[quote name='Rene@Rabik']Ciotka Talcottowa ma wolne ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Nie wierze, może na tę jej wieś internet nie dochodzi ?:razz::diabloti:
Mundek proś u św.Franciszka coby ciotka wygrała w totka, to zabiorę ciebie z Miką i Gringulca.
A cioteczka Sznukak będzie wpadać ze swoim zwierzem z wizytą :lol:[/quote
cioteczka snuszkak juz drepcze nogami pod biurkiem zeby na wizyte startowaC ze zwierzem dzikim moim :lol: tylko wygrajcie!!! zycze Wam tego!
ej mnie tez dogo ostattnio szwankuje czesto ;/