ja dziewczyny ale Wam ekspresowo idzie :evil_lol: pomiziajcie mikule koniecznie bo ostatnio jej nie odwiedzialam, wredna baba jestem i tyle kurna, jutro nie moge byc w schronie, bierzcie malucha! A na te nastepna 2 male macie jakies DT czy jeszcze nie?