ej jak taka duza impreza to moze by ja przeniesc z rowu w jakies bardziej przytulne miejsce bo cos zimno sie robi ostattnio :cool3:
mykaj mundku z mika!
hmmm a moze jak uda sie mikuli i mundkowi to nastepnie zabierzemy sie za gringolca - bo pilne i Joo bo czas tymczas zwolnic zeby mozna inne ratowac :cool3:
szkoda tylko ze to nasze gadanie i tak psu nie pomoze :shake:
potrzeba w tej chwili konkretow czyli kasy na leczenie a najlepiej domu ktory jest tego swiadom a mimo to zadba o psiaka i go przygarnie
to ja nie wiedzialam ze takiego swietnego "rasowca" mamy pod naszym dachem :lol: moze taraz wielbiciele rasy sie nim zainteresuja z pelna swiadomoscia tej rasy