halo :p dawno nie zagladalam bo jakos czas mnie goni ostatnio, rowniez gratuluje 50 strony
jestem ciekawa jak postepy Kiki w jej zostawaniu w domu, bo Pako to ponad pol roku u mnie robil demolke, dzien w dzien czasem ale jakos mu przeszlo i teraz przesypia wszelkie nieobecnosci, mam nadzieje ze Kikula juz tez!