Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. :lol: Morganem wroci do zdrowia juz ciotki o to zadbaja
  2. piekny ten nasz Jacek :crazyeye:
  3. bo bujajavy czasu nie maja :-( a Joo juz dawno powinna przekazac Dt inneu psiakowi wiec hopsaj do gory po domek!
  4. ja jestem dobrej mysli i trzymam kciuki!:loveu:
  5. mysle ze on by w kojcu niezle narozrabial jakby zostal sam, nie chcemy kolejnego powrotu Jacka, jak juz idzie to niech dobrze ;) ale fajnie ze ktos sie chetny zglasza bo oznacza to ze jacek piekny jest nie tylko dla nas wiec i nastepni chetni sie znajda
  6. no i wyspacerowaly ;) musze powklejac banerki naszych psiakow do podpisu :cool3:
  7. no tak ludzie kupuja rasowego pieska bo ladny ale jak zaczyna chorowac to won bo trzeba by jezdzic do weta i jeszczze placic!! jak Kika spanielka z wlosoglowka ktora tez byla u nas w schronie, szkoda slow na ludzi to sie chyba nigdy nie zmieni, dobrze ze tak szybko zostala zorganizowana pomoc dla Morgana ;)
  8. tez dlatego musi trafic szybko do dobrego domku zeby takie zachowania zostały mu wybitez glowy ;) bynajmniej nie mowie tu o mlotku czy kiju, mowie o dobrym domku :lol:
  9. pewnie widze nie beda kolorowe po tych Twoich kropkach :shake:
  10. takie malenstwa w schronie długo nie dadza rady, szczeglnie ze brak miejsc i zaraz jakiegos wielkoluda do nich wrzuca :shake: kto uratuje szczeniaczki?
  11. Jejku ale piekny psiak, ja tych ludzi chyba :mad:
  12. nom ;) i jakies ladne zdjecie Mikuli zapodac
  13. halo :p dawno nie zagladalam bo jakos czas mnie goni ostatnio, rowniez gratuluje 50 strony jestem ciekawa jak postepy Kiki w jej zostawaniu w domu, bo Pako to ponad pol roku u mnie robil demolke, dzien w dzien czasem ale jakos mu przeszlo i teraz przesypia wszelkie nieobecnosci, mam nadzieje ze Kikula juz tez!
  14. nom tylko o to chodzi aby chetni ktorzy chcca mike zglaszali sie do fundacji a nie do schronu bo wtedy nie bedziemy mieli konktoli dio kogo mala idzie ale moge sie dowiedziec czy mozna by zamiescic artykuł :razz:
  15. a no mam nadzieje ze okazja bedzie predzej niz pozniej :cool3:
  16. no tak tylko ja nie bardzo mam pomysl na dobra reklame i gdzie ja umiescic, jedyna opcja o ktorej myslalam ze moze gazetka puszczykowska zeby napisac tam ktrotki artykul i podac namiary na fundacje dla chetnych do adopcji
  17. ja tez trzymam kicuki za domekd la Pokera!
  18. umie bo zapowiada sie ze jednak nie wpadnie w odwiedziny :oops: wredna ja.... a moze to jednak wredna uczelnia?
  19. no tak bo cioteczka snuszkak to wredna baba jest :evil_lol:
  20. ja zagladam ;p ale potencjalni chetni niestety nie :shake:
  21. Mikus hoopsaj bo juz bardzo dlugo czekasz!
  22. dzis dalo rade wiec wracam do mojej aktywnosci :cool3: a co ogolnie w schronie jakies nowe rzeczy bo tylko wiem o adopcji gringo
×
×
  • Create New...