Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. podnosze pannice!
  2. domeczek od zaraz poszukiwany dla naszej ksiezniczki Joo
  3. wracam po weekendzie aby podniesc do gory naszego huskiego!
  4. Tak blondyn wrócił... no i wyje, nie szczeka ale wrecz wyje :shake:
  5. podnosze sunia do góry!
  6. Mundek zrobił w schronisku postepy ale sa niewielkie a psiak jest w schronie od dłuzszego czasu, ciagla obecnosc z czlowiekiem dalaby mu pewnosc siebie, niestety brak DT dla niego :-(
  7. Mika tyle w oczach ten łakomczuch cholerny :shake: wcina ten syf i idzie jej to w bioderka a wiadomo pies z nadwaga to kolejny minus adopcyjny
  8. Dobrze ze sa ciotki, ktore kontroluja cały czas sytuacje! Pies oddawany do adopcji musi byc zdrowy! Chyba ze mamy 100% ze nowi własciciele sa swiadomi choroby i sa gotowi podjac sie leczenia i jego kosztów, ale jak z adopcjami jest kazdy wiec.... czasem bywaja pomyłki jak w przypadku Blondyna ktory wyje teraz w boksie :(:(
  9. Tak to prawda, Gringo okazał nam dzis swoja dzicz! Za to psiakiem dla aktywnego czlowieka bedzie wspanialym, na długie spacery, bieganie, wycieczki - rewelacja, w klatce zostanie małym diabłem wcielonym. Skacze, ciagnie, generalnie chce biegac i tyle co tu duzo mowic.
  10. :multi::multi::multi::multi: oby wszystko sie udalo!
  11. a długo ten remont jeszcze beda mieli? :cool3:
  12. do góry! dzis Cie odwiedze!
  13. Kto szuka kochajacego psa, ktory bedzie sie wyroznial z psiego towarzystwa? Jedno oczko inne od drugiego, piekny pyszczek, mały-niekłopotliwy!
  14. Mika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. To Joo miala długie wakacje, teraz niech jedzie na wieczne wakacje do newego domku!
  16. Gringo skacze na pierwsza po domek!
  17. a Kaśka jest na molosach? chociaz co widze to tam raczej nie jest tak aktywnie jak tutaj ale nie szkodzi probowaC
  18. no tak narobiło sie teraz szczeniaczkow............. szkoda ze głupota ludzka nie zna granic, szczeniorki hop hop po domek!
  19. ja juz nie wiem tak bardzo Mika jest kochana, tak bardzo chcialabym zeby miala domek a ona czeka i czeka, nie mam nawet pomyslow
  20. Ja trzymam bo Roki siedzi najdłuzej i powinien dostac szanse.
  21. Czarku na pierwsza uciekaj bo piekny z Ciebie psiak
×
×
  • Create New...