Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. i mało niestety ludzia Kaje odwiedza a taka piekna suczka sie marnuje, moglaby jzu dupke we wlasnym domku grzac
  2. i jeszcze przed spaniem Gringo hop :p
  3. Jupi udało mi sie do domu wreszcie wrócic i odwiedzic watek Figi :evil_lol: Ciesze sie Goga ze Figa grzeczna i robi dobre wrazenie, co do reakcji na psy to na wszytskie chce sie rzucac jak idzie na spacer a widzi ze sa za plotem, jak jest zetkniecie bezposrednie to juz calkiem innaczej sie zachowuje wiec mozliwe ze dlatego sie darła na Lagune :p No i sama teraz widzisz jak sie mała u nas szybko potrafiła wycwanic i jak probuje, nie zepchniesz z lozka to juz wie ze moze :evil_lol::evil_lol:
  4. prosimy bardzo wszytskich o duza reklame dla Gringo i rozglaszanie gdzie sie tylko da, ten pies nie wydobrzeje nigdy do konca jak bedzie siedziec w hoteliku, tak duzo psow a Gringo musi miec czlowieka, wtedy nie ucieka, wted jest spokojny, wtedy czuje sie bezpieczny
  5. jak uciekaja to owszem i poluje :evil_lol::evil_lol: ale sie juz nauczyly ze lepiej nie uciekac tylko albo zero reakcji albo trza fukac wtedy jest spokoj
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/304/96faab205e38cf67.jpg[/IMG][/URL] a moje koty wreszcie dostana troche spokoju, bo Figa bardzo lubiła je pilnowac, tzn stresowac :evil_lol::evil_lol:
  7. [SIZE=4][COLOR=Red]podaruj Cobrze prezent na świeta - daj jej dom!!![/COLOR][/SIZE]
  8. kurcze cały czas sama mysle co zrobic, z mundkiem, mika i gringo to takie nasze piorytety ale nic w ich sprawie sie nie dzieje :-( z Panem zobaczymy, mysle ze pewnie i tak jamnika jakiegos wybierze ale jedno jest pewne bedzie mial dobrze - tak wnioskowalam z rozmowy :p stwierdzil ze jak wyglada jak jamnik i jest w potrzebie to moze byc nawet zielony :lol: bo sie o preferencje pytalam
  9. W niedziele jedzie mała z supergogą :p wiec i warunki bedzie miec sprawdzone w jakich przyjdzie jej spedzic najblizsze parenascie latek mam kupila jej dzis pileczke zabawke zeby poszla z nia bo uwielbia sie bawic a wszytsko juz co mial moj pies wykonczyla, ale eh mama nie wytrzymala i dala jej pilke juz dzis, wlasnie wiorki z niej leca :evil_lol::evil_lol: dobrze ze tylko na swoich zabawkach tak sie wyrzywa a nie na kapciach :razz:
  10. Filus jaki z Ciebie wspanialy kot :-o u weta tak grzeczna ze az ciezko uwierzyc, kot ideal szuka szybko domku ;)
  11. :-(:-( dzwonił do mnie Pan z Angli ale mieszka w poznaniu z zona i corka w sprawie Figi, ze Figa bedzie miec juz dom to porozmawialam z nim i obiecalam powysylac do niego pare bidulek, ale jemu zalezy na jamniczce, znalazlam pare wyslalam ale takze wyslalam Mike - chcial biedna psinke aby pomoc a Mika ja najbardziej jest biedna i przy tym bardzo kochana, zawsze trzeba probowaC a noz sie spodoba :razz:
  12. szkoda, ale Kaja jest mloda i piekna powinna szybko cos znalezc
  13. no i jak Gringo, nadal mało ciotek Cie dowiedza :shake:
  14. Brego? A o tym to ja nic jeszcze nie wiem :crazyeye:
  15. ja moze i przekabace ale asekuracje jakas musze miec - to bydle wielkie przeciez jest :evil_lol::evil_lol:
  16. wiadomo, na kogos chyba jednak liczyc moge nie :razz::razz:
  17. Eh a juz sie przestraszylam :oops: udało mi się wstawić banerek, Hania obrazkowa instrukcja jest mega normalnie :lol::lol: tylko zaraz zobacze co z adresem jest nei tak bo mi nie otwiera strony.
×
×
  • Create New...