-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja poszuka watek kropkowych bo nie moge nerazie znalezc :shake: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
wiadomosc od Gogi dostałam ze mała w klinice zostanie dzis, Ola musi odpoczatk jest bardzo zmeczona i zdenerowana stanem Isi, prosze w razie czego szukajcie tymczasu, Ola moze nie dac rady :oops: -
za Franka prawdopodobnie bierzemy sie w nastepnym tygodniu bo teraz suka gdzie ma isc jest po cieczce i jeszcze za nia piechy ganiaja, jak bedzie konkretny dzien to oczywiscie dam znac, Goga wczesniej dostaniesz info to umowimy sie jakos do weta :p
-
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a na fundacyjnej juz jest? :p -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pieknie sie ten pies prezentuje :diabloti: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja juz wysłałam na pw do weryfikacji przerobiony tekst AdaK oczywiscie za porozumieniem, chyba ze Goga tez chcesz cos na pisac bo ja tylko to tak szybko przerobilam zeby bylo cos, a mysle jest ok -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo pewnie juz nie moze sie doczekac odwiedziny :evil_lol: -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
hopsaj Bianka -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
niedobrze, mam nadzieje ze to tylko chwilowe problemy -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziekujemy za zdjecie :multi: i wiesci od panienki W sobote zobaczymy jak wyjdzie z kojca, mam nadzieje ze pogoda dopisze i beda ladne zdjecia -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
dobrze Goga ze watek załozylas, ja nie chcialam tego robic bez zdjec. Osobiscie dalam jej juz na imie Bianka ale Kropka tez moze byc :eviltong: Sunia jest kochana i bardyo garnie sie do ludyi, widac ze jest bardzo cierpli w schronisku -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
myślisz, że na szej klasie to działa? bo nie mialam doswiadczenia z czyms takim zeby psiaki tam oglaszac, jak ludzie an to reaguja? Ale zawsze to krok do przodu, krok w strone Kory, ja teraz bardzo zalatana jestem, moge pomyslec nad tekstem ale to pozniej bo teraz na chwile, moze dam rade jutro a moze nie, to sie okaze, w razie czego zostawiam Wam wolne pole do popisu bo zsczerze to tez w tym nie jestem najlepsza, nie potrafie napisac zcegos co przykuwa oko i chwyta za serce :oops: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Robicie świetna robote, ja teraz zawalona jestem, a Isiu nie wariuj tak w tym tymczasie bo sasiedzi beda źli no i podnosze i bannerrek zmianiam na stary bo Isia juz tymczas ma :p -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czekam na wiesci o postepach psiaka -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
bardzo dobra wiadomosc, tak sie ciesze :multi: teraz tylko pilnie domku szukamy, zeby za chwile znowu problemu z DT nie bylo, Goga a jak rachunek ostateczny z kliniki? Ile z darowizn? Dało wszystko rade? -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na pewno zostaniesz powiadomiona, szukamy osob ktore wspiora pobyt Kory w hoteliku :razz: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W przytulisku pod Poznaniem (około 20km) -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Tak sie ciesze ze moze wreszcie cos sie ruszy. -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
dostałam info w sprawie DT, Goga wysyłam do Ciebie pw sprawa jest skomplikowana zobaczymy -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Własnie o to chodzi ze sunia nie ma ogloszen dodatkowych w sieci ze wzgledu ze jej nie znamy, bo allegro zawsze Goga robi oraz pare innych, ale jak mozna starc sie wydac psa bez poznania go, to nie jest mały kundelek zeby go oddac ot co, a w schronie nie mozemy bardzow wielu rzeczy sprawdzic, dlatego najpierw zbieramy na hotel posterykowy i dopiero po zabiegu i hotelu - gdzie zobaczymy jak sie zachowuje w stosunku do obcych, nowego otoczenia, innych psow i kotow, bedziemy szukac domu, teraz prosze nie robcie ogloszen, chyba ze tylko w srodowisku tzn u osob ktore maja mozliwosc ja ewentulanie odseparowac zobaczyc jak sie zachowuje i do osob z doswiadczeniem wiec teraz nei robcie ogolnych ogloszen w sieci. Ludzie beda dzwonic a ja co powiem ze psa nie znam i albo bedzie fajnie albo bedzie masakra? -
jestesmy w trakcie dogadywania terminow i takie tam, bo ciezko wszytsko zgrac zeby wetowi pasowalo nam i przyszlej Pani :loveu:
-
Mrówka - to jeszcze dzieciak a już nie wiem co to dom. ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
pamietamy, tylko wszyscy tacy zabiegani :shake: