Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Isia jeszcze troszke i zrobimy ci full servis, zagrzejesz po sterylce troszke u mnie, dostaniesz pakiet ogłoszen i masz do domku! Przeciez takie cudo cos musi znalezc
  2. Z Pania rozmawiałam, wygląd Moruska juz trochę się polepszył, psiak zachowuje sie cudownie. Pati byłabys o 15 tak? Bo jest jeden problem Goga wyjezdza we wtorek i teraz kombinujemy jak to zrobic zebys mogla psiaka spokojnie odebrac. Czy to musi byc wtorek? Ja bede kontaktowac się z Marta moze oan bedzie mogla psiaka przechowac zebys od niej go zabrała, bo ja bede miec egzamin we wtorek wiec ja tez odpadam w domu mnie nie bedzie w tych godzinach. Kombinujemy i kombinujemy....
  3. wiadomo ze lepiej DS ale lepiej DT niz nic, zreszta DS na horyzoncie nawet nie widac, hotel tez nie daje mu tego kontaktu z czlowiekiem jaki mialby w DT :roll:
  4. Rico nikt nie zaglada do Ciebie?
  5. ja mysle tylko i wylacznie o hotelu posterylkowym a nie dłuzszym, KOra nie jest w super formie ale tez nie jest z nia jakos najgorzej, mysle ze na sterylke moze spokojnie isc, zreszta Goga bys musiala ja kiedys odwiedzic i sama sie przekonac, odrobaczana była ale ja bym jej jeszcze cos podala
  6. ja wiem ze bardzo wredna baba jestem ale ja juz prawie po nocach spac nie moge z ciakwosci co do Rokusia :p zdjecia, zdjecia, zdjecia...
  7. Mundek i co my teraz z Toba zrobimy :roll: Mundek to jedyny psiak z 4 ktora zostala przywieziona z interwencji, potrzebuje czlowieka aby zaufac. Reszta juz w domkach a MUndek bał sie z 4 najbardziej boi sie do dzis, podchodzi do czlowieka z radoscia i zainteresowaniem ale szybko tez ucieka do budy i patrzy sie ciekawie, jednak ani razu nie warknal ze strachu nie kuli ogona tylko z rozweselona paszcza biega po boksie zdala od czlowieka.... masz cos dobrego podejdzie zabierze i zwieje :crazyeye: nawet po brodzie czasem da sie pogilac ;) taki wesoly strachwily psiak, mlody i energiczny skory do zabaw pomozmy mu DT potrzebne a DS to byloby juz zupelnie zbawienne. Mundek.....
  8. Z doswiadczenia wiem ze jednak czasem ktos do schronu po jakiegos psa przyjdzie sam, bardzo rzadko ale jednak, a Kora/NOra ładny pies do strozowania jakiegos ogrodu w Puszczykowie. Z tego wzgledu chcialabym zeby suka byla wysterylizowana aby w razie czego nie bylo problemu. Tylko pozniej jakby sie wszytsko sie uspokoji bo teraz to roboty i zamieszania jak chyba nigdy. Hmm ale po sterylce trzeba by ja gdzies przetrzymac - tylko gdzie? Tak na tydzien zeby wszytsko sie ladnie zagoilo. Czy ktos moze chetny pomoc, jak nei to moze ewentulanie hotelik na ta chwile, mozna by wtedy tez dzieki temu sprawdzic jaka ta pannica naprawde jest tak poza schroniskiem. Nic tak tylko mysle co z nia zrobic.....
  9. Tak DT na cito potrzebne dla Gringa!!! Hotelki dla niego sie konczy, co z psem wtedy zrobimy?
  10. Pani powiedziala ze potwierdzi spotkanie jutro zeby byla pewnosc ze jest juz w domu, czyli kto i kiedy by do Pani po psa podjechal? Bo musze sie zapytac czy bedzie wtedy w domu, a Goga jakbys go w poniedzialek odbierala od Pani to mam do niej i tak jechac jutro? Bo jak nie to tylko telefonicznie jakos sie z nia dogadam kto po psa i kiedy przyjedzie.
  11. Pati byłoby super, bo maluch bardzo pomocy potrzebuje
  12. Rico spacerek moze? :painting:
  13. To trzymam kciuki za finał domku dla Soni :loveu:
  14. przez chwile watek byl omylnie usuniety ale juz jest :p
  15. jasne :p w takim razie czekam na info
  16. W sobote zobacze go i postaram sie zrobic wiecej zdjec, ale zabrac go trzeba koniecznie, ja bym tych ludzi co go wyrzucili :mad:
  17. We wtorek to bede jechac na 12 na uczelnie - egzamin wiec moglabym ja chyba zabrac ze soba pociagiem troszke wczesniej Srode bede jechac prawdopodobnie popoludniu tez do Pozn Czwartek to nie wiem, najwyzej bym an trening przy okazji pojechala :eviltong: wiec mozna cos kombinowac
  18. ja zmienilam u miki temat ze zostala adoptowana i nie mam pojecia co sie stalo, mnie tez wyskakuje ze nie mam usprawnien zeby tam wejsc :shake:
  19. Ja tez jestem tym faktem bardzio zdziwiona, przeciez te zdjecia ktore sa na pierwszej stronie tak chwytaja za serce
  20. Mona Tobie tez sie uda, znajdziesz swoj domek, byleby nastapilo to szybko.
  21. To moze by pomysleć o sterylce na nastepny tydzien? Da radę?
  22. Dzis Kora jak zawsze zadowolona na moj widok byla, domagala sie duzo glaskania i wolala to od jedzenia, ona bardzo potrzebuje kontaktu z czlowiekiem. w stosunku do mnie nie wykazuje ani szczypty agresji - bo mnie juz zna. bylam u niej w boksie, wiercila sie kolo mnie jak opetana z radosci. Jak ja lubie tego psa, no i ja strasznie mi zal ze ona tam musi siedziec. Kora bedzie bardzo kochac swojego nowego wlasciciela i mysle ze bedzie w pelni oddanym psem, do tego tez dobrym strozem bo jest nieufna w stosunku do obcych. pomozcie mi zabrac KOre ze schronu ona tam marnieje :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...