Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Dobrze ze Kika juz uszy ma zdrowe, teraz pewnie szykujecie sie na oboz zeby wypasc jak najlepiej :lol:
  2. Gringo ja równiez Cie podniose, gdzie mozna jeszcze pooglaszac to ja moge cos jutro zrobic>?
  3. Ja nie wiem psiaki jakos domki znajduja a Mika z reszta swietej trojcy dalej siedzi :shake: jakos ich ruszyc nie idzie
  4. Dobrze ze Joo juz bezpieczna :lol: teraz szukamy dla niej stalego domku
  5. trzymam kicuki zeby cos sie udalo bo Jacek to swietny pies!
  6. Kiedys zapewne sie znajdzie, kwestia czasu ale schronisko to nie jest dobre miejsce aby czekac na dom
  7. Mika ma allegro, allegratke itp. na 1 stronie jest spis wszystkiego gdzie Mika ma lub miała ogłoszenia
  8. Jacek tak jakby delikatnie schudł albo mi sie tylko wydawalo, moze to przez rozwolnienie :shake: nie zabrałam go na spacer bo nie mialam szelek dla niego, gdyz obecnie ma je Szymek, dlatego Blondyn bardzo był niepocieszony, piszczał ze chce bardzo wyjsc nie mogłam niestety nic zrobic..... Jacek tak kocha spacery i dlatego potrzebuje swojego domku gdzie bedzie mial aktywnych wlascicieli
  9. bardzo dobra wiadomosc :lol: byłam dzis w schronie, Joo jest juz w normalnym duzym boksie i od razu jest bardziej szczesliwa, kita do gory szczeka i piszczy zeby zabrac ja na spacer, sunia sie zmienila nie do poznania, na spacerku dostojna i szczesliwa;)
  10. niestety same nasze podoszenie chyba nic nie da, nikt na dogo nie interesuje sie Mika jako pieskiem do zabrania ze schronu
  11. zeby chociaz ten tymczas sie udał bo Joo ma straszne warunki,
  12. Znajdzie bo musi... taki piekny psiak, bedzie ozdoba kazdego domu
  13. tragedia jak wszedzie :shake: Mikula moja kochana na pierwsza
  14. swietna wiadomosc!!! dzieki Oris za opieke nad chlopakiem a Tobie Pako szczescia :multi:
  15. Joo jest przerazona zycie w schronisku, gdy wychodziła z nami na zdjecia i krotki spacer byla przestraszona, ogonek miedzy nogami jak wracała była juz usmiechnieta.. kita dumnie w do gory, nie pozwolny jej siedziec w tym schronisku
  16. to chyba nie byliby odpowiedni kondydaci bo co by było jakby Jacek sie znudzil :shake: domek dla Jacka tylko kochany i odpowiedzialny
  17. hmm moze cos i ma ale gabarytowo odbiega bardzo, ale piekny psiak, prosimy o pomoc w szukaniu domku
  18. Mika marnuje sie w schronie....
×
×
  • Create New...