Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Mika sie przupomina! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/273/ae749e8a355ee81c.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/272/8d31f941fc3024fa.jpg[/IMG][/URL] tak dzis imprezowala MIka z Mundkiem.... szkoda tylko ze w takim miejscu kolega i kolezanka sie przypominaja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/273/ae749e8a355ee81c.jpg[/IMG][/URL]
  3. Baleronik nie moze sie od ziemi juz oderwac zeby leciec po domek!
  4. Ja mam odłozone jakies rzeczy na bazarki dla Rokiego :cool3: tylko musze Ci Goga przekazac
  5. Mikus do gory!
  6. trza bedzie i to namawiac duzo, moze ktos fajny sie skusi na pieknosci :loveu:
  7. .... na swoja rozsadna odpowiedzialna i kochajaca rodzine
  8. Tak Roki to wyjatkowy pies, juz sie przyzwyczailam ze on tam zawsze jest ale nigdy nie jest szczesliwy :-( w nastepnym domku bedzie Ci lepiej
  9. MUndzio tak pilnie potrzebuje DT aby sie przełamać!
  10. chyb daleko, oj daleko tak ze nie słyszy naszego wołania o pomoc dla miki
  11. ja niestety tez nie :shake: to jakas paranoja jest
  12. taki wiekszy labek szuka domku :evil_lol::evil_lol:
  13. w sumie Margolka nie głupi pomysł :lol:
  14. Tak powinna miec juz swoj domek zeby DT nie blokowac i zeby sie nie przywiazala za mocno, chociaz pewnie juz to nastapilo :-(
  15. Ja niestety chyba predzej bym tam wrogow znalazla niz przyjaciol :oops: niestety nie kojarze nikogo tam z formy kto moglby sie za nami wstawic.
  16. Jacek hoopaj na gore po domek!
  17. To kiedy bedzie akcja pod pseudonimem "Roki Balboa wielka podroz" ? :lol:
  18. Ja tylko czekam na ruda pieknosc w rudych jesiennych lisciasch, to bedzie piekne!
  19. dobra!! Gringo Szuka Domu!!!!!!!!!
  20. szkoda :( ale zobaczymy moze cos innego sie znajdzie do blondyna
×
×
  • Create New...