-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak tam cioteczki? akcja sie powiodla? bo nic nie wiem :shake: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
hejo :) wrocilam z wakaji i jakos na moje konto nie moge sie dostac ;/ mam nowe, aczkolwiek bardzo podobne hm... Cobra jaki kumpel? wpadne do ciebie w nastepnym tygodniu! -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
własnie wróciłam! nawet nie wiecie jaka niespodzianke mi zrobiliscie, zagladam i widze ze Gringo ma domek!!!! super -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nikt nie słyszy naszego wołania!! Gringo skonczy kiepsko jesli nie znajdziemy dla niego DT lub DS -
wrzucilam tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10854594#post10854594[/url]
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zapomnialam dodac ze Gringo ma jakis nieduzy strup na glowie jak go drapalam to wyczulam pod polcami a mały pisnal bo go zabolalo w tym miejscu, odskoczyl ale zaraz powrocil do miziania.... obadalam strupa lekkim dotykiem, jest mały i nic groznego ale glowe ma obolala w tym miejscu, pewnie cholera sam sie puknal w glowe bo w bude nie trafil :mad::mad: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dzis tez wisial na kratach biedaczek! DT potrzebny natychmiastowo zanim cos zlego sie stanie :angryy: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Blondyn juz sam w boksie bo kolezanke oddelegowalam do innego :crazyeye: ale wył chlopak za kolezanka -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Cobra juz w osobnym boksie ;) widze ze ciotki dały Cobrze rozowa obrozke jak na prawdziwa kobiete przystalo :evil_lol::evil_lol: prezentuje sie idealnie -
przykro mi ze tak z mika jest, szczegolnie ze ja tam sie do niej przywiazalam jak byla u mnie po sterylce :shake:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo na pierwsza! -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Blondyn na smyczy chodzi, chociaz czasem ciagnie ale jakby ktos siedzial caly tydzien lub wiecej w ciansym kojcu to tez by ciagnal.... do psow jest kochany :loveu: nawet jak byl u mnie na tescie kota to go w ogole nie zauwazal :lol: zero agresji -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
oby wszystko sie udalo, bede trzymac kciuki jak bede na wakacjacha jak wroce mam nadziej przeczytac tutaj cos milego -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
NIe wiem moze bylo zamkniete bo stroz mial wolne albo autobusy nie jezdzily to bylo zamkniete bo nie musialy na teren wjezdzac,w kazdym badz razie ja bede jutro w schronie -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
nom tak mysle ze szuka i to w trypie natychmiastowym :crazyeye: dzis brama od schronu tez zamknieta byla :shake: -
Hej ona jeszcze sie nie toczy! MOze nie ma najepszej figury ale sie nie toczy :cool3:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dewuska wiadomo :lol: Gringo to super psiak! -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niestety taka jest prawda ze towarzystwo ciezko wybiegac, bo chcac wyprowadzic jak najwiecej towarzystwa ida na krotki spacery a zdecydowanie potrzebowalyby czegos dłuzszego -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
szczerze to Cobra nie wyglada na suke ktorej ktos mialby szukac :-( jak bym u nas Mały to tez nikt go nie szukal a mial on błyszczaca siersc, byl zadbany a Cobra jest bardziej matowa, jest zapchlona i ogolnie nie sprawia wrazenia suki po ktora ktos mialby wrocic, ta jej obrozka tez rewelacyjna nie jest, zapewne na spacery z nia nikt nie chodzil........ to moje zdanie, obym sie mylila :roll: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
no ja dzis bylam rowerem zeby ze strozem pogadac i zobaczyc co u psiakow i Cobry ale brama byla zamknieta i nie bylo jak sie dostac, zawsze moglam isc do stroza bo jest otwarte przez te atobusy ktore tam wjezdzaja ale bylo akurat zamkniete i ni ch*** szczenior ma duza sraczke wiec pewnie niezle zarobaczony ;/ oby tylko nie mial wlosoglowki jak Kika :shake: -
Suczka w typie belga ma już swoją kanapę na zawsze!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
no wlasnie i tu problem :cool1: no i chyba jest niezle zapchlona bo czesto stawala i sie drapala zawziecie :angryy: -
[FONT=Arial Black]Cobra - [FONT=Arial]to wspaniałą sunia mieszkającą w przytulisku pod Poznaniem. Jest tam od niedawna, dlatego wesoła czeka z nadzieją na nowy dom. Każdego w schronisku wita merdaniem ogona i pyskiem wlepionym pomiędzy kraty. Jest czarna jak węgiel ze sterczącymi wesoło uszkami. Pragnie być głaskana cały czas lecz w schronisku nie jest to możliwe. Dzieli jeden boks razem z Jackiem dużym psem i dogadują się wspaniale. Ale właśnie Cobra jest suką, Jacek psem, sterylki jeszcze nie ma, zobaczymy co da się wymyśleć... dlatego szybko potrzebny jest dom, bądź jakiś tymczas. Cobra jest duża, energiczną suką, dlatego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów i wspólnych zabaw. Nie pozwólny by marniała w schronisku, [FONT=Arial Black]ona tak bardzo kocha ludzi!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/6c6957696f34873d.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/FONT][/FONT]