z tym ze hotel to tez tylko tymczasowe rozwiazanie moze byc nastepnycn pare lat tam nie moze siedziec ale w schronie liczy sie kazdy dzien
[SIZE=7]DT dla Gringo[/SIZE]
wysłałem info i zdjecia Joo dla osob chetnych ktore chcialy zaadoptowac mała ktora była u mnie ale znalezli sie jej wlasciciele wiec teraz przeslalam do nich Joo, zobaczymy :cool1: Joo czas by DT zwolnic aby mogl kolejny bidak tam trafic
beda wchodzic nie boj sie :evil_lol:
mały jest piekny i zadbany wiec mam nadzieje ze tylko zaginal
a moja w niedziele poszla do swojego domku :loveu::loveu: