Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. mysle aby sprobowac umiescic w lokalnej gazecie mojej miejscowosci Mikule tylko nie wiem jeszcze czy istnieje taka mozliwosc
  2. dziekujemy za umieszczenia Małego na stronie ale z najnowszych wiadomosci wynika ze Mały prawdopodobnie pojedzie do nowego domku w poniedzialek!!! Trzymajcie kciuki! Tak długo czekał i było zero zainteresowania a teraz nareszcie cos sie ruszyło, dam znac w nasteonym tygodniu czy pojechał i ewentualnie jak bede wiedziec cos wiecej to co u niego :loveu:
  3. ja tylko mam nadzieje ze juz niedługo bede mogla zamknac watek oriona napisem ( znalazl swoj dom!!!)
  4. no wlasnie, tymczasowy a kazdy tymczas moze sie kiedys skonczyc... mało tego pies czym bardziej sie przywiaze do nowej osoby tym bardzij bedzie cierpial gdy pojedzie do nastepnego
  5. ja kibicuje ale same kibicowanie nic nie pomoze, to tak jak z pilka nozna, tam tez nie pomoglo :crazyeye: my potrzebujemy konkretow - domkow i golii :cool1:
  6. ja tez podnosze maluszka mojego kochanego :loveu: czy ktos sie odzywa juz na jakies ogloszenia?
  7. ja mam ogromna taka nadzieje, ale zawsze trzeba brac wszelkie mozliwosci pod uwage, ale ciesze sie bardzo ze Orion bedzie wykastrowany bo to najwazniejsze i moze troche wyciszy jego temperament
  8. Oris dziekujemy za foty małego :lol: czekamy tez na relacje pozniej jak zachowuje sie szczenior, dzieki wielkie ze go zabrałas ze soba :loveu:
  9. piekny ten Jacek i przemiła psina :)
  10. Pako mały szczeniak szuka domku odpowiedzialnego i kochanego - na wczoraj!
  11. moze byc taki tytuł bo ja w takie klocki to do konca dobra nie jestem?! Nie wiem gdzie teraz szukac szansy dla Miki. Pozostaje chyba tylko czekac
  12. wstepnie Orionek pojedzie do Pani w poniedzialek :) bedziemy pozniej mocno trzymac kciuki i czekac na wiesci jak sie sprawy maja ale ponoc jest alternatywa ze jesli nie zgodzi sie z samcem to jest dla neigo 2 superowy domek :)
  13. ja tez tak bym wolala bo zapotrzebowanie chyba bedzie cały czas na DT Pankuś na pierwsza!
  14. to znaczy ze dzis ogolnie dobry dzien jest mamy nadzieje i perspektywy na dalsze dzialanie i dobra przyszlosc dla psiakow :) aby tak dalej Orionek ma szanse na dobry domek ale jeszcze wiele tak na prawde zalezy od niego samego jak potraktuje innego dorosłego samca.... ja jestem dobrej mysli
  15. a no i dziekujemy za dobre wiesci z DT :loveu:
  16. to ja nie wiedzialam ze jest jeszcze tam jedna sunia :crazyeye: myslalam tylko ze kudlata i szczenior w tym boksie
  17. Z pania rozmawiałam ale miala do mnie jeszcze dzwonic a tu sama zabrala sie do roboty, jesli rozsadna i ok to dobrze by bylo jakby chlopaka zabrala, ale 12 letni pies to nie onek a wyzel :) Pani po znalezieniu go na allegro szukala go w schroniskach w Poznaniu bo bardzo chciala go zobaczyc. W kazdym badz razie mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i psiaki sie zgodza bo domek bylby fajny :)
  18. swietna wiadomosc! teraz szukamy DS dla Pankiego :loveu:
  19. tak jest podnosimy cudaka :)
  20. wrzucilam Małego na molosy do dzialu z innyi rasami moze ktos go tam zauwazy
  21. panki ma osobna miejscowke ale jest bardzo ciasna ale o niebo lepsza od miejsca za buda, dostał jesc i pic jest kochany
  22. Orion jest z tym 1 duzym, panek jest osobno wiec doczeka tymczasu, dzis nie bylo spiec pomiedzy psami, widac ze wspołlokator boi sie Oriona ale był przy wyjsciu dał sie poglaskac wachaly sie po pyskach z Orionem nic wiecej, wiec nie ma najwiekszej tragedii ale zeby do niej nie doszło potrzebny bedzie dom dla hienki
×
×
  • Create New...