-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Bianka pojechała z transportem? -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ja tam Kasi bardzo domku zycze - ona czeka i czeka a wspaniala suka jest Kaszmir jakby wyciszal - bylam dzis długo w schronisku i obszczekał mnie tylko na poczatku, pozniej dałam jesc a na koncu jak czekałam an P. Asię zeby jechac z Korą to glaskalam go długo, stał spokojnie w miejscu i nadstawiał mordke, ladna pogoda jest, mozna by chlopa na spacer nad warta zabrac i zobaczyc jak sie zachowuje :cool3: Kaszmir i ty znajdziesz dom! nie martw sie! -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
dzis długo namawiałam mała na spacerek ale i tym razem nie powiodło sie, jednak daje sie glaskac podskakuje radosnie ale jak tylko zobaczy obrozke to ucieka przestraszona :shake: nawet juz rodzice rozmyslala nad zabraniem jej na tymczas tak troche ale ta skora - moj pako wrazliwy i 2 koty to ja nie wiem czy to dobry pomysl, choroby skorne to ciezka sprawa a my nie wiemy czo ona cos ma i jesli ma to co to jest :oops: -
Niewidomy, pogryziony Tobi - ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wyłonil sie z budy nasz chłopaczek :multi: na poczatku pod nos jak byl w budzie mu rozne smakołyki podkladalam a pozniej po długim czasie wygramolił sie na zawnatrz no i nawet poszczekał troche na robotnikow :evil_lol: psiak nie ma obrozki siersc nie jest zła - moze on ma domek? Trzeba poczekac zobaczymy moze ktos odbierze, wiemk tylko ze zostal znaleziony w Łeczycy - pomiedzy Puszczykowem a Luboniem, moze warto tam ogloszenia wywiesic? -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kora do weta odstawiona zostala :cool3: nie chciala wsadzic tyłka do samochodu, ma tez chorobe lokomocyjna - zostawila troche w samochodzie :oops: reszte pewnie napisze wieczorem Goga ktora ja po sterylce odbierze i zabierze do hotelu, sprawuj sie dobrze dziewczyno! -
Niewidomy, pogryziony Tobi - ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
jutro zaniose mu cos specjalnego, zobaczymy moze uda mi sie go namowic na wyjscie :cool3: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo a kiedy do domku co? -
Jutro Nefi zostanie odrobaczony, a Goga niedługo postara sie dowiedziec co ze szwami psiaka :cool3: byłam u niego w srode w klatce bo miche mial w polowie kojca wiec musialam po nia powedrowac, ucieszyl sie wizyte, chociaz nie byl chyba pewny moich zamiarow :roll: na chrupki rzucil sie jakby nie jadł od tygodnia - biedaczek to za gruby nie jest czas najwyzszy bedzie szukac mu dobrego domuku i potestowac na spacerach bo psiak super, a miejsca w schronie malo, szkoda zeby zajmowal kojec i marnowal sie w srodku tylko czy kogos to obchodzi?
-
jest malutkie, psy tam normalnie tak nie znikaja, dlatego nie wiem co sie stalo, on był chory wiec .....
-
Niewidomy, pogryziony Tobi - ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
przebywa w małym przytulisku koło Poznania -
Do schroniska trafił nowy psiak. W zasadzie czy psiak czy suka trudno było zobaczyć bo siedział w budzie ciężko przestraszony i nie ruszał się z miejsca. Może jest w szoku bo dopiero trafił do schroniska? A może jest chory i nie może chodzić to tego nie wiem. Pewnie przy następnej wizycie schroniskowej się okaże czyli w piątek. Byłam w jego klatce i podrzuciłam mu do budy troszkę chrupek przed nos aby ryszył się troche, ale było zero reacji. Tylko głową chce się jakby chować przed człowiekiem. Szkoda takiego terierkowatego malucha. Narazie wstawiam fotki, jak będzie wiadomo coś więcej to dam znać. w schroniskowej budzie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/91/85a490dbac4f9a69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"]już u weterynarza[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/107/f2a94a259819e2c8.jpg[/IMG][/URL] i w hoteliku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/107/875357002809e848.jpg[/IMG][/URL]
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kora ma rezerwacje do piatku i w piatek pojedzie do weta na sterylke :p a od weta do hoteliku długo to trwalo wszytsko zeby zgrac ale nareszcie cos sie ruszy :multi: -
Bardzo pilne! Dostałam dziś info od swojego weta, że jeden chłopak przyprowadzuił dziś amstaffke do adopcji! Całkowicie zdrowa suka 4 lata, nie jest agresywna w stosunku do ludzi, bardzo szalona - taki wieczny szczeniak, jedna wada - jak zostaje dłuzej w domu sama to robi demolke, wlasciciel sie jutro wyprowadza do nowego domu i nie moze zabrac ze soba psa, suka ponoc cudna jesli do jutra nie znajdziemy jakiegos tymczasu zostanie uspiona, nie ma innego wyjscia :shake::shake::shake: pomocy! chociaz kojec na dworze na pare dni to moze jej uratowac zycie! niestety nie wiadomo jak do innych psow i dzieci bo nie miala kontaktu z nimi ale nie powinna byc agresywna [SIZE=5][COLOR=Red]Pomocy!!!! [COLOR=Black][SIZE=3]kontakt do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 509565343 jutro do 12 mam dac znac czy cos udało mi sie zorganizowac aha pies jest w Luboniu koło Poznania [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a to ziolko z naszej Bianki :diabloti: -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Hmmm chodzi o te dziewczyny, powiedzialam im żeby się dobrze zastanowiły. Powiedziałam dlaczego uważamy, że lepiej aby miał dom z ogrodem. Jednak jedna z nich była gotowa pracowac z psem w razie problemow, twierdziła tez ze maja bardzo grube sciany i sasiadow gdzie ewentualne szczekanie nie powinno stanowic problemow, dzis mialam dostac info czy uda nam sie spotkac w schronisku w srode aby mogly zobaczyc psa, no i dobrze porozmawiac ze mna ale narazie nie dostalam informacji :shake: a nic zapewnialam pomoc jesli zaadoptowalyby kaszmira a bylaby potrzebna moze przemyslaly sprawe i nie chca energicznego psa, ktory potrzebowalby czasu aby nauczyc sie paru podstawowych rzeczy potrzebnych do zycia w bloku, lepiej wczesniej niz po adopcji psa oddawac -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jest opcja domu dla Kaszmira, rozmawiałam przez tel wczoraj, w srode jak uda sie bedzie spotkanie w tej sprawie :cool3: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marta teraz nie ma kompa ale moze jechac jutro, w czwartek i piatek i w sobote rano, ja sobote rano nie moge jej pomoc - praca w czwartek tez nie ale piatek tak. Goga moze byc jakos tak? Ze albo do weta albo do hotelu -
Marta nie dowiedziala sie co z psem sie stalo bo stroz nie wiedzial szkoda
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
mała ma o tyle wieksze szanse ze czesciej teraz wybierane sa male nakolankowe psiaki a ona wlasnie taka jest