wiem ze ciezko brac psa, ktory boi sie podejsc do czlowieka, ze lepiej takiego ktory od razu podziekuje nam za milosc.... ale Mundek kiedy bedzie mial tylko takie mozliwosci zaraz otworzy sie na swiat i ludzi, przeciez on juz to robi!!! kiedy przekona sie ze czlowiek nie tylko bije ale i potrafi kochac to oczaruje wszystkich