bo wyrósł nie taki, znudził się albo gryzie itp. mam nadzieję jednak, że adoptowali je odpowiedzialni ludzie, jednak gdyby te, które zostały miały DT można by spokojnie znaleźć chętnych i domy posprawdzać....
-
Labi pojechała do domu! Trzymajcie kciuki!
snuszak replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
okropne to, jak pies może się znudzić.... -
gdyby Puszczyk mógł już spędzić te wakacje w swoim domku
-
[quote name='supergoga']Właśnie wczoraj miałam pisać o niego, bo nadal jest na stronie i byłam ciekawa czy DT podejmie adopcję. A umowa spisana? Wszysko ok? Apacz bądź grzeczny![/QUOTE] tak umowę mam, domek jest cały czas w kontakcie z Kajetanem ze Śremu, który daje pomoc odnośnie wychowania psiaka i z Tomo, a teraz zaczną jeszcze jeździć na beaglówki
-
i tak jak myślałam Apacz zostaje w DT :)
-
Aniu dzwoń jeszcze do doktora, odbierze jak będzie mógł. Żeby chociaż on zadzwonił wcześniej do strażników miejskich lub pracownika schroniska, że będziesz. To może pomóc, lepiej stosować środki ostrożności :) czekam niecierpliwie na relację i fotki, czy chociaż szczeniorków ubyło, bardzo się o nie martwie, gdyby chociaż na zasap poszukać DT dla tych które są jeszcze z mamą, albo porobić im ładne fotki powystawiać na allegro i rezerwować dla sprawdzonych domków jeśli pozwolą w schronisku na rezerwację....
-
Miła Sunia z lekką nadwagą ma już swój wytęskniony dom :)
snuszak replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
[quote name='mussimusk']całkiem możliwe że po starszej osobie która trafiła do szpitala albo umarła[/QUOTE] takich przypadków niestety jest dużo -
Przerażona 3 -letnia Sonia szczęśliwa - ma własny DOM!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='What May NN']kilka zrobiłam.. gumtree, alegratka, kup i sprzedaj, tablica.pl[/QUOTE] dziękujemy z Sonią :) -
Miła Sunia z lekką nadwagą ma już swój wytęskniony dom :)
snuszak replied to mussimusk's topic in Już w nowym domu
pewnie, że domowa, dlaczego nikt jej nie szuka.??