Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. domku, znajdz sie bo inaczej Kasie dopadnie depresja :placz:
  2. domku domku gdzie jestes?
  3. ogłoszenie zrobione, dane kontaktowe podane takie same na miszke jak było na stronie fundacyjnej
  4. dobra dobra :eviltong: przestane tylko czasem bywaja momenty ze ciezko w to wierzyc, takich psiakow jest pelno, los szczescia ze trafi akurat na mundka i znajdzie domek
  5. no i nikt u Ciebie nie był :-(
  6. Franek i Miszka umieszczone sa na [url]http://www.psiegrane-marzenia.pl[/url] stronie adopcyjnej dla psow starszych
  7. szczegolnie jak widzi dziewczyny taki młodszy sie zaraz robi, ogieras jeden :evil_lol:
  8. dzieki AdaK kazda pomoc sie liczy
  9. To jest bazarek stworzony dla Isi [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-miska-po-popielnice-na-leczenie-chorej-isi-do-15-02-09-a-131146/#post11758331[/url] Trzymaj sie mała
  10. Kora ty mała - duza kochana babo co ty w schronie jeszcze robisz?>
  11. hehe i niech tak zostanie ze chlopak chodzi przy nodze :evil_lol: jeszcze nam uciekiniera brakowalo
  12. Lepiej zeby trwalo dłuzej a było skuteczne bo powrot takiego psa z adopcji to tragedia i dla nas i dla niego, moze go podłamac psychicznie
  13. zapewne bedzie tez potrzebna pomoc finansowa, pobyt w klinice 24h i leczenie przez taki okres to bardzo kosztowna sprawa :shake: no i Isia trzymamy wszyscy kciuki ze uda Ci sie ze bedziesz walczyc
  14. Kaszmir, jakie piekne imie Wiec super duzo wiadomosci o psiku to nie moge powiedziec, jest w szoku ze znalazl sie w schronie, nie ma obrozki, stan siersci jest jeszcze dobry dlatego psiak ładnie sie prezentuje Szczeka gdy podchodzi sie do klatki, odsuwa sie ze strachu i niepewnosci, ale to normalne przeciez znalazł sie w nowym miejscu, strasznym miejscu gdzie sa inne psy i obcy ludzie, ale jak podawalam mu gryzaka to juz skumal ze jestem dobra osoba i dawał ryjek do glaskania :p miły psiak ale nie mialam mozliwosci jeszcze zabrac go na spacer, jak zabralam rece od jego ryjka i glaskania to sytuacja sie powtarzala ze szzcekaniem, jest jeszcze troszke niepewny jest psem młodym ale nie ogladalam zebow zreszta tak sie na tym znam ze wole sama nie oceniac wieku psow bo kamien na zebach zalezy czesto od jedzenia i mnie ciezko, nie chce sie pomylic za duzo ale na pierwszy rzut oka to z rok ma moze 1,5 zapewne po adopcji bedzie wspanialym towarzyszem kazdego czlowieka, wiecej pewnie bede mogla powiedziec gdy pies zostanie wyprowadzony, no i fotki by byly wtedy bez krat :p
  15. dobrze umieszcze, Miszka ile latek ma?
  16. chwilowo mam za duzo na glowie nie mam pomyslu :shake: a Franek czeka, jest grzeczny, ladnie zostaje w domu, chodzi na spacery i trzyma sie nogi bez smyczy, cudo :loveu:
  17. moze na molosy gdzies by go dac? pomsyle nad tym jak bede miec chwilke
  18. mlody, piekny, no szkoda, cos sie na pewno znajdzie tylko dlaczego to tyle trwa :shake: biedny Rico
  19. hmm no tak stracilam rachube czasu przez ta podroz do kliniki :oops:
  20. dzis Goga bedzie wiedziec co z Isia, na pewno napisze
×
×
  • Create New...