Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. domek ktorego ma Renata na mysli uwazam ze odpowiadalby Coberce :loveu:
  2. z tym ze hotel to tez tylko tymczasowe rozwiazanie moze byc nastepnycn pare lat tam nie moze siedziec ale w schronie liczy sie kazdy dzien [SIZE=7]DT dla Gringo[/SIZE]
  3. rano jade na trening popoludniu bede tak do 17 bo pozniej jade popracowac :cool3:
  4. wiem Goga ze natretna jestem ale wiesz juz moze czy Fila ma jakies info na miau? Bo jak nie to ja zrobie
  5. wysłałem info i zdjecia Joo dla osob chetnych ktore chcialy zaadoptowac mała ktora była u mnie ale znalezli sie jej wlasciciele wiec teraz przeslalam do nich Joo, zobaczymy :cool1: Joo czas by DT zwolnic aby mogl kolejny bidak tam trafic
  6. Udac to sie musi, trzeba szybko dzialac
  7. Coberko szukaj szbko domku
  8. Szybko Jacku mykaj do domku!
  9. Mikuja czekaj a dostaniesz wspanialy domek!
  10. beda wchodzic nie boj sie :evil_lol: mały jest piekny i zadbany wiec mam nadzieje ze tylko zaginal a moja w niedziele poszla do swojego domku :loveu::loveu:
  11. moge plakaty porozklejac w puszczy i popytac, ale ktos musialby je wydrukowac bo ja nie mam drukarki
  12. dodalam mike na psy.pl
  13. Fila najlepszy pod słoncem domek Ci sie nalezy!
  14. nom niestety cicho :-(
  15. jak minela droga? Jacek zachowywal sie dobrze?
×
×
  • Create New...