Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. jak tam cioteczki? akcja sie powiodla? bo nic nie wiem :shake:
  2. hejo :) wrocilam z wakaji i jakos na moje konto nie moge sie dostac ;/ mam nowe, aczkolwiek bardzo podobne hm... Cobra jaki kumpel? wpadne do ciebie w nastepnym tygodniu!
  3. własnie wróciłam! nawet nie wiecie jaka niespodzianke mi zrobiliscie, zagladam i widze ze Gringo ma domek!!!! super
  4. Nikt nie słyszy naszego wołania!! Gringo skonczy kiepsko jesli nie znajdziemy dla niego DT lub DS
  5. wrzucilam tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10854594#post10854594[/url]
  6. Joo wiemy ze Ci dobrze grzac dupke u ciotki ale teraz bardzo potrzebny jest nam wolny tymczas wiec mykaj do domku :roll:
  7. zapomnialam dodac ze Gringo ma jakis nieduzy strup na glowie jak go drapalam to wyczulam pod polcami a mały pisnal bo go zabolalo w tym miejscu, odskoczyl ale zaraz powrocil do miziania.... obadalam strupa lekkim dotykiem, jest mały i nic groznego ale glowe ma obolala w tym miejscu, pewnie cholera sam sie puknal w glowe bo w bude nie trafil :mad::mad:
  8. Dzis tez wisial na kratach biedaczek! DT potrzebny natychmiastowo zanim cos zlego sie stanie :angryy:
  9. Blondyn juz sam w boksie bo kolezanke oddelegowalam do innego :crazyeye: ale wył chlopak za kolezanka
  10. Cobra juz w osobnym boksie ;) widze ze ciotki dały Cobrze rozowa obrozke jak na prawdziwa kobiete przystalo :evil_lol::evil_lol: prezentuje sie idealnie
  11. przykro mi ze tak z mika jest, szczegolnie ze ja tam sie do niej przywiazalam jak byla u mnie po sterylce :shake:
  12. jak beda gryzc gosci to my tez je bedziemy podgryzac to sie naucza ze nie wolno ;p My tu gadu gadu miło sie robi ale domku jak nie widac dla mundka tak nie widac :-(
  13. Blondyn na smyczy chodzi, chociaz czasem ciagnie ale jakby ktos siedzial caly tydzien lub wiecej w ciansym kojcu to tez by ciagnal.... do psow jest kochany :loveu: nawet jak byl u mnie na tescie kota to go w ogole nie zauwazal :lol: zero agresji
  14. oby wszystko sie udalo, bede trzymac kciuki jak bede na wakacjacha jak wroce mam nadziej przeczytac tutaj cos milego
  15. NIe wiem moze bylo zamkniete bo stroz mial wolne albo autobusy nie jezdzily to bylo zamkniete bo nie musialy na teren wjezdzac,w kazdym badz razie ja bede jutro w schronie
  16. nom tak mysle ze szuka i to w trypie natychmiastowym :crazyeye: dzis brama od schronu tez zamknieta byla :shake:
  17. Hej ona jeszcze sie nie toczy! MOze nie ma najepszej figury ale sie nie toczy :cool3:
  18. dewuska wiadomo :lol: Gringo to super psiak!
  19. Oj Wy ciotki :cool3: [SIZE=5]Mundek potrzebuje DS!!![/SIZE]
  20. Niestety taka jest prawda ze towarzystwo ciezko wybiegac, bo chcac wyprowadzic jak najwiecej towarzystwa ida na krotki spacery a zdecydowanie potrzebowalyby czegos dłuzszego
  21. szczerze to Cobra nie wyglada na suke ktorej ktos mialby szukac :-( jak bym u nas Mały to tez nikt go nie szukal a mial on błyszczaca siersc, byl zadbany a Cobra jest bardziej matowa, jest zapchlona i ogolnie nie sprawia wrazenia suki po ktora ktos mialby wrocic, ta jej obrozka tez rewelacyjna nie jest, zapewne na spacery z nia nikt nie chodzil........ to moje zdanie, obym sie mylila :roll:
  22. no ja dzis bylam rowerem zeby ze strozem pogadac i zobaczyc co u psiakow i Cobry ale brama byla zamknieta i nie bylo jak sie dostac, zawsze moglam isc do stroza bo jest otwarte przez te atobusy ktore tam wjezdzaja ale bylo akurat zamkniete i ni ch*** szczenior ma duza sraczke wiec pewnie niezle zarobaczony ;/ oby tylko nie mial wlosoglowki jak Kika :shake:
  23. no wlasnie i tu problem :cool1: no i chyba jest niezle zapchlona bo czesto stawala i sie drapala zawziecie :angryy:
  24. [FONT=Arial Black]Cobra - [FONT=Arial]to wspaniałą sunia mieszkającą w przytulisku pod Poznaniem. Jest tam od niedawna, dlatego wesoła czeka z nadzieją na nowy dom. Każdego w schronisku wita merdaniem ogona i pyskiem wlepionym pomiędzy kraty. Jest czarna jak węgiel ze sterczącymi wesoło uszkami. Pragnie być głaskana cały czas lecz w schronisku nie jest to możliwe. Dzieli jeden boks razem z Jackiem dużym psem i dogadują się wspaniale. Ale właśnie Cobra jest suką, Jacek psem, sterylki jeszcze nie ma, zobaczymy co da się wymyśleć... dlatego szybko potrzebny jest dom, bądź jakiś tymczas. Cobra jest duża, energiczną suką, dlatego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów i wspólnych zabaw. Nie pozwólny by marniała w schronisku, [FONT=Arial Black]ona tak bardzo kocha ludzi!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/6c6957696f34873d.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/FONT][/FONT]
×
×
  • Create New...