Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. karmy jeszcze mam troche, to ewentulanie sie zgadamy z tym ze teraz nie zagwarantujr Ci ze ja bede mogla, zreszta niedzela to nie wiadomo czy nas wpuszcza. No i mysle potrzebny bylby jakis duzy kaganiec na nia zeby z kagancem na probe ja wyprowadzadzic, bo jakby czasem do kojca nie chciala wrocic to trzeba by ja wpychac a wtedy lepiej zeby byl kaganiec - nie znamy jej przeciez, no i obroza taka duza bo ona nie ma :shake:
  2. o matko:placz: nie mialam pojecia ze jest z Koko tak zle niegdy nie mialam bezposredniego kontaktu z tak agresywnym psem, czyli w schronie nie bez powodu dziwnie sie zachowywal i nie bylo to spowodowane tylko schronem czyli nerwami z tym zwiazanymi, nawet nie wiem co radzic :shake:
  3. tylko wczesniej ktos musialby mi pomoc zeby ja chociaz wyprowadzic :cool1:
  4. http://www.dogomania.pl/forum/f97/poszukiwany-madry-stroz-domu-129888/index2.html#post11654017 wrzucilam tutaj panienke
  5. Mikus ja kiedys na glowie stane a domek Ci znajde
  6. widzicie te oczka proszace o dom??? nikt nie widzi? przeciez ona cały czas placze
  7. [SIZE=3]Gringo potrzebuje DT[/SIZE]
  8. Koko ja trzymam kciuki jutro za Twoja adopcje a Ty trzymaj lapki za moje jutrzejsze zaliczenie :lol::lol:
  9. w takim razie mufka idzie do domku grzecznie do DS najlepiej :p
  10. zreszta nawet jak znajdzie sie troszke pieniedzy na kolejne pare dni to za chwile znowu bedzie ten sam problem, trzeba pomyslec o szukaniu DT lub DS na wieksza skale a nie kasy na kolejne dni w hotelu, ten pies całego zycia tam spedzic nie moze, tam moze i nie bity i nie glodzony ale z tego wzgledu ze to hotel brak tam jest mozliwosci by mial to co najbardziej potrzebuje czyli czlowieka
  11. Super, dzieki Dobry pomysl z uaktualnienien pierwszej strony ;)
  12. jestem bardzo mile zaskoczona postepami Rokiego :crazyeye: wychodzenie na spacerniak i wracanie do kojca to juz przeciez ogromny sukces, taki wlasnie domek z kojcem by sie nadal, co by Roki mial ogrodek i wracal do kojca z oelna micha, tak niewiele potrzeba by uczynic tego psa szczesliwym Daria_13 a podasz rokiego na te rotki bo ja nie wiem zupelnie jaka strona i co, a widze ze jestes bardziej zorientowana?;)
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/51/da468534173236efmed.jpg[/IMG][/URL] ona tak bardzo chce do wlasnego domu :-( a siedzi w schronie juz rok
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/51/817634955067940bmed.jpg[/IMG][/URL] takie z dzisiaj bo dwa wariaty sa ciagle samotne :shake:
  15. jeszcze jedno zdjecie niestety za bardzo nie widac w jakim jest stanie jej siersc, ale chociaz cos
  16. odwiedzilam dzis panienke, boje sie ze schronisko wpływa na stan jej zdrowia coraz gorzej z oczu leci jej wiecej niz zwykle, no i zaczynaja sie problemy z sierscia, mimo mrozu Kora zaczela dziwnie liniec na karku i całym przodzie, siersc nie wyglada za ciekawie, niech ktos nad nia sie zlituje :placz::placz: dzis tez byla radosna na moj widok, ale jak jadla i zaczeli przychodzic inni pracownicy to stala sie nerwowa, poszczekiwala i momentami chowala sie w budzie....
  17. Mika :placz::placz: ja jutro znajde chwilke i trafie w godziny otwarcia schronu to bede w odwiedzinach
  18. Wega czas zmienic domek tymczsowy :crazyeye: na stały
  19. a moze by go teraz tak do rotkow podac co? a ja cały czas czekam na fotki chlopaka :evil_lol:
  20. pomoc pewnie by sie przydala
  21. super :razz: dziekujemny za ogloszenia Rico szuka domku!
  22. w takim razie oglaszamy gdzie sie da
×
×
  • Create New...