-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuje za odwiedziny tutaj i na bazarkach, nawet taka pomoc sie bardzo przydaje bo jak widzisz kibicow specjalnie nie ma, moze orientujesz sie jak wyglada sprawa z jakas fundacja bernardynow czy cos? bo widzialam ze cos takiego chyba jest ale nawet nie mam czasu szukac i czytac. -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
DT u Kasi to Dt u mnie, ale tylko w wypadku jesli Franek pojdzie do domku, a ma sie to stac juz niedługo, no i niestety to bardzo awaryjne Dt bo teraz znowu mam uczelnie, mase pracy i bywaja dni ze nie ma mnie od 6/7 rano gdy biegne na pociag i wracam o 20 tak jak dzis :shake: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
A ja mimo tylu przeciwnosci ciagle mam nadzieje! Lilmo ktos moze pisał w sprawie Isi? Widze ze Malagos zawitała do naszej małej, witamy! Teraz tymczas dla Isi potrzebny na Cito!!!! -
Kolejny bazarek na Kore [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/konskie-plakaty-spiewniki-rozne-inne-do-7-marca-godz-20-a-132164/#post11844704[/url]
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejny bazarek na Kore http://www.dogomania.pl/forum/f99/konskie-plakaty-spiewniki-rozne-inne-do-7-marca-godz-20-a-132164/#post11844704 -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok, dzieki :p -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isieńko do góry kochana -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
tak jak Marta napisala, hotel to boksu/kojce Isia tak nie moze, no i kasa, DT potrzebny, wysłałam Gośce info jakie dostałam o jednym płatnym Dt ale nie wiem to tez kasa, nie okłamujmy sie bez niej nie da rady, sa ludzie ktorzy daja pieniadze owszem ale czesto tylko na poczatku pozniej kibice uciekaja, kasa tez rostajesz sam z psem i co? -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wlasnie na poczatku zalezy nam na sterylce i hotelu aby sie przekonac jaka jest, bo w schronie ciezko to stwierdzic jej stosunek do obcych i zachowanie sie na wybiegu, chodzenie na smyczy itp. jak juz bedziemy wiedziec to liczymy na pomoc w szukaniu dla niej domku, teraz w ciemno ja psa nie wydam to duza odpowiedzialnosc a w razie czego kontakt: [email protected] -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zbieramy na hotel posterylkowy dla suni, dajmjy jej szanse wrzucilam na bernardyny w potrzebie, jutro na molosy postram sie wrzucic -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kora-nora-mix-bernardyna-pilnie-szukamy-chocby-tymczasu-125979/[/url] my taka sunie mamy koło Poznania, bardzo ładny mix ale potrzebuje pomocy, własnie zaczynam zbierać pieniądze aby pokryć koszty hotelu posterylkowego dla niej, dzięki temu poznamy jej zachowanie juz ma jeden bazarek zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-swiateczne-malowane-stopami-ustami-do-5-marca-godz-20-a-132069/#post11837493[/url] potrzebne tez wsparcie w szukaniu domku, albo chociaz podnoszenie jej watku bo nikt zupelnie nie zaglada do niej a suka wspaniala, tam gdzie jest marnuje sie i ma taka klatke ze prawie zero ruchu bo malutka a siedzi juz tam 3 miesiace na spacery nie wychodzi, spacerniaka nie ma, pomocy!
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeden bazarek dla suni http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-swiateczne-malowane-stopami-ustami-do-5-marca-godz-20-a-132069/#post11837493 jutro powinnam zrobic jeszcze -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isiu szybko do góry! Ludzie DT chociaz na parę dni aby móc poszukać czegoś innego -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
w zyciu bym nie powiedziala ze to nasz Rokuś, pamietam go od nas, w jakim krytycznym stanie byl psychicznym, a teraz az sie smieje na sam widok - ot tak dla poprawienia humoru Rokusia bede ogladac :lol::lol: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo hops ;) -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
hops od rana i pamietajcie mimo ze jakas szansa jest szukajcie dalej wytrwale zeby w razie czego była inna alternatywa, a jak bedzie i nie zostanie wykorzystane przez Isie to przez kogos innego -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Lilmo trzeba dac czas na podjecie decyzji, ona nigdy nie jest łatwa, przeciez to piesek na ładne pare lat, a jest to odpowiedzialnosc, ja tez sie niecierpliwie ale przemyslana decyzja=dobra decyzja -
Misza, już niemłody i taki zwykły - pojechał do swego domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
moj Franek dostanie szanse, a on taki jak Ty zwyczajniutki a taki kochany moze i Ty dostaniesz szanse? -
Teri vel Bandzior- mały skrzywdzony terierek z Buku MA DOM
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jest sliczny i mieszka teraz w schronisku w buku koło poznania :p -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Juz niedługo trzeba sie bedzie za Ciebie chłopaczku brac :evil_lol: pozniej ogloszonka i do domku! -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
AdaK pieniadze juz sa dawno na koncie :p Lilmo - trzymam ogromnie kciuki za to ze to co napisalas chwyci za serca to duza szansa dla Isieńki, szczegolnie ze miali juz jamniczke z takimi problemami