Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. a czy wiadomo jaka to kobieta odprowadzila psa do schronu? powinni spisac jej dane pewnie czy cos :crazyeye: skoro klamala ze oddala bo nie ma czasu a pies jest chory i trafil w bardzo zlym stanie to trzeba by ja jakos obciazyc konsekwencjami
  2. Kikulec moim psim spanielowym faworytem!!! pod kazdym wzgledem. Pamietaj ze jak bedziecie z Kika przyjezdzac na wystawe psow do pozn i bedzie czas to nie zapomnij napisac wczesniej to moze jakies spotkanie bedzie w puszczykowie :cool3:
  3. ona od poczatku miala taka plamke bez siersci ale ja sie nie znam :shake:
  4. Mikula jutro bedzie mizianko!!!
  5. :-(:-( Fila... trzymaj sie malenka
  6. super, ja tylko czekam na info o ktorej :diabloti: szczeniorki szukaja domkow!
  7. ja trzymam kicuki tak ze az rece mi bieleja bo gringulec to wspanialy psiak!
  8. i chwala Tobie za te starania :evil_lol:
  9. powodzenia Fila w szukaniu domku :) wracaj do zdrowia mała!
  10. słuchajcie ja srode wybieram sie do schronu czy ktos mi bedzie towarzyszyc?
  11. ja dziewczyny ale Wam ekspresowo idzie :evil_lol: pomiziajcie mikule koniecznie bo ostatnio jej nie odwiedzialam, wredna baba jestem i tyle kurna, jutro nie moge byc w schronie, bierzcie malucha! A na te nastepna 2 male macie jakies DT czy jeszcze nie?
  12. fila to fakt jest przecudnym kociakiem :loveu: moj pako ja obszczekal na poczatku a ona siedziaala i na niego patrzy jak na glupka a pozniej bylo juz z nimi ok
  13. z gatunku ej to nie boli! no i ej to jest przyjemne! cholera cos z tym musi byc nei tak wiec lepiej zawinac sie do budy :cool3:
  14. nom, szkoda chyba za duzo psiakow na dogo jest i to dlatego:shake:
  15. jak sie go nie ciachnie to bedzie charakterny :-(
  16. nom zobaczymy jak z mika wyjdzie ale jestem dobrej mysli bo innych pomyslow juz nie mam :razz: ale bedzie si a wtedy droga otwarta do sdalszej wspolpracy to jak bedziesz plodzic? jak mizianko, jedziecie jutro do schronu?
  17. a fila ma gdzies watek? tzn na dogo albo miau?
  18. kurcze u mnie mam rzucajaca sie na inne koty zazdrosna cholernie starsza kocice :angryy:
  19. a cobra jak bedzie juz piekna i lsniaca to bedzie dumnie biegac w swojej rozowej obrozy ;D
×
×
  • Create New...