Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Margolka jasne ze mozesz cos splodzic :lol: byloby super, długosc tekstu nie zostala okreslona ale mamy umiescic najwazniejsze info, mysle zeby tez napisac jakies zdanie jaka fundacja jestesmy itp
  2. maluszki sa w schronie bo jeszcze mniejsze maluszki do nas trafily :-( dziewczyny jestescie wielkie i tym uda sie pomoc ale czasu malo na to wszystko
  3. jejku ja tez!!! z niecierpliwoscia czekam na wiesci!
  4. jasne ze musi, bo inaczej nam ten blondyn zdziczeje z samotnosci!!!
  5. [quote name='Rene@Rabik']Ciotka Talcottowa ma wolne ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie wierze, może na tę jej wieś internet nie dochodzi ?:razz::diabloti: Mundek proś u św.Franciszka coby ciotka wygrała w totka, to zabiorę ciebie z Miką i Gringulca. A cioteczka Sznukak będzie wpadać ze swoim zwierzem z wizytą :lol:[/quote cioteczka snuszkak juz drepcze nogami pod biurkiem zeby na wizyte startowaC ze zwierzem dzikim moim :lol: tylko wygrajcie!!! zycze Wam tego! ej mnie tez dogo ostattnio szwankuje czesto ;/
  6. co Cie podpasi i bedzie chadzal z Toba po parku :razz:
  7. dostalam wiadomosc od pani redaktor ze mozna umiescic artykul, teraz cos trza o mice napisac! ale ja pomyslu nie mam, zreszta dziewczyny piszcie co moge podac jakie namiary itp
  8. super, a ja w tym czasie podniose nasza czarna dame
  9. mikula mikula zimno sie robi wiec mykaj do domku!
  10. niestety trzeba zmienic ten tytul, Gringo znowu poszukuje domu :-(
  11. chyba zmienie tytul bo tez cos niechodliwy :cool1:
  12. Cobra co tam dlugo pieknosci robisz w schronie?
  13. no na to wyglada, sama elita kibicuje Mikuli, moze trafi Mika na elitarnego nowego pana czy tez pania :cool3:
  14. a coz tymi chetnymi ktorzy byli? bo byli prawda?
  15. [quote name='Margolka']Cobra to wspaniała sunia:loveu: Ten, kto ją przygarnie, z pewnością nie będzie żałował:multi:[/quote] oj z pewnoscia nie bedzie :loveu:
  16. ogolnie boks miki i mundka to jedna wielka impreza, psy cały czas usmiechniete jak sie przychodzi i czasem widzialam jak mika bawi sie z mundkiem w tarmoszenie :loveu: jejlu ale to by bylo szczescie jakby poszly razem do jednego domku, to moje marzenie
  17. jestescie wielcy!!! Morgan hoopaj po domek!
  18. Joo mykaj do domku bo zimno sie robi i potrzebujemy miejsca dla innych psiakow!
  19. akcja przelozona na inny termin,
  20. kochana sunia w typie belga, tylko patrzcie jaka piekna!
×
×
  • Create New...