Do Kaski jej jeszcze troszke brakuje ale fakt Mikula tyje w oczach co nie jest dobra sprawa, a wystarczyloby troszke ruchu kochajacy domek i wszystko byloby ok
piekne chlopaki, ah strach pomyslec co by z nimi gdybyscie do schronu nie pojechały, dobrze ze deklaracja DT jest to bardzo optymistyczna wiadmosc ale staramy sie natychmiast znalezc DS
jeszcze raz dzieki dziewczyny!
Gringo w dobrej formie byl na szybkim spacerku i wcinal chrupki.... juz chlopak nie taki cichy jak ostatnio na powitanie szczekał zeby go zabrac na spacer :lol:
niezle sie chlopak rozbrykał :D
w ta srode nie bylam odwiedzic psiakow... mialam jak zwykle wolne ale zawozilam papiery na uczelnie i przyblakal sie do mnie popoludniu terier, ciezko sie usprawiedliwic bo towarzystwo uwielbia odwiedziny i ciezko im tego odmowic ale no zawalilam nie dalam rady :shake: