Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. A to dajcie tylko znać kiedy to i ja bede nadzorowac :P a i moze z Mika z dala Was bedziemy gonic zeby troszke tłuszczyku zrzuciła :crazyeye:
  2. Dziwna w ogole sie zrobila na punkcie tego jedzenia bo jak byla u mnie to moja jedna kotka do jej michy podchodziła i jej wyjadała a Mika nie miala nic przeciwko
  3. Podnosimy dzielna Joo, czekamy na relacje ze stanu jej zdrowia jak cos bedzie wiadomo A Goga pamietaj cokolwiek, to jestesmy z Toba!
  4. jednak z potencjalnego nowego domku nici??
  5. wiadomo ze pies ideał :cool3::cool3: tylko ciagle szuka domku!!!!
  6. zdecydowanie nie tez skoro nikt sie nie odzywa :shake:
  7. Szkoda, ale trzymam Cie za slowo ze dasz znac i to mozliwie jak najwczesniej bo czasem bywa ze mnie nie ma i nie zagladam wtedy do Was na watek i mozemy sie nie zgadac!
  8. A i saneczki malenkie z jakims rocznym bobasem pociagnie bo mocny jest chlopak :lol:
  9. Bobowita a wybieracie sie w sierpniu tak jak mysleliscie do Pozn czy juz nie?
  10. domek na wczoraj dla malego dzikusa w typie huskiego! Idealny do biegania i na długie spacery a nie zajmuje tyle miejsca co rasowy huski.
  11. ale juz dzis dostalam goraca wiadomosc od Rene@Rabik ze jest szansa na domek!!!! Oby to byl ten jedyny ostatni, trzymajcie mocno kciuki, ciotka Rene robi co w jej mocy!
  12. takiego ladnego psiaka nikt nie widzi? Niestety przez dogo ciezko teraz domki znalezc bo wszyscy zapsieni :shake:
  13. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  14. Dla Kiki i jej wspanialej pańci 100 lat :):) zawsze wiadomo ze pieski ze schroniska ktore doznaly tyle zla odwzajemniaja swoja milosc az pieciokrotnie!
  15. wiem ze ciezko brac psa, ktory boi sie podejsc do czlowieka, ze lepiej takiego ktory od razu podziekuje nam za milosc.... ale Mundek kiedy bedzie mial tylko takie mozliwosci zaraz otworzy sie na swiat i ludzi, przeciez on juz to robi!!! kiedy przekona sie ze czlowiek nie tylko bije ale i potrafi kochac to oczaruje wszystkich
  16. kto da jej miche, poslanko, odrobine milosci? ona bedzie wdzieczna!
  17. nawet juz ciotki zapomnialy o Mice :-(
  18. smutne to wszystko, Czarus mykaj do domku!
×
×
  • Create New...