prosimy bardzo wszytskich o duza reklame dla Gringo i rozglaszanie gdzie sie tylko da, ten pies nie wydobrzeje nigdy do konca jak bedzie siedziec w hoteliku, tak duzo psow a Gringo musi miec czlowieka, wtedy nie ucieka, wted jest spokojny, wtedy czuje sie bezpieczny